Samsun U20 Karması - Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti U21 saat 17.00

Başlatan YaşarDoğu, 25 Mayıs 2010, 13:49:28

« önceki - sonraki »

YaşarDoğu

AlıntıRÖVANŞ MAÇI
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin 26. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri çerçevesinde 15 Kasım 2009 tarihinde KKTC'de oynanan müsabakanın rövanşı bugün Samsun'da oynanıyor., 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri çerçevesinde 19 Mayıs Stadı'nda oynanacak olan müsabaka saat 17.00'de başlayacak. Kıbrıs'ta oynanan ilk maç ise Samsun karmasının 5-0 üstünlüğüyle sona ermişti.

KKTC HAZIR
Özel maç için dün Samsun'a gelen KKTC U21 Milli takım futbolcu ve yöneticilerini, Türkiye Futbol Federasyonu adına ASKF Başkanı Şener Aydın ile Futbol İl Temsilcisi Hasan Özbulut havaalanında karşıladı. Anakent Sosyal Tesisleri'nde konaklayan kafile dün saat 17.00'de yaptığı ter idmanın ardından kampa girerek zorlu müsabakanın saatini beklemeye başladı.

METE ADANIR'U UNUTMADIK
Samsun'da çok iyi karşılandıklarını belirten KKTC Futbol Federasyonu Genel Sekreteri Öner Özerdem, "Samsun'da bulunmaktan dolayı çok mutluyuz. Burada kendi evimizde gibiyiz. Bu önemli temas hem ilişkilerimiz hem de futbolcular açısından büyük önem taşıyor" dedi. Özerdem ayrıca Samsunspor'un efsane futbolcularından Mete Adanır'ı hiçbir zaman unutmadıklarını söyledi.

BAYRAĞINI ALAN GELSİN
Böylesine önemli bir turnuvaya tüm sporseverleri beklediklerini ifade eden ASKF Başkanı Şener Aydın ise, "Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ile dostluk maçı oynayacağız. KKTC ile Türk bayrağını alan herkesi maça bekliyoruz. Samsun olarak böyle bir maçta ülkemizi temsil etmenin gururunu futbol severler ile birlikte ortak paylaşmak istiyoruz" diye konuştu.

Halk.

Maç bugün saat 17.00 da . Ben gidip izlemeyi düşünüyorum.Malum stadımızı özledim.Hasret giderelim

YaşarDoğu

YaşarDoğu

Karşılaşma 3-2 Samsun karmasının( Beyaz formalı) galibiyeti ile bitti.Samsun karması 1.devre ve 2. devre ayrı 11 lerle çıktı.

Samsun karmasından 7 numaralı futbolcunun Abdelazizden bi farkı yok hatta fazlası var.Adam geçebiliyor , çizgiye iniyor , hırslı .Orta yapabiliyor.( 2.resimde soldan 2.ci)

Samsun karmasının gollerini 10 numaralı çocuk attı.Yani hatrick yaptı.

Kıbrıs takımından enaltta koyduğum resimdeki 8 numaralı çocuk eğer 92-93 lü  ise altyapıda iş yapar.

mehmet yılmaz

Kulüp adına resmi sıfatı olan birileri de izlemiştir inşallah Yaşar bey :) ;)

Dartagnan

Mustee13

Resimler ve bilgiler için teşekkürler YaşarDoğu...

Tribünler hakkında da bilgi alabilir miyiz.?

YaşarDoğu

Kulüpten birilerini aradı gözlerim ama göremedim kimseyi belkide vardır bilemiyorum.

Tribün olarak sadece VİP açılmıştı.Onuda futbolcu ailesiydi, KKTC den gelenlerin çoğunluğuydu, derken hemen hemen dolmuştu.Birde ben öyle bi yere oturmuşum ki amatör takımların antrenörlerinin arasına.Makara gırgır ganiydi.Salim vardı birde Aloo cu değil masöz olan. :D