Samsun - Hampton by Hilton

Başlatan berusa55, 13 Eylül 2010, 11:35:15

« önceki - sonraki »

birolkys

Yok erçalların değil yol üzerinde marlboro bayi var ümsa  onun hemen yanındaki  arazi sanırım kerimbey konağına komşu arazi

city ultras

projeden belli ve resimden belli  :D

berusa55

Samsun Hilton Hampton

Otel inşaatı Samsun Tekkeköy'de başlamıştır. Samsun Organize Sanayi Bölgesi üst geçidini geçtikten sonra Ümsa inşaatın yanında bulunan arsaya yapılıyor. Hayırlı olsun.

masbene

yakışır Samsun uma. Helal

sersa

Kerimbey Konağının yanında başlamış inşaat bugün gördüm  ;)

city ultras

son zamlarda merkez tekeköy yolu arasi cok bir projeye imza atti,spor solonu,fuar merkezi stadyum hilton otel,lovelet gibi büyük projeler, :ok
önemli olan burda bence cok gec kalmadan ulasimada bir proje yapmak.
ilk olarak rayli sistemi buraya uzatmak,ve daha cok trafik lambalari,üz gecitler ve viyadükler
ve arabalarin burda daha yavas gideceklerini düsünuyorum yani
bir kac sene sonra merkez girisi tekeköy kavasagi olucak böyle giderse.

Uploaded with ImageShack.us

Tufan

vallahi öyle gözüküyor şuanda Omü köprüsünden Tekkeköy'e kadar her yer tamamen şehirleşiyor Samsun'umuz doğudan batıya büyüyor Atakent'e sanırım Güral Grubun oteline başlanmış hemen yenine Amisos Hotel yeni bir otel yapıyor kabası bitmek üzere. ah birde istihdam yatırımı olsa çok güzel olacak.

sadece55

Tufanım Lojistik yatırımları tamamlandığında fabrikalarında gelmeye başlayacağını düşünüyorum

Pergani 55

masbene

Alıntı yapılan: Erdinc - 21 Ağustos 2011, 20:31:01
Tufanım Lojistik yatırımları tamamlandığında fabrikalarında gelmeye başlayacağını düşünüyorum
Lojistik yatırımı derken neyi kastettiniz? Samsunda zaten faal bir limanımız var. havada ve karada da sıkıntı yok sanırım.

sadece55

Lojistik olarak limanın kapasitesi yeni yeni düzelmeye başladı.Ayrıca hala Lojistik köyü kurulamadı.

berusa55

berusa55

celebi

:ok :ok :ok >l< >l< >l< >l<

city ultras

bu nebicim otel be :D butik midir nedir :D