Fortis Türkiye Kupasi 2. Tur l Samsunspor'umuz 2 - 0 K. Karabükspor

Başlatan MeL_55, 27 Eylül 2009, 13:49:08

« önceki - sonraki »

özkan

bence maçı kaybedelim zaten adam gibi adam yok  kadroda bide bu durumda kupayı napalım,bence zaten hoca yedek kadroyla cıkar muhtemelen hadi bu turu gecsek bıdakı tur deplasmanda daha ıyı bı ekıple o yuzden hayli hayli elencegımız ıcın hıc masraf yapmadan elenmek en guzeli.

Ollivanders

amaç kazanmak değil bence samsunspor u pisliklerden kurtarmak.Biz bu sene kupayi falan dusunemeyiz.Biz bizi ligden dusurecek etkenleri temizlemeliyiz. Yonetim koltuğu birakmak istemiyor zaten hakkicim oraya yapisti. Bir yeri rahat etti heralde. O zaman takimdaki serefsizleri ve hocanin gitmesi için elimizden geleni yapmaliyiz. çünkü bu is boyle gitmeyecek.Ben maci eli blinde izleyen bir hoca istemiyorum kardesim . Neymis kenana iki tokat at demis . Sen maç sonrasi o lavuklari fırcaladin mi acaba hiç sanmiyorum. Bu nedenler yuzunden kazanmayi istemiyorum. Lutfen kızmayın ama oyle. Bence bunlardan kurtulmak kazanmaktan once gelir.

Forvetim

bu oyunla gruplara kalmasak daha iyi, rezil ederler bizi.

bluegreen55

İnşallah gruplara kalırız ordada fener galatasaray beşiktaş falan düşer bizimkilerde o takımlarla oynayıp belki başarılı olur kendi ölçülerinde ve psikolojik sorunları ortadan kalkar ligdede daha rahat oynarlar.

sBc-55

Bu maçta Ve Bolu maçında Taraftarın her maçta olduğu gibi rol alması lazım..Bizsiz Bu takım Bir hiç...Hep Destek Tam Destek..

Yaman55

Bilet fiyatları açıklandı mı?   ;D ;D  dicektim

berusa55

Alıntı yapılan: Yaman55 - 29 Eylül 2009, 16:57:06
Bilet fiyatları açıklandı

Eeee Yaman kardeşim açıklandıysa yazsana bilet fiyatlarını?  ;)

sersa

berusa55

28'inde "yarın resmi sitede açıklanacak" yazmışlar ama resmi site Allah'a emanet olduğu için bilet fiyatlarını ne zaman girerler orası meçhul!

Jnr.Serkan

mehmet yılmaz

Şu maça hiç odaklanamadım; inşallah kazanır, sonra da kazanır gruplara kalırız. Ülke gündemine yeniden gelmek lazım. Bir İstanbul deplasmanı ya da içeride bir İstanbul takımı ağırlamak çok güzel olacaktır.

cany

bu arada ligde hiç bi maçta t-energy yi giymedi Samsunspor ilginç, niye acaba...?  ???

gozgoz yýlmaz

Yenelim ve yola devam edelim, elbette kupayı kazanacak değiliz belki ama yeniden Türk futbol vitrininde şöyle bir görünmek hiç fena olmaz...