Bank Asya 1. lig 13. hafta K.Erciyesspor SAMSUNSPOR'UMUZ: 0-2

Başlatan **KaR6**, 15 Kasım 2010, 02:03:36

« önceki - sonraki »

**KaR6**

Tarih:20 Kasım Cumartesi
saat:13.30
yayın: yok
stad:kadir has stadı yan sahası

hayırlısı olsun, ilk maç başlığım :)

cembaba

kardeşim maç bir kere c.tesi :) 2. si logolar nerde :D

alperen

bu nasıl maç başlığı kardeşim,özen göster lütfen :D ;D gün yanlış,logo yok,saat yok... :D

Ollivanders

**KaR6**

baskası açmasın diye salladım çabuk çabuk, düzelttim şimdi :)

KareAs55

Valla bu takım bir hafta iyi oynayıp bir sonraki hafta yokları oynayabiliyor , bugünkü futbolu oynarsak 1-0 veya 2-0 maç bizim,  ne yapdığımızı bilmediğimiz oyunu oynarsak beraberlik  alırız..

**KaR6**

Alıntı yapılan: 35ama55 - 15 Kasım 2010, 02:06:11
Kar6 açtıysa başlığı kaybederiz  :)
Hoş, kendisini pek Müslüman görüyorum bugünlerde " inşallah,maşallah" imana getirdi Samsunspor kardeşimizi  :)

Geçen seneki gibi rahat kazanırız. 3-1

ne gavurluğumu gördun la :)  kolayı bıraktım, imana geldim ;D

berusa55

AlıntıTarih:20 Kasım Cumartesiymiş
saat:14.00 (muhtemelen)
yayın: yok
stad:kadir has stadı yan sahası

Az başlık açmaya bak. Kopardın bizi kardeşim yaa  ;D

**KaR6**

la bi başlık açtım olay oldu, yenelim de bak yalvarırsınız aç diye ;D

kalptenþimþek

cembaba

Arkadaşlar Kayseri'ye gideceklere şimdiden söyleyeyim. Dışarda kalırsınız. Yan saha olduğu için 100 bilet ayırıyolar. Bu hafta içerisinde Kadir Has'a aldırabilirsek maçı süper olur. Çünkü takımımız iyi ve deplasman yapacak olacaktır. Kayseri'de de Samsunsporlu var. O yüzden yan sahada baya sıkıntı yaşarız.

SAMSUNLU ORUMA 55

biz GRUP KAYSERİ 55 olarak misafir tribününde yerimizi alacağız ayrıca maç saat: 13.30 da

serkancengiz

egoist savaş oynamazsa kazanırız bu kadar bencil olunur

KareAs55

Sahaya çıkmamız gereken kadro ;

Ahmet-Adem-Kemal-Ersin(Jonathan)-Orhan-Murat-Hakan-Anıl(Turgay)-Agbetu(Abdülaziz)-Zenke-Cenk

Parantezler hakkında ;
-Jonathan ı hiç izlemedim ersinden farkı oldugunu düşünmüyorum hangisi oynarsa oynasın pek birşey farketmez büyük ihtimalle

-Deplasmanda kontraya yakın bir oyunla oynarız büyük ihtimal topu hızlı hücüma taşımak amacıyla anıl ın oynaması daha yararlı olucakdır ama (Hüseyin kalpar onu oynatmaz  zzzzz)

-Agbetu ile Abdülazizde aynı özelliklere sahipler , hangisi oynarsa oynasın pek birşey farketmiceği kanaatindeyim