Bank Asya 1. Lig 14. Hafta SAMSUNSPOR'UMUZ - Orduspor: 1-1

Başlatan Fecr_55, 20 Kasım 2010, 17:46:14

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Samsunlu5595 - 24 Kasım 2010, 01:34:53
akhisar ve adana maçlarındada iyi oynadık aslında
akhısarda haklısın ama bence adana macında da o kadar ıyı oynamadık normal tempoda oynadık

seskat

OrduluGencliq

Ligin en iyi top oynayan takımlarından biriyiz arkadaşa katılıyorum. Objektif olmaya çalışıyorum bizim maçlarımızı dışardan izleyen herkes büyük zevk alıyordur sanırım. Biz 3 gol yediğimiz Adana maçında da kötü oynamadık o kadar aslında bilmem siz ne düşünürsünüz. Biz geçen hafta kötü oynadık, biz 2 hafta önce Kartal'a kötü oynadık. Biz, bize berbaerliğe gelen takımlara karşı kötü oynadık sadece. Bence burada bizim oyunumuza Ordu mu iyi oynuyor demek haksızlık olur.
Samsun'da çok iyi top oynuyor. Bu ligde adam gibi top oynayan 2 3 takımdan birisi. Ben Samsun'un her maçından zevk aldım arkadaş. Zaten ligin kalitesi belli. Ama Samsun'un oynadığı oyunda bizimde oynadığımız oyunda lige heyecan getiriyor.
Neyse, ümitsisiz biz. Ama burada birçok arkadaşın rehavete girmesini görmek beni sevindiriyor. Samsun'un bize yapacağı en büyük kıyaktır rehavet. Evet kötüyüz 2 haftadır ama kaliteli bi kadronmuz olduğuna inanıyorum. Uğur hoca gereksiz inatlarından vazgeçerse birşeyler olabilir. Zira kadro derinliğimiz var diyen insanın her maç aynı 11 ile sahaya çıkması hiç mantıklı değil.
Alır mıyız peki biz bu maçı? Ben Tavşanlı öncesi arkadaşlarımla konuşmamda çok ümitsizim demiştim. Oysa ne alaka maçın favorisi bizdik. Tuhaf bi his vardı içimde bi umutsuzluk vardı. 2 dakikada verdik maçı kaos ortamı içine girdik birden. Uğur hoca görevi bırakacam falan dedi. Bu maç için içimde tuhaf bi his var. En azından şunu diyebiliyorum kolay maç olmayacak Samsun için. Karşılarına 2 maç üstüste kaybetmiş ve bu ligin iddaalı ekiplerinden birisi gelecek. Oynadığınız Denizli maçında tribündeydim. O maçtan daha zor maç olacaktır bi kere sizin için. Seviyorum böyle kaos ortamlarını ben. Herkesin umutlarını kaybettiği bir anda hiç olmadık yerlerden puan veya puanlarla çok döndük biz. İşte bunlar geçiyor aklımdan. Alacağımız 1 puana çok sevinirim aslında Samsun'da iyi bir hava yakaladı. Ama o puanı adam gibi alalım. Biz aldığımız 1 puana üzüldüğümüz maçlarıda çok yaşadık. Pozisyona giriyorsak atalım işte. Denizli yaptı bunu top oynamadan 1 puan aldı Samsun'dan. Gelip 100 tane gol kaçırıp 1 puan almayalım malubiyetten daha çok koyuyor.
Yenilirsek ne olur peki? 3 maç üstüste kaybetmiş oluruz. Haftayada muhtemelen D,yarbakır'a takılırız işte o zaman tam bir kaos ortamı olur. Biz bu sene çok umutlandık arkadaşlar. Sizler gibi aynı. Çok ümitlendirdiler bu sene bizleri. Çok inandık çok. Bizim hayallerimiz çok yıkıldı artık yeter. Ben hayatımda hiç Süper Lig görmedim. Ölmeden göreyim şunu yoksa gözüm açık gidecek. Ben hep Samsun'un oynadığı Süper Lig maçlarıyla büyüdüm. Denizli'yi 6-2 yendiğiniz bi maç vardı. Nedense hiç unutmam o maçı Serkan 100. golünü falan atmıştı. İşte birde kendi takımımı göreyim şu ligde be. Dedik ya bu sene çok heveslendik. 6. senemiz şu ligde, ilk defa Süper Lig diyor bu ağızlar. Yıkılmasın şu hayaller. Onun için bu maç çok önemli bizim için. Evet daha lig için erken belki ama bu maç ligdeki hedefimiz için çok önemli. İlk 2 mi yoksa zar zor ilk 6 yarışı mı? Olmuşken tam olsun hacı play off stresini yaşadık biz bi kere. Ah Şenol !
Sınav var 4 buçukta bitecek OMÜ'de girecem. Ben bileti ne zaman alayım ki. Stada pisi pisine yetişecem gibi. Bilet bulurum sanırım deplasman tribününe istediğim vakit? Ordu'dan gelenlerle buluşurdumda sınav işi ters oldu. Bu konuda önerilere açığım :D

hakan55

Öyle bir konuşmussun ki bir ara içimden alın gidin 3 puanı dedim.Ama dediğin gibi olmucak kardeş biz bu maçı rahat alacaz.Bu sefer biz herkezden fazla inandık..
Maça gelme işine gelince deplasman tribünü olduğu için hemde ordu taraftarı oldğu için rahat yer bulursun ha biz deplasman yapsaydık orduya bızım yanımza gırcek olsaydın bulamazdın..Sınavına girersin TRAMVAYA binersin gelirsin stada ama sakın haaa ordu atkısı forması felan sakın..!

Burak

24 Kasım 2010, 10:03:14 #139 Son düzenlenme: 24 Kasım 2010, 11:10:06 Burak
Kardeşim amma dramatik konuşmussun ama biz damara bağlarsak sen deplasmandaki maçı da bize verirsin  ::)   29 sene dile kolay . Sen belki süper lig'i görmedin ama biz gördük . Sadece tek diyeceğim Allah insana gördüğünden geri düşürmesin ... O daha çok koyuyor

usare

Biletler satışa çıktı mı? Nerelerden alabilirim. Özellikle atakum ve şehir merkezinde..

Serkan

Alıntı yapılan: OrduluGencliq - 24 Kasım 2010, 03:11:04
Sınav var 4 buçukta bitecek OMÜ'de girecem. Ben bileti ne zaman alayım ki. Stada pisi pisine yetişecem gibi. Bilet bulurum sanırım deplasman tribününe istediğim vakit? Ordu'dan gelenlerle buluşurdumda sınav işi ters oldu. Bu konuda önerilere açığım :D

Hiç bir tribüncü adama dikkatli gel denilmez ama aradaki olumsuz durumları biliyorsun. geç kalıcaksan eğer illaki salça olucak olan olur, ona göre biraz daha tedbirli davran..

fatih55ankara

Allah gani gani rahmet eylesin, merhum baskanimiz Hasbi Mentesoglu zamaninda ustuste yakaladigimiz Super Lig sampiyonlugu sansimizi son olarak ucuncu yilda, Tanju ve Savas GS nin tuzagina dustugu icin satilmak suretiyle kaybettik...Tam sirasi gelmisken,sevgili komsumuz Ordusporun hicbir iddiasi olmamasina ragmen canini disine takip Samsunda bizi surpriz bicimde yenerek ayni yil sampiyon olamamamizda basrollerden birini oynadigini hatirlatmak istiyorum.Bu bakimdan bu hafta Ordu maci cok onemli...

bu yazılanı ajansspor.com da 50 li yaşlarda bir abimiz yazmış.

16 SS 1965

bu arada orduda defans oyuncusu Ganalı Jerry Akaminko sarı kart cezalısı bizim maçta yok

beşnumara

24 Kasım 2010, 15:02:12 #144 Son düzenlenme: 24 Kasım 2010, 15:05:38 beþnumara
Maça Fifa hakemi Hüseyin Göçek tayin edilmiştir.Bilgilerinize...

celebi

oy oy oy verdikleri hakeme bak. federasyon anladı maçın ağırlığını ancak fifa kokartlı bir hakem kaldırabilirdi.

kuzey55

Alıntı yapılan: beşnumara - 24 Kasım 2010, 15:02:12
Maça Fifa hakemi Hüseyin Göçek tayin edilmiştir.Bilgilerinize...

bu atmosferi kaldırabilecek hakem tayin etmişler...onlarda farkında durumun

beşnumara

Acaba bizim siteyi mi takip ediyo bu federasyon  :) koreo yapılacak atmosfer müthiş olacak ona göre hakem vermişler.

kuzey55

takip etmelerine gerek yok takım başarılı olunca nasıl havaya girdiğimizi neler yapabileceğimizi gördüler daha önce...

berusa55

Bu arada beyler maç 19'da mı 19.30da mı? Türkiye liglerinde 19.30'da pek maç başlamaz da? Geçen bir maçımızda daha aynı muhabbet döndü malum...