Cenk İşler Konuştu....

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 25 Mayıs 2010, 09:44:55

« önceki - sonraki »

celebi

Alıntı yapılan: berusa55 - 25 Mayıs 2010, 11:09:19
Var ya artık gına geldi! Yok Adnan konuştu yok Cenk konuştu. Dönüp dolaşıp aynı yere geliyoruz fıttıracaz artık. İcraatınız varsa yapın yoksa susun!

Burak

bu haber eski ben bunu çok önceden okudum

kuzey55

Alıntı yapılan: dukeburak - 25 Mayıs 2010, 13:16:04
bu haber eski ben bunu çok önceden okudum

yok bu yeni yine konuşmuş...

55_OrHaN_55

cenk, adnan, musa, celil, mehnet nas... vs. bir marciel kadar olamadınız, yazık... adamın internet sayfasına bakın da samsunspor sevgisini görün. oynayabilecek durumu olsa herhalde brezilyadan buraya jet hızıyla gelir eminim.

mimar55

Alıntı yapılan: 55_OrHaN_55 - 25 Mayıs 2010, 13:28:41
cenk, adnan, musa, celil, mehnet nas... vs. bir marciel kadar olamadınız, yazık... adamın internet sayfasına bakın da samsunspor sevgisini görün. oynayabilecek durumu olsa herhalde brezilyadan buraya jet hızıyla gelir eminim.

sayfanın adresinide verirmisin

LisandroLopez

Sıkıldık artık bu tür konuşmalardan , ya gerçek fedakarlığı yapın , Yada susun.
Cenk İşler her sene aynı konuşmalar yapıp , Bir başka süper Lig takımına imza atmakla olmuyor fedakarlık.

SerhaT55

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 25 Mayıs 2010, 18:53:33
Sıkıldık artık bu tür konuşmalardan , ya gerçek fedakarlığı yapın , Yada susun.
Cenk İşler her sene aynı konuşmalar yapıp , Bir başka süper Lig takımına imza atmakla olmuyor fedakarlık.
geçen sene son dakikaya kadar bekledı ama oda nabsın ortada bısı yok ve imzayı attı 1dk!!!

brigand

aynen adnan olmaz olmasın fena olur

furkan5534

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 25 Mayıs 2010, 11:01:12
Kuzey55; Adam zaten Süper ligde oynuyor. İçinde Samsunspor sevgisi olmasa neden istesin bu takıma gelmeyi. Herşeyin altında birşey arama gayretinizi anlamıyorum...

furkan5534