TÜRK Olmak!

Başlatan berusa55, 20 Ekim 2009, 19:52:15

« önceki - sonraki »

berusa55

Akyol

Not:Yazdıklarımı siyasi görüş olarak algılamayın lütfen. Sadece duyarlı her TÜRK vatandaşının ortak söylemleri olsa gerek...

2 Gündür tv'lerde,radyolarda,gazetelerde yani kısaca heryerde zafer işareti yapıp, mehmetçiklerimizi şehit eden ülkemizi bölmeye çalışan kişilerin zılgıtlarını dinliyoruz okuyoruz. Bizim ülkemiz 30 kupona alınmadı düşman ellerinden, akıtılan kanda sadece kan değildi! Samsunumuzdan başlayan Kurtuluş hareketi, TÜRK'ün gücünü,iradesini ve kararlılığının en büyük göstergesiydi... 90'lı yılların başından bu yana yaklaşık 35 BİN Mehmetçik Şehit oldu, anaların babaların gözleri hep yaşlı kaldı, ülkede hep bir huzursuzluk hep bir kaygı oluştu. Terör uğruna canlarımızı, mallarımızı, milli servetimizi beceriksiz hükümetlerin yanlış siyasetleri yüzünden kaybettik. Şimdi kalkmış açılım diyor hükümetimiz! Neye, kime açılım? Biz yıllardır yumruğumuzu sıkıp adam gibi vurmadığımız için, hep kollarımızı açıp bir umut vazgeçerler dağdan inerler diye beklediğimiz sözde insanlardan tam kalbimize kurşunlar yemedik mi? Diyarbakır,Şanlıurfa,Mardin,Elazığ,Malatya... Burda ki TÜRKİYE sevdalısı insanları, birlik beraberlik yanlısı TEK BAYRAK TEK MİLLET ilkesini benimsemiş insanları tenzih ederim ama pekaka denen örgütten dost olmaz olamaz... Hala propaganda peşinde, reklam peşinde koşuyorlar ama birisi de çıkıp ne oluyor demiyor! ATATÜRK ve SİLAH ARKADAŞLARININ KEMİKLERİ SIZLIYOR! Ülkemizi bu hale getirenler Allah'tan bulsunlar başka bişey demiyorum diyemiyorum...

ali ihsan

MADEM O PAÇAVRA ELDE, BAYRAM YAPILACAKTI SİLOPİ'DE, BANA NİYE KIYDINIZ ?

TEK ARKADAŞIM, BİR TEK YOLDAŞIM, TEK BİR MEHMETÇİK TESLİM OLMAMIŞKEN,
BİZ NİYE YENİLDİK DE BEN ÖLDÜM, ŞEHİTLER ÖLMEZKEN ?

HANİ BÖLÜNMEZDİ VATAN ? KİMLER ŞU ANAM AĞLARKEN BAYRAM YAPAN ?

SİZ SAHTEKÂRLAR ! YIKILIN KARŞIMDAN.

BİZ, YENDİK; SİZ YİNE BİZ YENMİŞKEN YENİLDİNİZ !

GEL BAK ! BAŞUCUMDAKİ BAYRAK
NASIL BOYNUNU BÜKMÜŞ !
MEĞER HATIRAM BİLE
SIRTINIZDAKİ
YÜKMÜŞ.

55.hakan

Devlet otoritesi diye birşey vardır hepimiz biliriz o otoritenin kurulması zaman almıştır bugün o otoritenin kaybolduğu gündür

berusa55

Ben şurdan ekmek çalsam en az 10 sene yerim ama bu bebek katilleri, mehmetçiğimin katilleri elini kolunu sallayarak gelecek; serbest kalacak ve DeTePe araçlarının üstünde zafer işaretleriyle sov yapacaklar! Atalarımın şehit kanlarıyla kurduğu bu vatanın evladı olarak ben hakkımı helal etmiyorum!

Kaya

20 Ekim 2009, 21:58:11 #5 Son düzenlenme: 20 Ekim 2009, 22:03:03 iak5529
Herkes safını tutacak bundan sonra ....

Ya hepsin ya hiç
Ya TÜRKsün ya p i ç

evet bunları gördükten sonra sapına kadar ırkçıyım siyasi görüşümde aşırı milliyetçiliktir.

Fecr_55

TÜRKİYE

T
emelin sağlam topraktan
Üzerine gül koklayan yok olur bu vatandan
Rabb'im vermiş beni sana, seni bana
Kaderimi yazmış taşına toprağına
İslam'dır dinim şükürler olsun
Yeminimdir vazgeçmem ister sonum olsun
Ebediyyen bu canım Sana Feda Olsun..

TÜRK olmanin degerini ancak BAYRAK sevdalisi bizlerden baska, VATAN topraginin her parcasina baktiginda kalbi daha da gururla, askla dolan bizlerden baska, TÜRK olan bizlerden baska kimse bilemez..kanimizin her damlasinda bu davanin icindeyiz..
Katillere el uzatan bizden degildir..O pis kirli serefsiz ellerle kan kaybettik biz, canimizdan can gitti..
Gözyaslarimizin hakki bile haramdir..

Kaya

Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur...

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

Nuri Asan

Kurtuluş Savaşında,Balkan Savaşlarında nasıl bize karşı azınlıkları kışkırttılar avrupalılar,şimdide aynısını yapıyorlar.emin olun desteği veren avrupa.amaçları hala daha boğazlar,sıcak denizler,akdeniz,anadoludaki maden yatakları.oyuna gelmeyelim

Kürsat Berrak

TÜRKİYE TÜRK'LERİNDİR...
APO İTİ VE ENCİKLERİ ANCAK BÖYLE BİR İKTİDAR SİZİN YÜZÜNÜZÜ GÜLDÜRÜR...AMA
UNUTMAYIN!!! SON GÜLEN İYİ GÜLER...

özkan

Daha dün ofise bi yalaka geldi,Allah devletimize zeval vermesin o hainleri dağdan indirdiya recep allah ondan razı olsun tarzı konuştu koca adam sanki bişeyden çakmıyormuş gibi;tabi hal buyken bende cevabını verdim gelgelelim sonuç tartışma..boş bi tartışma ..kafasının içi saman dolu bir millet,iki emekli maaşının mutluluğu bir oy,hep zengilerin korundupu devlet yapısı ..veeee yavaş yavaş çift benlikli bir devlet olmaya doğru emin ve sağlam adımlarla gidiyoruz..Teşekkürler Türkiye,Teşekkürler % 48'lik o güzel insanlar!!! >:(

harbisamsunsporlu5517

merhametimiz yuzunden buhale geldik bunndan sonra hiçbir siyasetcıye guvenmiyorum turk olmak en buyuk seref gerısı hıkaye

errea

"milletler layık olduğu şekilde yönetilirler"

Nuri Asan

Alıntı yapılan: errea - 21 Ekim 2009, 12:05:05
"milletler layık olduğu şekilde yönetilirler"

ondan mı müşterilerinize öyle davranıyorsunuz bey efendi >:(
orduspor flamasınada başka zaman geçecem  >:(

ergin1965

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 20 Ekim 2009, 23:57:02
Kurtuluş Savaşında,Balkan Savaşlarında nasıl bize karşı azınlıkları kışkırttılar avrupalılar,şimdide aynısını yapıyorlar.emin olun desteği veren avrupa.amaçları hala daha boğazlar,sıcak denizler,akdeniz,anadoludaki maden yatakları.oyuna gelmeyelim