Genç Arkadaşlara Özel

Başlatan edmontdante, 28 Temmuz 2010, 15:55:37

« önceki - sonraki »

YaşarDoğu

Yok daha üst düzey yetkili ;D 8) :P

edmontdante

arkadaşlar pozitif düşünün o olmasın : ))

Ollivanders

Alıntı yapılan: edmontdante - 24 Eylül 2010, 00:01:47
arkadaşlar pozitif düşünün o olmasın : ))

tamam abi hommmmmmm:D

supernatural_55

Alıntı yapılan: edmontdante - 23 Eylül 2010, 23:37:42
Reel ve Samsunsporumuz  onun kelimeleri
Allahım sen bizi koru

Engin abi Timofteye mektuplardaki yazıyı okudun mu ben şansa şimdi bakıyodum da hem reel hem de biricik Samsunsporumuz yazıyo:)))))yapılan yorumlardan bi fikir oluştu bende ama hadi hayırlısı:))))

Ollivanders

24 Eylül 2010, 00:42:25 #79 Son düzenlenme: 24 Eylül 2010, 00:44:47 Serpico55
Onceden yazdıgı yorumları okudum da baygınlık gecirecektim az daha :D Eger oysa tabi :)  ( İfade şekli aynı :) )

supernatural_55

bi link ver de ben de bakm la:))))

Kaya

KareAs55

Dün akşam tesadüfen buldum ve okudum  değişik bir kişilik  :)

Edmontdante demişki :P

ElbistanLı4655

Eski Yorumlara Bi Göz Atmak Lazım  :D

FilizAkiN

what?? laf ola beri gele, neler oluyor biri bana bunu anlatsın lütfen ok.. >:( >:( >:(

edmontdante

Uzun hikaye.Zaten Angel-35 değilsen HOŞGELDİN deriz konunun seninle ilgisi olmaz.Angel-35 sen  zaten biliyorsundur açıklamaya gerek kalmaz : ))

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: FilizAkiN - 27 Eylül 2010, 11:40:42
what?? laf ola beri gele, neler oluyor biri bana bunu anlatsın lütfen ok.. >:( >:( >:(

kötü hatıraları olan eski bir üye olduğunuz hissine kapıldık. isminiz ebru değilse ve izmirli değilseniz sorun yok demektir. sizinle bir ilgisi kalmıyor çünkü.

FilizAkiN

ismim ebru değil filiz diyebilirsiniz bana. Babam samsunlu annem istanbulludur. Ben ve kardeşim de istanbul doğumluyuz kısaca aile şeceremiz bu doğrultuda olup, anadolu takımlarını destekleyerek dört büyüklerin krallığının bitmesi taraftarıyım sadece yinede varlığım size katlanılmaz gelebiliyosa silebilirim üyeliğimi sorun olmaz ok.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: FilizAkiN - 27 Eylül 2010, 14:18:54
ismim ebru değil filiz diyebilirsiniz bana.

Bu cümle yeterlidir. Yazılanlar size değil diğer kişiye idi. bu forum Samsunsporlulara açıktır, hoşgeldiniz tekrar.

edmontdante

Alıntı yapılan: FilizAkiN - 27 Eylül 2010, 14:18:54
ismim ebru değil filiz diyebilirsiniz bana. Babam samsunlu annem istanbulludur.

Hoşgeldin : )9