Bank Asya 1.Lig 32.Hafta Samsunspor'umuz-Konyaspor: 0-0

Başlatan sersa, 18 Nisan 2010, 17:48:32

« önceki - sonraki »

celebi

babasamsunlu

Hahahahha :):):)

Bomba etkisi yaratacak bir defans..

Adem-Pavlik-Kenan-Orhan..

iyiki Konya buraya kazanmak zorunda olarak gelmiyor...İşimiz içler acısıydı yoksa..

Sioux

konya kötü takım, isterlerse yener bizimkiler ama bilmediğim bir sebepten oynamıyor fuıtbolcular.

YaşarDoğu

Konya ya baktığında playoff garantilemişler , oyuna tam motive ile çıkmazlar, bizim işi ciddiye alıp yenmemiz gerek , aksini düşünmek istemiyorum

sersa

tamam ama playoff bu sene lig usulü oynanmicak mıydı?

55.hakan

Konya'nın garantilediğine emin misiniz arkadaşlar 7. ile aralarında 6 puan var

Ollivanders

e geriye de 3 mac kaldı ustad icerde bir mac kazansa yeter.

babasamsunlu

Ama  3 maç kaldı geriye...6 puan 3 maçta kapanmaz...

55.hakan

Alıntı yapılan: Serpico55 - 19 Nisan 2010, 17:15:16
e geriye de 3 mac kaldı ustad icerde bir mac kazansa yeter.
matematiksel olarak sonuçta garantilememiş anlamında diyorum yine de kazanıp garantilemek isteyebilirler

Mustee13

Alıntı yapılan: komançi - 19 Nisan 2010, 16:16:12
konya kötü takım, isterlerse yener bizimkiler ama bilmediğim bir sebepten oynamıyor fuıtbolcular.

Sanırım sezon başında fizik-kondüsyon yüklemesinde eksik kaldı futbolcular...Devre arasında da geç transferler ve yönetim belirsizliği yüzünden yeterince yükleme yapılamadı.

Sezon sonuna doğru her takımda kondüsyon düşüşleri yaşanıyor. Bazı futbolcuların isteksiz görünmesinde en büyük etken bu sanırım.

Sadece Samsunspor

Ersin ve Can olmasada bu maçı yener sezonu kapatırız..!

Kral SAMSUN

ÖYLE YADA BÖYLE SEZONU BİTİRECEĞİZ PEKİ YA SENEYE ?

LisandroLopez

Seneye daha iyi bi takımla en az ilk 6 ya oynayacak duruma geleceğimizi ümit ediyorum.

Sadece Samsunspor

Seneye yönetim bence kalsın, ama adam gibi ya transfer komitesi kursun yada doğru düzgün adam seçsinler, sağlam bir sol bek, 2 tane sağlam orta saha, bir sağ açık, birde bitirici forvet

evet demesi kolay ama bunlar olmadan çıkamayız

furkan5534

1 puandan fazla alacağımızı sanmıyorum..