Turgut Doğan Şahin (Ankaragücü'ne Transfer)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:44:53

« önceki - sonraki »

ali ihsan

Bu sene de kendisini geliştiremezse piyasada kaybolur gider ....

emre

dayısımıdır nedir piyasadan kaybolmazsa o da kaybolmayacak gibi abi..  >:(  >:(

edmontdante

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 10 Eylül 2009, 19:26:26
Turgut  yeteneklı ıyı bır oyuncu . Kuması ıyı. Yalnız  cok ıyı kontraatak oyuncusu. Normal sıstemlerde  pek varlık gosterememesı normal. Bu takımın  ıyı oyuncularından  suphesız. Amcası kım dayısı kım benı ılgılendırmez. Ancak gelen  her hoca oynatıyorsa vardır bır hıkmetı

Ya gözünü seveyim canım kardeşim yemişim böyle yeteneği.İşe yaramayan yetenek.Artık bırakın şunlara yetenekli falan demeyi.Yeteneklilerse ortaya koysunlar yeter artık.Kaç sezondur oynuyor bu takımda ne gördün.Kaç tane hoca geldi gitti hiç birinin mi sistemi uymadı buna.Yetenek dediğin Celil gibi Serkan gibi Cenk gibi olur.Bu sıradan adamlara yetenekli demeyin Allah rızası için

cany

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 10 Eylül 2009, 19:26:26
Turgut  yeteneklı ıyı bır oyuncu . Kuması ıyı. Yalnız  cok ıyı kontraatak oyuncusu. Normal sıstemlerde  pek varlık gosterememesı normal. Bu takımın  ıyı oyuncularından  suphesız. Amcası kım dayısı kım benı ılgılendırmez. Ancak gelen  her hoca oynatıyorsa vardır bır hıkmetı

iyi madem o kadar yetenekli sorarsın rastlarsan bi yerde, yeteneğini göstermek için neyi bekliyomuş kaç sezondur...?

mehmet yılmaz

10 Eylül 2009, 23:57:25 #124 Son düzenlenme: 10 Eylül 2009, 23:59:18 samsuni
Çok yetenekli, hayatımda gördüğüm en büyük ikinci yetenek. ( Birincisi Sercan Temizyetenek... )

Alıntı yapılan: cany - 10 Eylül 2009, 23:56:36
iyi madem o kadar yetenekli sorarsın rastlarsan bi yerde, yeteneğini göstermek için neyi bekliyomuş kaç sezondur...?

Öyle herkese göstermiyormuş yeteneğini, evde yetenek koleksiyonu varmış. arada bir  ;D

ali ihsan

Şimdi Turgut forvet.Peki şöyle onun attığı bir gol için,ne gol attı be dediğimiz bir gol var mı ? Peki ,ulen kazma bu da kaçar mıydı ? dediğimiz pozisyon var mı ? Buyrun size yetenek ...

Tanju'nun,Serkan'ın,Ertuğrul'un ,Celil'in yetiştiği yerde yerim öyle yeteneği ben ....

Ollivanders

Turgut(A.gut) a yetenekli diyenin aklından suphe ederim.

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 11 Eylül 2009, 00:01:00

Tanju'nun,Serkan'ın,Ertuğrul'un ,Celil'in yetiştiği yerde yerim öyle yeteneği ben ....

Hani Sinopsporlu falan olsak yetenekli sanacağız da biz yıllarca en kals topçuları seyrettik, Turgut, eski Samsunspor'da olsa yılda 1 defa 18'e girerdi, o da sezonun son maçı Sonra da ver elini Giresun, Ordu, Ünye, Amasya...

Turgut o tpile rahmetli Kemal Sunal'ın sinemadaki veliahtı olabilir ancak!!!

55erhan55

Ah be turgut ne olurdu trabzona gitseydin kurtulurduk senden

Sadece Samsunspor

Yeter daa bu adamlar uğraştığımız 10.sayfaya geldi, rahat bırakın adamı artık ;D

Ollivanders

Alıntı yapılan: berusa55 - 11 Eylül 2009, 16:39:57
Bir devir sona erdi. Artık bir şey de beklemek boşa olurdu. Tekrar bütün emeklerin için teşekkürler Kral SERKAN AYKUT! Seni gerçekten özleyeceğiz.
Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 12 Eylül 2009, 12:04:55
Yeter daa bu adamlar uğraştığımız 10.sayfaya geldi, rahat bırakın adamı artık ;D

biz olduğumuz surece turguta rahat yok. Dunku programi izleyince tuyleri diken diken olan , biz neler yapiyoru diye yureği sızlayan futbolcular gelene kadar tds nin yakasindan dusmeyeceğim . Sahtekarlar.

edmontdante

Çiftlik Caddesinde Turgut'u gören  bir arkadaşım (Kendisi çift takımlıdır bu arada) MİY maçını sormuş (Ordu'daydı o da) .Aldığı cevap şu "Birkaç maç kötü oynama hakkım var".Tamam TDŞ bir kaç maç kötü oynama hakkın var.Bu bir tanesiydi.Bir tanesi de Rize olsun.Peki ya daha sonrakiler (Öncekileri hiç karıştırmıyorum)

özkan

Sanki sanayiden ikinci el ford alır gibi ahmet dayının yeğeni,cemalettin aganın 28nci torununu samsunspora getire getire taraftar olarak inanın bizimde değer yargılarımız,yetenek gözlemleme yargılarımız düştü ya,Hala sercan ve turgut için acaba bunlarda iş varmı diye uğraşıyorsak asıl bize ayıp..bu adamlar boş iş görmezlerin teki bu gerçek ancak onlar sadece burda antrenmanda kırılıp gidecek yarın yerine yenisi gelecek kadar değersiz olduklarını bildikleri ve Samsunspor üst lige çıktığı var sayıldığında hiçbirinin bırakın maça çıkmayı Nuri Asan'a ayak bile basamayacaklarını bildikleri için belkide bilerektir bu yeteneği saklama yahut zaten olmayan yetenekle yinede bişeyler yapmama durumu..Günü kurtarmanın derdinde olduklarından adım gibi eminim,bizim samsunlu dediğimiz sefa,sefamız dediğimiz sefa kakır kakır gülüp geçebiliyorsa eğer bir MİY maçı sonrası sokakta o zaman değer yargısı diye bişey kalmamış o klübün futbolcu aşığı kalmamış demektir..

Söyle söyle kendin dinle derler ya aynen öyle nasıl olsa biz bişey yapamayacağız taraftar olarak,birilerini yönetime getiremeyeceğiz buna gücümüz şehir olarakda taraftar olarakda nasıl osla yok,bunuda bilen samsun ileri gelenleri sür yavrum sürüyü düz mantıkla diyerek her geçen gün samsunspora bir kazık daha kazarak bizi afedersiniz ama şeyyaptılar..

Kendi adıma ne diyeyim sadece bi kahramanın çıkmasını yada sayısal loto,milli piyangonun bana vurmasını bekliyorum..

Zara'nın dediği gibi; ''Gidecek Bir Yer Var Gitmesem Olmuyor,Gidip de Geriye Dönesim Gelmiyor..!! ''

Herşey Bomboş Gerçek Olan Sensin
Seni Gönlümde Sevesim Geliyor
İçimde Soluyorsun
Gözyaşlarım Yetmiyor
Yetmiyor Haykırışlar
Bu Can Sana Yetmiyor SAMSUNSPOR..

şimşek_55

Arkadaslar Turgut Sefakoysporda amator oynarken bırının  tavsıyesı ıle bu takıma alınmıs. Ama torpılı varmı orasını bılmıyorum acıkcası.  Yeteneklımı  bana  gore yeteneklı. Yeteneklı olmasa  mıllı takıma neden cagrılsın,bu takımda neden ılk 11 cıksın bu ısı yoneten kısıler bu ısı bılmıyorda  bızmı bılıyoruz yapmayın Allah askına.  Yeteneklı olabılır ancak   devamlılıgı yok dersenız  ben buna  katılırım. Bu takım bu cocuk olmadan ılerıye  top tasıyamıyor lutfen. Deparları ,adam eksıltmesı ıyı. Yalnız  tembel,kendıne  bakmıyor, hucum futbolu oynayan takımda  cok fazla varlık gosteremez. Kontra oynayan  takımlarda  yıldızı parlar. Bende  sızın  aksınızde bırsey dusunmuyorum aslında.

şimşek_55

Alıntı yapılan: 35ama55 - 13 Eylül 2009, 11:45:57
aslında bu salağa gereğinde fazla sorumluluk yüklüyoruz, her top sağ kanada bunun ayağına gidiyor bu da köşeden orta yapıyor .. Samsunspor'un taktiği bu .. Kontra topçusu doğru diyorsun ama bu seferde bitiricilik sıkıntısı var , ne emmeye ne gömmeye geliyor adam ..

bitirici olsa  super lıg oynar . Ama  kendını  gelıstıremezse    arkadasların belırttıgı gıbı Ordu,Gıresun yolu yakındır. Alttan  cok yeteneklı oyuncular gelıyor.