Volkan Çekiç (Giresunspor'a Transfer)

Başlatan AntZ, 10 Ağustos 2009, 22:54:38

« önceki - sonraki »

Sony

Samsunspor da en çok beğendiğim isim...İnşallah bu sene yüzümüzü güldürende o olacak...

SSBiz Gençlik

Dün gece takımın en iyisiydi. İnşallah formunu devam ettitirir. Kırmızıt kart yemesi handikapıydı...

esedullah

çok yetenekli bir futbolcu ama ayağında çok top tutuyor oyunun yavaşlatıyor.

__BoRs__55__

Dün çok iyiydi ama hakemden resmen bana bi tane daha sarı kart göster diye istekte bulundu nitekim öyle de oldu maalesef.Amatörceydi bu hareketi.Gereken dersi alacağını düşünüyorum ve her zaman dünki gibi performansını,yüreğini sahaya koymasını diliyorum.

germencisse

özünde iyi bir oyuncu şut tekniği zayıf ve tüm gücünü 15 dk'da harcıyor..ama bu sezona güzel bir açılış yaptı ve 86 dk'ye kadar iyi mücadele etti..gerek driplingleri ile gerek ortaları ile..inşallah cezası bittikten sonra dahada iyi bir volkan izleriz..

kalptenþimþek

25 Ağustos 2009, 21:58:41 #20 Son düzenlenme: 27 Ağustos 2009, 18:00:21 kalptenþimþek
Ne diyelim Volkan sana?Dört dörtlük başladın ama işte, herneyse gördüğün karta da nazar diyelim artık..

red_white

Volkan bu sene çok iş yapıcak güveniyorum ona

BekiRcaN_5s

faça55

Sercan ve Turgutla kıyaslanınca onların 10 katı hırslı çocuk. Elinden geleni yapıyor.

55sirinler55

macta sakatlanarak cikti ....cikmasi neyin sepep oldugunu bilen varmi arkadaslar??

BekiRcaN_5s

inşallah ciddi bişeyi yoktur çünkü o takımdaki önemli oyunculardan birisi. bu sene çok şey bekliyorum ondan

Kaya

Alıntı yapılan: 35ama55 - 14 Eylül 2009, 16:41:55
rizeli oyuncunun sert müdahelesi ile sakatlandı ama bilerek yaptığını sanmıyorum ..

bende kesinlikle mithat terbiyesizinin bilerek yaptığını düşünüyorum ki maçta o gülen surat ifadesiyle net 3 tane daha kasti bileğe faul yaptı

Kodalak

MR temiz çıktı
Çaykur Rizespor maçının 26'ncı dakikasında sakatlanan ve oyuna devam edemeyen Volkan Çekiç'in dün MR'ı çekildi. Gurbetçi futbolcunun çekilen MR'ının temiz çıktığı, kırık ve çatlağa rastlanmadığı öğrenildi. Bu habere sevindiğini söyleyen Volkan, "Darbeye dayalı kanama olmuş. Ne olursa olsun oynamak istiyorum. Çünkü bu maçı kazanmamız lazım" dedi.   

55.hakan

bu hafta ihtiyacımız var volkan'a önemli birşeyin olmaması sevindirici

55sirinler55

Alıntı yapılan: hakanelgun - 15 Eylül 2009, 14:02:48
bu hafta ihtiyacımız var volkan'a önemli birşeyin olmaması sevindirici