10- Sercan Temizyürek (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:27:56

« önceki - sonraki »

**KaR6**

10 Ağustos 2009, 22:27:56 Son düzenlenme: 22 Aralık 2010, 23:51:40 Ant55

Doğum  Yeri         :          SAMSUN
Doğum Tarihi        :         22 Temmuz 1988
Mevkii                    :        Sol Açık-Orta Saha
Geldiği Takım           :        Altyapı

Sadece Samsunspor

Aslında yetenek var ama, biraz karakterinde sorun var, karadenizspor maçını izleyenler iyi oynadı dediler, inşallah lig boyunca hep istekli ve adam gibi oynar, gönlümüzü kazanır

Sioux

yanılt lan bizi Sercan, iyi top oyna.

edmontdante

Geçen seneki  yaptıklarından ve Bolu maçından sonra benim için bitmiş bir oyuncu.Ağzıyla kuş tutsa umrumda değil.Takımın kazandığı puanlara sevinirim sadece.

Yeteneğe gelince,evet yetenekli ama ne anlamda.Yetenek sonuca götürürse anlam kazanıyor.Yoksa sen kendi etrafında 8 feyk atmışsın bundan bana ne.Celil gibi daha 20 yaşındayken süper ligde  bir sezonda 8 gol mü atmışsın,yoksa 5 penaltı mı yaptırmışsın,ya da 10 tane asistin mi var.Yoksa rakibe gösterttiğin kırmızı kartlar mı?

celebi

eğer geçen seneki gibi tutarsız davranışlarda bulunacaksa pek kıymeti yok işin açıkcası

beşnumara

sercanın şanssızlığı kulübün başında ismail uyanık gibi otoriter işi bilen ve oyuncusuna değer veren bir başkan ve yönetimin olmaması. eğer olsaydı sercan kendini daha fazla geliştirmek için çalışacaktı ve yaptığı terbiyesizlikleri başkandan korkusuna yapamayacaktı. can ne demişti ismail bakanın odasının önünden geçerken korkarız demişti.neyse bu sene iyi çalışıyo herkesi şaşırtıyor deniliyor.kendisi bilir. inşaallah akılllı bir sercan görürüz sahada

Sadece Samsunspor

fanli03

Ne kadar doğru bilemiyorum ama kalıbı olmadığı için ikili mücadelelerde biraz çelimsiz kalıyor buna rağmen fena değil tabi sercanda topla oynadıkça oynayası gelme olayı var bunu kırmalı bence...

selahattin55

şu an türkiyede ki en pahalı futbolculardan biri değeri biçilemiyor.karakter sıfır.adam hiç değil.aslında sercana 100 numara iyi yakışırdı.bir sıfrda biz hediye edlim.100 olsun.ATATÜRKÜN BEN SPORCUNUN AHLAKLISINI SEVERİM .sözünün nekadar doğru olduğunu sercan sayesinde anladık.samsunspora yakışmıyor.

Sioux

Alıntı yapılan: edmontdante - 11 Ağustos 2009, 07:37:46
Geçen seneki  yaptıklarından ve Bolu maçından sonra benim için bitmiş bir oyuncu.Ağzıyla kuş tutsa umrumda değil.Takımın kazandığı puanlara sevinirim sadece.

Yeteneğe gelince,evet yetenekli ama ne anlamda.Yetenek sonuca götürürse anlam kazanıyor.Yoksa sen kendi etrafında 8 feyk atmışsın bundan bana ne.Celil gibi daha 20 yaşındayken süper ligde  bir sezonda 8 gol mü atmışsın,yoksa 5 penaltı mı yaptırmışsın,ya da 10 tane asistin mi var.Yoksa rakibe gösterttiğin kırmızı kartlar mı?

sercana yetenekli diyenler celili izlememiş yeni nesildir, halısaha futbolcusu sercan.

Ollivanders

Alıntı yapılan: edmontdante - 11 Ağustos 2009, 07:37:46

Alıntı yapılan: söğütlübahçeli - 11 Ağustos 2009, 18:10:23
sercana yetenekli diyenler celili izlememiş yeni nesildir, halısaha futbolcusu sercan.

gozgoz yýlmaz

11 Ağustos 2009, 21:29:02 #11 Son düzenlenme: 11 Ağustos 2009, 22:17:30 samsuni
İnce bileklere ve bileklerinden daha ince karaktere sahip olan, kilo olarak da kafa olarak da zayıf futbolcu. Bolu maçındaki terbiyesizliğinin üstüne takımını hastayım diyerek yalnız bırakıp -buraya dikkat- bayan basket takımının maçına giden ve kadro dışı kaldığında arkadaşlarına "inşallah küme düşersiniz" diyen şahsiyet fukarası genç çocuk.

bkz. inşallah düzelir
inşallah unutrsun, unutrusun sen de

not. arda'ya hayranmış, rezil şey... yaşıtın ula o çocuk senin.

kaptan 55

12 Ağustos 2009, 00:09:00 #12 Son düzenlenme: 13 Ağustos 2009, 10:28:01 kaptan 55
hani diyoruz ya nerden nereye belki de  görsel anlamda kanıttır bu bizlere sercan temizyürek; çok değil bundan seneler önce sen öyle bir penaltı atacaksın ki o havada trübünleri dolduran binlerce insana söver gibi üstüne kalkıp takımı satıp karı kız izlemeye gideceksin basket maçına buda yetmez inşallah düşersiniz diyeceksin takım arkadaşlarına ve SAMSUNSPOR formasını bir daha görebileceksin? şimdilerde ise bunlar gayet normalmiş gibi bir yol izlendi belki mecburiyetten belki elimizin kolumuzun bağlı olmasından ama sebep ne olursa olsun o gün gönderilmeliydi takımdan madem  bu kadar yetenekli bulunduğumuz bu durumda onu bize bırakırlarmıydı?madem bu kadar yetenekli geçen sezon bize kazandırdığı bir maç söyleyin?geçen sene puan hanemize puanlar yazdırdıdamı benim haberim olmadı.yetenekmi?yetenek celil sağır'dır yetenek serkan aykut'tur yetenek daniel timofte'dir bende.

safser

Baştaki 1 i atalım formanın arkasına alabildiğine 0 koyalım.

ata55

sefa, omer coruhun
hakan kocaslan, kosifin
sercan da tutunun himayesinde.. hatalari gormzden geliniyor ama can gibi gokhan gıbı egilip bukulmeyen adamlara kapi gosteriliyor.