BankAsya 1.lig / 27.hafta Giresunspor-SAMSUNSPOR'UMUZ

Başlatan fatih55ankara, 16 Mart 2010, 12:40:13

« önceki - sonraki »

Ollivanders

kale5501

arkadaşlar biz giresunu bu defa yenecegiz kesin yenecegiz buna inanıyorum ilhanın bu takımda işi yok sezer kesin oynaması lazım ömür ejder çok kötüydü bu hafta ben ademin de oynamasını istiyorum bizim gol atacak kapasitede hep az şans veriliyor ama canerden futbolcu falan olmaz

europe_55

epçeli köylü

Biraz zor maç.Ancak Samsunspor olmadık zamanda kazandığı için 3 ihtimalde olabilir.Bakıp göreceğiz artık.

Donbay

Jnr.Serkan

takımın en etkili 3 ismi(turgut,murat,ahmet şahin) biri olmayınca biri oluyor...şimdide ahmet yok 2si var.kalede okan bomba goller yemezse kazanırız.giresunun defansı bizim defans gibi yavaş.Turgutun rahat oynıcağı bir maçolur.ama yine turgut gamsız oynarsa giresuna karşı serimiz devam eder

SametYılmaz55

eğer ilk golü bulan biz olursak giresun şuursuz bir şekilde saldıracaktır buda defanslarında açık vereceği anlamına gelirki zaten defans oyuncuları yavaş.Turgutun aradığı pozisyonları yakalayabiliriz.ileri uç elemanlarımız eğer biraz becerikli olurlarsa her türlü yeneriz giresunu

Tribün_ali

Bu Gercek olmucak duaya amin demiyelim bizim şansımız hiç tutmuyor giresuna onun 1 paun bile hayal

Nuri Asan

Sioux

sansımız tutmuyor diye birsey yok, boluyada tutmuyordu. oynayıp yeneceğiz. deplasmanda iyiyiz biz. yalnız mümkünse şu ilhanı samsunda bıraksınlar, çirkin herif.

lucarelli

Alıntı yapılan: Tribün_ali - 17 Mart 2010, 21:34:25
Bu Gercek olmucak duaya amin demiyelim bizim şansımız hiç tutmuyor giresuna onun 1 paun bile hayal

Bu sefer olacak...

YaşarDoğu

Maçın Hakemi Malatya İlinden Zafer Demir ( Memur )

Son yönettiği maçımızda Bolusporu evimizde 3-0 yenmiştik.

lucarelli

Malatyalı hakem ve 3-0 galibiyet. Enteresan...

celebi

giresunda karşıyakayı deplasmanda 1-0 yenmişti  hakemle

alperen_55

buca maçından pek ümitli değildim, tıpkı adana gibi ama bu maçta birşeyler olacak .beraberlik büyük ihtimal. bozarsa samsunsporumuz bozacak.