Timofteye Mektuplar

Başlatan kaan, 24 Ocak 2010, 01:38:52

« önceki - sonraki »

feveran

teoman abı inş.senın için alırız bu maçı sen ne zaman dükkana yanıma geldimi atkın boynundan indirmiyodun inş bizde senın ruhuna şad olacak bu maçı alırız o yüzündeki gülümseme hiç eksik olmamıştı inş cenabı rabbim bizi bu maçda güldürür...

King1965

Teoman Abi , Samsunspor'umuz kötü günler geçirmeye tekrar başlamıştı ve taraftar'ında bu sene pek beklentisi kalmamıştı , Kulüp kayyuma bile kalabilirdi taki EFSANE KAPTAN EMİN KAR takımı yanlız bırakmadı. ve yönetimdede Ss.biz'dn onlarca abimiz katıldı.. Keşke görseydın bu gunlerı keşke .. mekanın cennet olsun

mehmet yılmaz

Kardeşim, yaşasaydın eğer senin yapacağın şeyi yaptık bugün arkadaşlarımızla... :(

cembaba

Abi seninle hiç tanışma fırsatımız olmadı. 2005 yılında tesadüf eseri üye olmuştum siteye. Bugün geldiğimiz durumları görünce duygulanmak bir tarafa insanın tüyleri diken diken oluyor. :'( Aslında Samsun şehrine ve gelecek nesillere o kadar büyük bir miras bırakmışsın ki. Allah nur gölünde yatırsın abi seni. Allah gani gani rahmet eylesin. Bu kadar güzel insanla tanışmamıza sebep oldun. Gurur duyuyorum bu kahpe düzene inat, Sadece Samsunspor diyen genç kardeşlerimizle. İnanıyorum ki, daha çok güzel göreceğiz.

feticalik

Sevgili Teoman abi. Seni hiç tanıyabilme şansım olmadı. Tanımak bir kenara belki seni bir kere görmem bile beni şehrimin takımına daha çok bağlayabilirdi. Seni tanıdığımda Samsunspor mücadeleme yeni başlamıştım. Seni görmeden tanımak bile mücadeleme öyle bir ivme kazandırdı ki çevremdeki insanlar garipsemeye başladı..
Bir cümle duyuyordum her yerde.. "Başka? diye soranlara inat sadece Samsunspor".Tüm Samsunsporlular Terk Etmedi Sevdan Bizi diyorlardı stadyumlarda, sokaklarda.. Hayatının Samsunspor üzerine kurulu olduğu aşikar, bizler de o yolda yürüyen Samsunsporlular..

Seni görene ne mutlu, seni tanıyabilene ne kadar mutlu ! Abi.. İyi ki gelmişsin bu Dünyaya yoksa Samsunsporumuzun kıymetini bu kadar bilemezdik..

Sevgilerle..

azadbeg

Hatırlarsın,daha birkaç gün bile olmamıştı nette seninle sohbet edeli... berk(erciyessporlu) aradı TD'den... aramızdan ayrıldığını söyledi burukça... ne diyeceğimi bilememiş ne yapacağımı şaşırmıştım.üzmüştün bizi be büyük samsunsporlu...
Samsunspor denince hemen iki nokta koyup karşısına senin adını yazıyorum biliyor musun teo...
Hep armanı ve camianı yücelttin... ama vefa karşılıksız kalmıyor kardeşim... camian ve tribünlerin de senin adını yaşatıyor. biz de... UNUTMADIK SENİ KOCA ADAM...
SENİNLE  RENKLERİMİZ FARKLI AMA HALA YÜREKLERİMİZ BİR...
ORADA HUZUR BULASIN BÜYÜK SAMSUNSPORLU...
ALLAH RAHMETİNİ ÜZERİNDEN ESİRGEMESİN...
(Denizlisporlu kardeşin Ercan Zeybek )

özkan

24 Ocak 2014, 04:31:50 #96 Son düzenlenme: 24 Ocak 2014, 05:15:06 özkan
Senin sayende kaç bin genç Samsunsporlu oldu bi bilsen Teoman abi..