80- Akeem Oriyomi Agbetu (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan AntZ, 26 Temmuz 2010, 20:05:30

« önceki - sonraki »

Akyol

Kapıda bekliyom ne olceekkk  8)

babasamsunlu

Alıntı yapılan: Akyol55 - 15 Eylül 2010, 16:43:17
Kapıda bekliyom ne olceekkk  8)

Hangi kapıda..Edirnekapı da mı?  >:( >:(

Akyol

Bize her yer kapı şiiii  ;)  Abicim kapına köleyim desem inanır mısın  :D : 8) :P :)

babasamsunlu

hahahah  ;D ;D ;D bak bu güzeldi işte kardeşim benim.. ;D ;D ;D
Ben sizin Allahınıza köleyim kardeşim benim..  ;) ;) ;)

domin55

agbetudan pek yararlanamadık ama daha iyi oynaması lazım fayda sağlaması için

celebi

agbetunun be kend,ine geleceğini düşünüyorum

ali ihsan

İç sahada oyunu kontrol edebilmemiz için orta sahada top yapan isimlere ihtiyacımız var.Bence Anıl veya Sezer'i sol açığa monte edip iç sahada Agbetu'yu kenarda tutmalıyız.Açık alan oyuncusu,iç sahada kapanan takımlara karşı el freni vazifesi gördü şu ana kadar.

maviay55

agbetunun yerine anıl oynasa daha iyi iş yapar bence..

maviay55

Alıntı yapılan: maviay55 - 15 Eylül 2010, 18:15:41
agbetunun yerine anıl oynasa daha iyi iş yapar bence..
bnm yorumum ve destekliyorum begenemedim bi türlü bu adamı hızdan baska hiçbişeyi yok

berusa55

Tam bir facia çıktı bu adam. Top tekniği sürüşü kaleye şutlarını amatördeki adamlar yapmaz. Çok yazık  :(

Burak

agbetu faydalı gibi ama değil .koşuyor ama 110 metre engelli değil ki burası ? kartalın kenarda pist bile yok :) inş düzelir

mehmet yılmaz

Sercan'ı istisna tutarsak eğer takımın en kötüsü yine Agbetu idi. Akhisar maçında biraz oynadı ama sonrasında maalesef bekleneni veremeyenlerden birisi durumunda.

Ollivanders

Bu muydu butun sezon pesinden kostugumuz adam .

Kaya

Nasıl bir profesyonel oyuncu attığı 10 pasın 9 unu rakibe atar yaaa renk körümüsün birader beyaz formalıya doğru at işte.Ne adam eksiltiyorsun,ne pas var ne şut var eeee abdülaziz bombasından ne farkın var siyahi olmanmı..Yazık kimlere umut bağlamışız yazıkk..

cem 55

en büyük hayalkırıklıgı sivas bize ıyi kakalamış agbetuyu bi oyuncu 1 maç 2 maç kötü oynayabilir ama top ayagına geldiginde en azından azda olsa kaliteli mi anlaşılır agbetu bence vasat bi oyuncu top ayagına hiç yakışmıyo sadece hız var süper ligden düştügümüzde transfer ettigimiz bi serkan özdemir vardı az bagırmamış illahlah etmiştim gidince bayram etmiştim onun yabancı hali gibi agbetu ve benim her geçen hafta umudum azalıyo agbetuya