Bank Asya 20. Hafta/ Mersin İdman Yurdu- Samsunsporumuz: 1-2

Başlatan celebi, 25 Ocak 2010, 23:41:06

« önceki - sonraki »

celebi

Mersin İdmanyurdu-Samsunspor'umuz

Tarih: 31.01.2010 Pazar

Yer   : TEVFİK SIRRI GÜR Stadyumu

Saat : 13:30

benim açtığım topiçlerde galibiyet getiriyoruz. umudumuzu yitirmedik SALDIR SAMSUNSPORUMUZ

samsun155

bu hafta kaybetti M.idmanYurdu kendi evinde galibiyet için oynayacakdır.

beşnumara

ksk maçında iyi oynadık fakat haketmediğimiz sonuç aldık.mersin maçında ksk maçındaki gibi oynarsak mutlu döneriz samsuna.bana gönderin takımı inşaallah 3 puanla gönderirim. büyük bir ihtimal deplasman yapan olmayacak.tribünde ben ve mersinden 2-3 kişi olur diye düşünüyorum.

alperen

bu akşam çok şansızdık..en azından 1 golü haketmiştik..inşallah mersin maçı çıkışımız olur..

Dartagnan

Yorum yazacam da ne olacak kafayı yedım zaten ne hallerı vasa gorsunler...

ankarta 55

mersin bizi evirir çevirir sonra samsuna geri gönderir adamlar adanada kıran kırana maça çıktılar mersini evinde yenmek  hayal olur  kandırmayalım kendimizi

kalptenþimþek

20 hafta oldu takımın şablonu belli değil daha..40 tane adam 10 farklı 11 le  mücadele ettik bugüne kadar..artık otursun bazı şeyler..

estalpi

Mersin İdman Yurdu düşme hattının 3 puan üzerinde 23 puanı var... Bu hafta kendi saha ve seyircisi önünde kazamak için
oynayacaklar... Adana maçını iyi oynadılar ve son dakkalarda yedikleri gole maçı kaybettiler ama bu maç yanıltıcı olur nedeni ise şu: mersin ve adana arsında sıkı bir rekabet var.iki şehrin birbirine uzaklığı 30 dakka bile değil... 2 takımda kendi aralarında yapılan maçlarda her ne olursa olsun galibiyet için maça çıkarlar...
Mersin samsun maçı çok zor geçecek... Mersin bizi hafife almayacaktır.çünkü onlarda biliyor Samsunsporun acilen 3 puan ihtiyacı olduğunu ona göre oynayacaktır.bu arada mersininde acilen 3 puana ihtiyacı var...
şuan için ortada bir maç... her sonuca açık...samsunspor acilen forvet bulmalı çok acile hemde.... dün akşamki karşıyaka maçına bakıyorum da mersinde kim gol atcak çok merak ediyorum... birde karabük ve karşıyaka maçlarına başladığımız gibi maçlara bekleyerek başlarsak işimiz çok zor olur mersinde.... çünkü 1-0 geriye düşmek çok kötü bu 2 gol atacaksın demek olyor galip gelmek için... dün ilk golü biz atsaydık maç 3 olurdu.... hatta 1-0 ken direkten dönen top gol olsaydı 2. yarı yine 3 hatta 4 ü bulurduk....
işimiz çok zor....

Türkiye Liglerinin en dengesiz takımı olan SAMSUNSPOR için tvlerde bile kimse yorum yapamıyor... samsunspor o kadar dengesiz bir takım ki mersine 5 te atabilir 5 te yiyebilir.... mersini yendik diyelim sonraki hafta oynayacağımız Rize maçının ne olacağını bile kestiremyoruz.... durum bu kadar vahimmm işte.....

holigan_itü

bence samsunspor dengesız bı takım fln değil gayette 2 sene de 1 deplasman galıbıyetı alan kendı sahasında kazandıgı maclarla lıgde tutunmaya calısan(bu sene o da kalmadı ya hayırlısı) becerıksız futbolculardan kurulu bı takım dıcem ama takımda olamadıgımız bı gercek valla dun moralım cok bozuldu mersını deplasmanda yenebılecek bı takım goremıyorum sahada sonucta deplasman performansımız bellı ama yıne de ınsalllah kazanırız ne dıyım...

estalpi

Alıntı yapılan: holigan_itü - 26 Ocak 2010, 15:17:39
bence samsunspor dengesız bı takım fln değil gayette 2 sene de 1 deplasman galıbıyetı alan kendı sahasında kazandıgı maclarla lıgde tutunmaya calısan(bu sene o da kalmadı ya hayırlısı) becerıksız futbolculardan kurulu bı takım dıcem ama takımda olamadıgımız bı gercek valla dun moralım cok bozuldu mersını deplasmanda yenebılecek bı takım goremıyorum sahada sonucta deplasman performansımız bellı ama yıne de ınsalllah kazanırız ne dıyım...

erciyese 5 atıp içerdeki maçı kaybeden orduyu yenip 2 maçta 0 çeken,5 senedir süper lige çıkan bütün takımları yenip küme düşen bütün takımlara puan veren...1 golle ligde kalmayı başaran takım dengeiz takımdır.... ne zaman ne yapcağı belli değil.... bu oynanan oyun içinde bile belli ediyor kendini.her takıma net cevap veriyorsun şu lur bu olur diye ve % 90 tutuyor ama samsunspora hiçbir yorum yapamıyorsun.... 2 maç üstüste kazanamayan ama üstüste 2 maçı çok kaybeden birtakım... elindeki salahları yok yere gönderip kovup kadro dışı bırakacak kadar cömert 5 para etme futbolculara bir yığın para verip yine eski futbolcuları bize seyrettiren takım.Volkanın parası burhanın parası veriseydi kolomoç takımda tutulsaydı veysel yollnmasaydı can gibi samsunlu kardeşimizi prasını verip takımda tutsaydık şimdi solda orhan malını forvette savaş malını izlemezdik.... bunları yapan takım ve kulüp benim için neyaptığını bilmeyen dengesiz bir kulüptür.... bakın birşey diyim bu hafta mersini yenersek şaşırmayınnnn amaaaa haftayada rizeye yenilirsek yine şaşırmayınnnnnnn.....

CaPSiZz

Alıntı yapılan: beşnumara - 26 Ocak 2010, 00:37:19
ksk maçında iyi oynadık fakat haketmediğimiz sonuç aldık.mersin maçında ksk maçındaki gibi oynarsak mutlu döneriz samsuna.bana gönderin takımı inşaallah 3 puanla gönderirim. büyük bir ihtimal deplasman yapan olmayacak.tribünde ben ve mersinden 2-3 kişi olur diye düşünüyorum.

Şirinler bir terslik olmazsa bir otobüs cıkarma yapacak

KocumVolkan

Alıntı yapılan: holigan_itü - 26 Ocak 2010, 15:17:39

estalpi nin dediklerine ek olarak deplasman fobisi dediğimiz şey daha 2 sene önce ev fobisiydi...

Sercan

Şu takımda Kenan'ı halen neden tutuyorlar?Anlamış değilim....

80lerden

mersin maçında kenanın yerine can özgürün oynayacağını,mersin maçına kadar can özgür iyileşir diye düşünüyorum. bu maç her türlü bizim.yeter ki istesinler.dün istediler ama hep bir şey eksik kaldı.mersin maçını alacağız aynı erciyes maçı gibi.hiç bir şey yok mersinde.sadece kalelerinde kerem var.en sağlam adamları keremdir.

Kürsat Berrak

İSTİKRARSIZLIKDAKİ İSTİKRARIMIZ TAKDİRE DEĞER !!!