Timofteye Mektuplar

Başlatan kaan, 24 Ocak 2010, 01:38:52

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

ki arkadaş o töreni aldıktan sonra Sadece ve Sadece Samsunsporlu olmanın ne kadar büyük bir onur ve gurur kaynağı olduğunu daha iyi pekiştirmiş..
Ne diyelim darısı herkesin başına ;)

FilizAkiN

FilizAkiN

türkiyedeki her insan böyle düşünse ve ait oldukları toprakların takımlarını tutsalar ve destekleseler dört büyüklerin de tekelini kırmış olacaklardır inanıorum buna ben. geçenlerde kardeşim Arena daki bir maça gitti ve öylesine detaylı hazırlandıki şaşırdım kaldım, dedim ki gel bak samsunspor u bir tanı geçmişini öğren ailemizin belkide bize bıraktığı manevi kültür mirasımız samsunspordur dedimsede dinletemedim. ama bunu birgün mutlak başarıcam gerek baskı gerekse harçlık cezası vererek  ;D :D ;D

özkan

Belkide nadide örneklerdendir despote55.Stadının yolunu dahi bilmeyen,sadece ve sadece televizyondaki formalara tutkusudur istanbul takımlarını tutmak..

Samsunspor'lu olmak,maça geldiğinde yanındakini hiç tanımasan bile omzuna kolunu atıp tezahürat yapabilmek,hep bir ağızdan SAMSUNSPOR diyebilmek,14 sene istanbulda yaşayıp içinde bir gram istanbul sempatisi olmadığı gibi bunu bir antipatiye çevirebilenlerin takımıdır SAMSUNSPOR..Ne mutlu bana,babama ki yıllarımızı istanbul'da geçiripde Teoman Abi'nin dediği gibi;SADECE SAMSUNSPOR'lu olabildiğimiz için burdayız.Hep birlikte bir aileyiz burada.

Kirlerinden arınmış bir sudan benzersizdir Samsunspor sevgisi..

Ajan

@FilizAkın
4 büyük derken kime göre neye göre büyük bunlar?

Sercan

Alıntı yapılan: *AgEnT* - 28 Nisan 2011, 18:52:09
@FilizAkın
4 büyük derken kime göre neye göre büyük bunlar?

FilizAkiN

beşiktaş, galatasaray, fenerbahçe ve trabzonspor dörtlüsünden sez ettiğimi anladınız diye düşündüm ben. neye göre büyük sizce, tabiki büyük pasta dan rant alma kriteri..

Serkan

Alıntı yapılan: FilizAkiN - 29 Nisan 2011, 12:23:25
beşiktaş, galatasaray, fenerbahçe ve trabzonspor dörtlüsünden sez ettiğimi anladınız diye düşündüm ben. neye göre büyük sizce, tabiki büyük pasta dan rant alma kriteri..

yok bacım bizim için akhisar bld neyse bu takımlarda odur bunların büyük olduğu tek nokta şerefsizlikde büyük olmalarıdır..

kalptenþimþek

o zaman dört şerefsizler de diyebiliriz bunlara 1dk!!!

34 SS 1965

SEN BÜYÜKSÜN SAMSUNSPORUM...
kralsın AHMET ŞAHİN,kralsın ORHAN,kralsın KEMAL,kralsın ERSİN,kralsın ADEM,kralsın MURAT,kralsın HAKAN,kralsın UFUK,kralsın DİLAVER,kralsın AGBETU,kralsın SİMON ZENKEEEEE.cok tesekkurler SAMSUNSPORUM cok tesekkurler 5 yıl boyunca acısı ıle tatlısı ıle olmadık mı yanında samsunsporum sen söyle cekmedık mıcılelerı senınle aglamadık mıberaber sevınmedık mıyerı geldı omuz omuza hep senınle ıdık yıne senınleyız an olsun hıc cıkmadın aklımızdan an oldu hep sen vardın aklımızda beynımız de gunesden once sen dogardın gunumuze ve Allah guldurdu bızı SAMSUNSPORUM bir daha tekrar donmemek uzere elveda bankasya.VE TEOMAN ABIM futboluyla futbolcusuyla ve bu buyuk taraftarıyla bununlar hep senın olsun abıcım sana hedıyemız olwsun bu mutlu gunumuz senın ıcın bunlar abıcıgım hep ıstedıgın dualar sen burda yokken oldu ama suan cok mutlusun abı gokguzunde bu mutluluga sende eslık edıyor abıcım hersey ama hersey sana hedıye olsun abıcım tekrar ruhun saad olsun....

ABİM SENİ ÇOK OZLEDIM SENINLE AGLADIK DUSERKEN SENINLE SEVINMEYI COK ISTERDIM ABICIGIM

alperen

Ne demiştik;''BU AŞKIN ROMANI YARIM KALMAYACAK''....TEOMAN ABİ bu şampiyonluk senin için :'( :'( :'(

kumköylü ahmet

RAHAT UYU KARDESIM  :( Laik Oldugumuz Yerdeyiz Artik

samsunmania

Bu şampiyonluk sana kardeşim. Toprağın bol olsun.

Ollivanders

Şampiyon olduk abiiiii. İzlemişsindir bizi biliyorum.  :(Rahat uyu Büyük Samsunsporlu abim benim .

Kaya

Sana hediyelerin en güzeli layık Teoman abiii...Şampiyonluğumuz sana hediyemizdir.. :'( Gerçek SAMSUNSPORlu abim benim... samsunspor_x