Timofteye Mektuplar

Başlatan kaan, 24 Ocak 2010, 01:38:52

« önceki - sonraki »

YaSeF55

Seninle konuşmuşluğumuz yok  abi ama Büyük SamsunSpor'luğun sayesinde tanımayan kalmadı seni..herkes senin bu mutluluğu göremediğini sanıyor ama biliyoruz ki sende uzaktan bize bakıyorsun,mutluluğumuza ortak oluyorsun..Keşke bugünlerde yanımızda olsaydın..
  Bir sözün vardı abi:
''Elbet Bir Gün Döneceğiz''
Biz döndük abi,evimize geri döndük..
Biliyoruz sende yanımızdasın..''Terketmedi Sevdan Bizi''

kalptenþimþek

Bu birlikteliğin olmadığı günlerde de Samsunsporlu olmak ayrıcalıktı bizler için ama bir o kadar da yalnızlık..
Kendi şehrinde insanlarından,  arkadaşlarından, en yakınındaki kardeşinden bile uzakta, anlaşılmaz bir kara sevdaya tutulan yalnız kalplerdik herbirimiz..

Şimdi binlerce koldan akıyoruz bu sevda denizine... duygularımız ortak, kalplerimiz bir atıyor artık...
Şimdi cennetimizdeyiz...
ve bu cenneti bizlere sen hazırladın cennetimizin timoftesi...
ruhun şad olsun..

LisandroLopez

Abi Seni tanıyamadım ama Samsunsporluluğunu her zaman örnek aldım, kendi şehrinin takımının peşinden koşup sadece onu desteklemene hayranlık duydum
ve bende küçüklüğümden bu yana senin gibi sadece Samsunsporlu olmanın gururunu yaşıyorum.
Bunca büyük Samsunsporluyu bir araya topladığın için sana ayrıca şükranlarımı sunuyorum.
Şampiyonluğu seninle omuz omuza kol kola kutlamayı ne çok isterdim abi..
Terketmedi, Terketmeyecek Sevdan bizi.

##kdc##

yarın kupayı almaya gidiyoruz abi, huzur içinde yat sen;

Sonuna Kadar 55

huzur içinde yat sen hasret sona erdi.keşke sende olsaydı.

Gökberk55

yenilirken aklıma gelen tek şey: tvlerde sözü verilen şampiyonluk kupasının kabrine ulaşamayacak olmasıdır.sende üzülmüşsündür bugün bu duruma ama emanetini taşıyan kardeşlerinlede gurur duymuşsundur abi.senin kardeşlerin elinden geleni yaptı ama malesef olmadı :'(

orucreis

abi 100.mesajımı sana şampiyonluk sözleri ile yazmak isterdim ama olmadı.Seninle tanışamamak ayrı bir burukluk içimde.Sevdanın ışığı yol gösterici oldu ve SAMSUNSPOR'lu olmanın sevinci ve onurunu tadıyoruz.İnşallah daha büyük başarılarla ruhunu şad ederiz.Allah mekanını cennet eylesin abi

SametYılmaz55

şu dünyada keşke dediğim bir kaç şey vardır.Bunların içindede en önemlisi ve beni en çok üzen olan seni tanıyamamaktır Teoman abi.Keşke seni tanıyabilseydim ama olmadı :'( :'( :'( ilerde Allah biliyor çocuklarım olursa onları senin gibi bir Samsunspor'lu yapmak için elimden gelen her şeyi yapmak benim boynumun borcu olsun.Kupayı bekliyordun olmadı be abi.Milletin çenesi falan bir yana o kupayı sana getiremedik ya en çok ona yanarım ona ağlarım.Nur içinde yat Teoman Abi.İnşallah bir gün süper lig kupasını getiririz kabrine :'( :'( :'( :'(

Ahmeti

Sevgili Teoman kardeşimiz, sanki çok önemli bir kupaymış gibi sana bank asya şampiyonluk kupasını bile getirmeyi beceremedik.

Sen inan bizler için kupadan daha önemlisin

Bank asya kupası olmadı ama Türkiye kupası veya süper lig şampiyonluk kupası mutlaka gelecek sana

Yüce rabbim mekanını cennet eylesin

Ajan

‎''Kırmızı Beyaz renklere olan tutkumuzdu, sampiyonluklardan da güzel olan.''demiştin son yazında abi.Sana söz verenler kupayı getiremediler ama senin yolunda gidenler kupalara şampiyonluklara sevdalı olmayan Kırmızı-Beyaz renklere tutkulu yeni gencecik bir nesilin sağlam temellerini attılar.Ve en önemlisi o nesil ''Başka?Diye soranlara inat;Sadece Samsunspor'' sözünü layıkıyla taşıyabiliyor.

Terketmedi sevdan bizi:Ruhun şad olsun

silopilimuhsin

Bir tesadüf sonucu girdim siteye senin üstünde timofte yazılı bir forma elinde Samsunspor atkisi kim Bu adam diye soylendim kendi kendime. Sonra senin hayat hikayeni okudum ve cok duygulandim sende benim gibi asiktin samsunspora. Sonra site yönetimiyle irtibata geçtim beni samsuna davet ettiler. Bu arada ben sirnakliyim samsunuda hiç gormemisim taki senin Bu siteyi emanet biraktigin arkadaşlar beni davet edene kadar. Mehmet hoca bana sizden bahsetti Bu sitenin tek manevi gücünun sen olduğu hemen anlaşılıyor zaten. Samsunda onlarca insanla tanıştım. Mehmet hoca, maraton başkan engin Abi ve ikizler, celebi, veis, Mustafa kar, Suleyman, aliihsan hoca ve ismini sayamadigim birçok arkadaş. Bu insanlar top oynarken Yemek yerken muhabbet ederken statta maç izlerken hep senide yaşatıyorlar yaşadıkları herşeyde. Mekanin cennet ruhun şad olsun büyük samsunsporlu.senin yaktığın bir kıvılcım şimdi kocaman bir ateş olmuş. Allah her samsunluya senin yüreğindeki Samsunsporlulugu versin

Tribün_ali

Ben bu siteye 5 senedir üyeyim lise yıllarında üye oldum. ve o zamanlar internet bu kadar yaygınd eğildi bende internetten anlamazdım ben samsunsporlu olduğum için googlede samsunsporu ararkene şansa samsunspor bizle tanıştım ve beni samsunspor aşığı ve daha çok bağlayan rahmetli teoman abimdir mekanı cennet olsun dualarım hep onunla anti istanbul anti trabzon ruhuyla samsunsporluyum.

ahme7akturk

Abilerin Kralı seninle hiç tanışma,konuşma fırsatım olmadı olmasını çok isterdim,senin kadar olamayız ama senin gibi Samsunsporluyuz İZİNDEYİZ KRAL♥
Terketmedi Sevdan Bizi!

YILDIRIM

Bugün bizim için çok önemli bir gün inşallah yeneceğiz. Ne zaman böyle önemli bir maç olsa rahmetli hep aklımda inşşallah abi mutlu olacağız. Güleceğiz...çok özlettin kendini çok...

ahmetsefa55

senın ıcın alacagız bu macı abı.
ruhun şad olsun.rabbım peygamber efendımıze komsu eylesın ınsallah.