SS.biz Genclik Call of duty birlikteligi...

Başlatan Dartagnan, 28 Nisan 2010, 00:57:48

« önceki - sonraki »

YaşarDoğu

Ollivanders

Green zone idare eder işte  suleyman abi. Ancak bu filmdeki olayı butun dunya biliyordu.  :)

Cod 4 e gelince denk takımlar kurup oynayalım. İlk oyunu sayıyorsanız ayıp edersiniz. İkinci oyunda ise birbiriyle hic oynamamıs bir takımdan bahsediyoruz :D Yenilmek normal bu durumda . :) Ben pazartesi gunu gidecegim pazar gunu de mac var yarın veya cumartesi gunu mactan once cod 4 yapma teklifini one suruyorum :)

SSBiz Gençlik

Lusage

Bana her türlü uyar.

İlk amatörlüğü attım üzerimden. Daha iyi oluruz inşallah.  .:.:.

Ajan

Bügün dershane var gelemem ama cumartesi öğleden sonra olabilir ::)

Turuncu

07 Mayıs 2010, 13:15:44 #125 Son düzenlenme: 07 Mayıs 2010, 13:18:53 Turuncu
dün güzel oyun oldu.Ayrıca call of dan sonra serkan ile ps3 yaptık 5-3 7-2 5-2 olmak üzere yendim serkan kafayı yedi  :D :D :D

maraton

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: Turuncu - 07 Mayıs 2010, 13:15:44
dün güzel oyun oldu.Ayrıca call of dan sonra serkan ile ps3 yaptık 5-3 7-2 5-2 olmak üzere yendim serkan kafayı yedi  :D :D :D

Futbolda şans faktörüne düne kadar inanmazdım.Ama cidden oglm sen ballısın.her dönen top sana geldi yendin.rövanşı olmıcak sanma

maraton

bu iş böyledir turuncu,aldırma, bende kar6 ya bi maçta 7 tane attım ama gol beğendiremedim, bunlar her golü zeka ile atar ama hiçbir golü hakederek yemezler, kar6 en son pes10da federasyona sövüyodu düşün !!
not: kar6 cevap verme hiç, öğrenim kredisini mi biriktiriyon, kirayı mı yatırmıyon, cebine para koy gel takım elbisesine  8)

babasamsunlu

vvuuuuuuuuuuvvvvvvvvvvvvvvvvvv ..gidere bak :):):)

**KaR6**

**KaR6**

Alıntı yapılan: maraton - 07 Mayıs 2010, 13:39:48
bu iş böyledir turuncu,aldırma, bende kar6 ya bi maçta 7 tane attım ama gol beğendiremedim, bunlar her golü zeka ile atar ama hiçbir golü hakederek yemezler, kar6 en son pes10da federasyona sövüyodu düşün !!
not: kar6 cevap verme hiç, öğrenim kredisini mi biriktiriyon, kirayı mı yatırmıyon, cebine para koy gel takım elbisesine  8)

aaa, bunu görmeden yazdım üsttekini ;D ay sonu geliyorum 2 gunlugune dugune, yeni takıma ihtiyacım vardı, iyi oldu.. gelmeden bedenimi yollayayım da düğüne yetişsin takım, geldiğimde de yenerim çabuk çabuk başkanım ;D ;D

mehmet yılmaz

Çok şanslısın Mustafa, düğün için takım elbisen de çıktı şimdiden :)  :) ;D

**KaR6**

abi böyle üzümlü kek olur bilir misin? agızda dagılır.. play stationda başkanımda o tadı yakalıyorum işte ;D

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: **KaR6** - 07 Mayıs 2010, 15:49:23
abi böyle üzümlü kek olur bilir misin? agızda dagılır.. play stationda başkanımda o tadı yakalıyorum işte ;D

Baskandaki PS'ye yönelik bu Uzunumsu halleri ilgiyle takip ediyorum.  ;D En sonunda bu sana otomobil de alır, bana öyle geliyor.