Timofteye Mektuplar

Başlatan kaan, 24 Ocak 2010, 01:38:52

« önceki - sonraki »

kaan

24 Ocak 2010, 01:38:52 Son düzenlenme: 28 Ekim 2018, 12:01:43 kaan
Ölümünün üzerinden geçen iki yıl ve arkanda bıraktığın süper bir hareket.Heralde bizi izliyorsun cennetten abi.

Bu şehirde senin ve senin gibilerin varlığını bilmek insanı rahatlatıyor.

Terketmedi terketmeyecek sevdan bizi teoman abi.

edmontdante

Emin ol kardeşim  ,Teoman aramızda olsaydı bahsettiğin kardeşlik vs çok daha güzel olacaktı.Ama Allahın takdiri böyleymiş.Halısaha maçlarımızın  başladığı dönemde Banda Aceh kafeteryasındaki muhabbetimiz aklımdan hiç çıkmaz.Doyumsuzdu

**KaR6**

Alıntı yapılan: edmontdante - 24 Ocak 2010, 01:53:41
Emin ol kardeşim  ,Teoman aramızda olsaydı bahsettiğin kardeşlik vs çok daha güzel olacaktı.Ama Allahın takdiri böyleymiş.Halısaha maçlarımızın  başladığı dönemde Banda Aceh kafeteryasındaki muhabbetimiz aklımdan hiç çıkmaz.Doyumsuzdu

ey gidi yaa.. hayatımda hiç unutamayacagın bi an hangisi deseler, orada ki muhabbeti söylerim yemin ederim.. o akşam ki mutlulugumu hiç unutamıyorum.. o kadar gerçek Samsunsporluyu hiçbir arada görmemiştim o güne kadar, o akşam ilk olmuştu..

supernatural_55

keşke Teoman abiyi tanıyabilme şerefine nail olabilseydim:((arkasında bıraktıklarını görünce insan gerçekten çok üzülüyor bunları görüp eminim orda çok mutlu oluyordur...

55Melek55

seni hic bir zaman unutmayacam, kadim dostum, mekanin cennet ruhun sad olsun,

ben SENIN  aramızdan ayrılısını her anlamda ölüm olarak görmüyorum. Fiziksel ve bedensel olarak aramızdan ayrıldın, ancak SEN bütün kalplerde sevgiyle yasamakta ve her gecen gün sevenlerinle yasamaktasin.

ORHAN ISMARCI

kavak_55

sevgili kardeşim sitenini kurucu teoman taşı tanımadım ama samsunspor aşkı ve arkasında bıraktığı gün geçtikçe artan taraftar kitlesiyle samsunspor biz sitesi onun nekadar değerli birisi olduğunu gösteriyor.Teoman TAŞ kardeşimize allah rahmet samsunspor biz sitesi üyesi ailesi ve samsunspor sevdalılarının başı sağolsun ruhu şad mekanı cennet olsun inşallah.bu vesile ile tüm taraftarlara çoook selamlar.

ankarta 55

Alıntı yapılan: kavak_55 - 24 Ocak 2010, 14:58:30
sevgili kardeşim sitenini kurucu teoman taşı tanımadım ama samsunspor aşkı ve arkasında bıraktığı gün geçtikçe artan taraftar kitlesiyle samsunspor biz sitesi onun nekadar değerli birisi olduğunu gösteriyor.Teoman TAŞ kardeşimize allah rahmet samsunspor biz sitesi üyesi ailesi ve samsunspor sevdalılarının başı sağolsun ruhu şad mekanı cennet olsun inşallah.bu vesile ile tüm taraftarlara çoook selamlar.

jean

sansiliyim bircok kez konustum

Ertuğrul Sağlam

Yazılanlar,
Çizilenler,
Hakkında konuşulanlar,
Yazdığı köşe yazıları,
Farklı illerden şehirlerden sevenleri,
Kurduğu dostlukları,
Ve yeni dostluklara vesile oluşu,
En önemliside heşeyi ile örnek insan,
Örnek SAMSUNSPOR'lu oluşu ile,
Hayatta iken tanıma imkanına sahip olamayan
İnsanlardan biri olarak.
Allah mekanını cennet etsin Teoman.....

Temelini attığın www.samsunspor.biz ailesi olarak
Samsun ve Samsunspor menfaatleri için mücadelemizi sürdüreceğiz...

heryerdesamsunlu

arkadaş lar bende rahmetliyi tanıyamayanlardanım.söylenen sözler çok güzel ve bir okadarda yetersiz.ama benim bir önerim var şöyleki zannedersem bir hadiste peygamber efendimiz(s.a.s) şöyle buyuruyor.birbirinizi gerçekten seviyorsanız sevdiğinizi birbirinize söyleyin.şu anda sitede ve dernekte tanışmadığımız birçok güzel arkadaşımız var öldük tensonra keşke tanışsaydım dememek için bir gün buluşup tanışalım konuşalım yeni dostluklar oluşsun önde olan arkadaşlara sesleniyorum planınızı yapın biran önce gerçekleştirelim.saygılar

edmontdante

Alıntı yapılan: heryerdesamsunlu - 26 Ocak 2010, 15:04:58
şu anda sitede ve dernekte tanışmadığımız birçok güzel arkadaşımız var öldük tensonra keşke tanışsaydım dememek için bir gün buluşup tanışalım konuşalım yeni dostluklar oluşsun önde olan arkadaşlara sesleniyorum planınızı yapın biran önce gerçekleştirelim.saygılar

Kardeşim,site olarak bir çok organizasyona imza atıyoruz.Sitede çok az sayıda insan birbirini tanırken şimdi çok güzel dostluklar oluştu bu sayede.Cumartesi geceleri 22-23 arası SAMSUNSPOR tesislerinde halısaha maçımız var.SAMSUNSPOR maçlarında hep beraber maratondayız.Bunun dışında  maç öncesi buluşmalar,deplasman organizasyonları,tv den yayınlanan maçlarımızı birlikte izleme vs vs çok sayıda birlikte olduğumuz durum oluyor ve bunların hepsi sitede duyuruluyor.Sen de buyur gel müsait olduğun bir gün.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: heryerdesamsunlu - 26 Ocak 2010, 15:04:58
arkadaş lar bende rahmetliyi tanıyamayanlardanım.söylenen sözler çok güzel ve bir okadarda yetersiz.ama benim bir önerim var şöyleki zannedersem bir hadiste peygamber efendimiz(s.a.s) şöyle buyuruyor.birbirinizi gerçekten seviyorsanız sevdiğinizi birbirinize söyleyin.şu anda sitede ve dernekte tanışmadığımız birçok güzel arkadaşımız var öldük tensonra keşke tanışsaydım dememek için bir gün buluşup tanışalım konuşalım yeni dostluklar oluşsun önde olan arkadaşlara sesleniyorum planınızı yapın biran önce gerçekleştirelim.saygılar

Abi, telefonum var sende. Engin abinin dediği gibi herhangi bir organizasyonda katıl bize. Memnun oluruz. Hiç birisi olmazsa eğer maratona gelirsin maçta, biz hep oradayız.

Gitmek zorunda mıydın be kardeşim?
Masanda yarım bıraktığın çayın dururken, bilgisayarını apar topar kapatmışken, kışın ayazında kimseciklere birşey demeden alelacele çıkmak zorunda mıydın? Gidiyorum deseydin sana gitme derdik biliyordun da onun için ben gidiyorum demedin bize.

Değmezin birisi için değeceğine düşündün hep; senin sevdaların hep değmezlerin üstüne kurulmuştu, almadan vermek, karşılık bulamadan sevmekti senin yolun. Şairin dediği gibiydi sanki, bileydim layık olmadığını yürür müydüm yollarında?

Kadere iman ettik, itirazımız yok ama gitmek zorun mıydın be kardeşim? Sana bir avuç mutluluğu çok gören o yvicdansız  için yollara düşmeye, o yollarda düşmeye değmezdi be Teoman!

Sen dünyaya doydun mu bilinmez ama biz sana doyamadık be kardeşim; daha senden öğreneceğimiz o kadar çok şey vardı ki!

Güzel insandın, taksiratın affola...

babasamsunlu

Hiç tanıyamadım..Nasip olmadı yüzyüze görüşebilmek..Ama onun kurduğu bu site sayisende tanıdığım herkesin gözünde O'nu ve onun Samsunspor sevgisini gördüm..

Teoman;

Arkadaşların ile beraber kurduğunuz bu site sayesinde ben;meskenler kavşağından inerken,stadı görünce adımlarını hızlandıran tek insan olmadığımı anladım...Samsunsporu herşeyin üstünde tutanın bir tek ben olmadığımı,binlerce insan olduğunu ve senin bunları teker teker buraya topladığını anladım..

Senin o kocaman karşılıksız sevgini görünce,riyasız sevmenin değerini anladım..Riyasız sevince insanın kısacık hayatına bile ne büyük sevgiler sığdırabileceğini anladım..

Seni anlatan insanları seni anlatırken ki hallerini görünce,onların arkandan okudukları duaları görünce,düzgün insan olmanın kıymetini anladım..

Nasıl sevdiysen artık bilemiyorum ama sevdiğinin en acı gününde onların yanına gittin..Şimdi sen oralarda Mete,Muzaffer,Nuri hoca,Müjdat,Şirin Ana,Goz Goz Yılmaz ile Samsunspor muhabbeti yaparken biz burda hem sizlerin hemde takımın şu halinin yasını tutuyoruz..

Seni ve senin gibileri biz her daim yaşamaya ve yaşatmaya elimizden geldiğince dilimiz döndüğünce devam edecez..Sizde ordan takımımız için dua edin..Şu takımın başına senin gibi düzgün bi adam gelsin ne olur...

Allah taksiratını affetsin...

mehmet yılmaz

İşte tam da bunu görmeliydin be Teoman; sonra da tribündergiye gururla girip, "işte Samsunspor tribünleri" demeliydin. Çoğu seni hiç tanımayan kardeşlerin hazırladı bu güzelliği, senin derneğin için, Samsunspor'un için...

Kaya

Bizi izlediğini biliyoruz teoman abi bu yaptığımız sana hediyemizdir....