Turgut Doğan Şahin (Ankaragücü'ne Transfer)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:44:53

« önceki - sonraki »

Dartagnan

Alıntı yapılan: edmontdante - 07 Eylül 2009, 18:31:22
MUrat YILDIRIM'ın  tek başına sürüklediği pozisyonda attığı şutun kaleciden dönmesinden sonra 2 adım önündeki topa adım dahi atmayan Turgut'u hala koruyan ve bunu bizzat kendi gözleriyle gören  ve görmezden gelenler düşün bu takımın yakasından artık.

ali ihsan

Keşke 10 maç ceza alsaydı  >:(

CriminaL

Alıntı yapılan: recep55 - 07 Eylül 2009, 17:48:59
gene çelişiyorsun yazdığın yazıyla bırak o zaman cevabı abin versin sen abinin beğendiği her futbolcuyu beğeniyormusun bırak abin kişisel görüşünü gene bana yazsın

geldiğinde yazar suan yazamadıgı icin ben yazma gereği gördüm.neyse yanlış anlamışım seni kusura bakma
bu arada benim fikrim ise turgut yeteneği var ama kaçak güreşiyor.bir futbolcuda yetenek olabilir ama istikrar daha önemli bana göre.bugün baktıgımızda butun buyuk oyuncularda istikrar var.yeteneği olup istikrarsız olanlar ise balon gibi sönüyor zaten

Kaptan

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 07 Eylül 2009, 17:54:42
Turgut'un dayısı Erkut Tutu'dur.
Ayrıca burada Turgut denen yürüyen cesedin "takımın kuşkusuz eni iy oyuncusu" olduğunu iddia eden biri varsa elbette karşı görüş belirtilir.

Özyazanlar başlığna yazmıştım, tekrarlayayım.

Perşembe günkü antrenmanda sağ bek Serkan Eyuboğlu; hoca onu oynatacak ama Serkan'a tıpkı Kenan, Can, Hasan ve Kolomç'a olduğu gibi hiç ısınmayan Tahsin Kosif, hocaya gelerek değiştir hoca diyor.

Hocanın 11'indeki isim banko Volkan lkin bu sefer de Sercan denen şahsiyet yoksunu çocuğun hamisi, kalkanı İsa Turan müdahale ediyor.

Turgut, Tutu'nun, Sefa Çoruh'un has adamları.Hoca pasifize edilmiş, doğruları biliyor ama uygulayamaz.

Samsunspor'a acilen doğruları yapacask ama yumruğunu da masaya vuracak bir hoca lazım. İyi insan olmak iyi hoca olmak değil. Öyle olsa camii imamlarınını teknik direktör yaparlardı.

Geçen senede aynen böyle yaptılar, erc hoaya taa şeref tribününden bağırdılar: hoca şunu al şunu çıkar diye, sonrasında kümeden son maçta kurtulduk

cem 55

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 07 Eylül 2009, 17:54:42
Turgut'un dayısı Erkut Tutu'dur.
Ayrıca burada Turgut denen yürüyen cesedin "takımın kuşkusuz eni iy oyuncusu" olduğunu iddia eden biri varsa elbette karşı görüş belirtilir.

Özyazanlar başlığna yazmıştım, tekrarlayayım.

Perşembe günkü antrenmanda sağ bek Serkan Eyuboğlu; hoca onu oynatacak ama Serkan'a tıpkı Kenan, Can, Hasan ve Kolomç'a olduğu gibi hiç ısınmayan Tahsin Kosif, hocaya gelerek değiştir hoca diyor.

Hocanın 11'indeki isim banko Volkan lkin bu sefer de Sercan denen şahsiyet yoksunu çocuğun hamisi, kalkanı İsa Turan müdahale ediyor.

Turgut, Tutu'nun, Sefa Çoruh'un has adamları.Hoca pasifize edilmiş, doğruları biliyor ama uygulayamaz.

Samsunspor'a acilen doğruları yapacask ama yumruğunu da masaya vuracak bir hoca lazım. İyi insan olmak iyi hoca olmak değil. Öyle olsa camii imamlarınını teknik direktör yaparlardı.
abi bizde bu adamlara kurtarıcı gözüyle bakıyoduk özellikle tahsin efendiden  beklentimiz büyüktü megerse denize düşüp yılana sarılmışız ben zaten bu öküz turgut bu takımda nasıl oynuyo bu artist sercan bu kadar olaydan sonra nasıl kadroya giriyo diye düşünüyodum ki bütün cevaplar yazında mevcut abi bu basiretsiz beceriksiz ne yaptıgı belli olmayan torpilci yönetim gitmedikten sonra bize rahat yok hocamızda ellerinde kukla allah sonumuzda hayırlısını nasip etsin işimiz bu sene bu haysiyetsizlerle çok ama çok zor

beşnumara

cem abi samsuna gel de seninle ava çıkalım >:(

Dartagnan

Allah ım donup dolasip bu sayfaya geliyorum.Hasta etti beni bu sahtekar  >:(

Baskent_Samsunspor

??? ??? ??? (bu futbolcuya bişeyler yazmak bile zaman kayıbı anında kapıya konulmalı sezon başı dediğim bütün cümleleri geri alıyorum)

babasamsunlu

önceden abilerimiz kötü oyanan maçlardan sonra futbolcuların utancından sokak da gezemediğinden bahsederlerdi.belki çok kaliteli futbolcular değillerdi ama hepsi efendi insanlardı..şimdi herifler sanki hiç birşey olammış ruhsuzluğu samsunspor taraftarı göstermiş gibi sallana sallana çiflikte son model arabalarıyla dolaşıyorlar..adam yerine koymayacaklarını bilsem ruhsuz olanların hepsini teker teker keserim..

özkan

beyefendi sefayı dun heykelın ordakı bakasyanın onunde gordum cooperiyle artis artis eli agzında artıslık yaparak saga sla bakıyodu boyle dıkatlı dıkattlı baktıgımda ona kafasını cevırdı baska tarafa..ben ılerledıkden sonrada yanmdan gecdı cooperiyle beyefendı elınde bı telefon kah kahkah kikiki devam..

55erhan55

az kaldı adam gibi bir başkan gelip bunaların kıçına tekmeyi basacak

Sercan

Alıntı yapılan: özkan17 - 09 Eylül 2009, 11:36:13
beyefendi sefayı dun heykelın ordakı bakasyanın onunde gordum cooperiyle artis artis eli agzında artıslık yaparak saga sla bakıyodu boyle dıkatlı dıkattlı baktıgımda ona kafasını cevırdı baska tarafa..ben ılerledıkden sonrada yanmdan gecdı cooperiyle beyefendı elınde bı telefon kah kahkah kikiki devam..

Adam gibi oynasınlar da artist olsunlar.Ama bunlarda haysiyet yokki.Önceden Celil ya da Serkan çiftlikten ya da bir yerden geçerken millet imza alma yarışına girerdi bunları tanıyan bile yok...

Dartagnan

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 10 Eylül 2009, 15:47:42
Adam gibi oynasınlar da artist olsunlar.Ama bunlarda haysiyet yokki.Önceden Celil ya da Serkan çiftlikten ya da bir yerden geçerken millet imza alma yarışına girerdi bunları tanıyan bile yok...

sercan bunları tanıyan var ama  adam rezil olmak istemez bunlardan imza isteyerek !!! Sahsen yuzune bile bakmiyorum bu serefsizlerin ......

şimşek_55

Turgut  yeteneklı ıyı bır oyuncu . Kuması ıyı. Yalnız  cok ıyı kontraatak oyuncusu. Normal sıstemlerde  pek varlık gosterememesı normal. Bu takımın  ıyı oyuncularından  suphesız. Amcası kım dayısı kım benı ılgılendırmez. Ancak gelen  her hoca oynatıyorsa vardır bır hıkmetı