Şırnaklıyız, Samsunsporluyuz...

Başlatan mehmet yılmaz, 05 Ağustos 2009, 13:14:47

« önceki - sonraki »

ata55

Samsunlu olupta Samsunsporlu olamayanlara inat ne guzel bir taraftarlikmis seninkisi... En buyuk Samsunspor.

berusa55

05 Ağustos 2009, 17:38:41 #46 Son düzenlenme: 05 Ağustos 2009, 17:41:47 berusa55
Muhsin kardeşim! Ne diyeceğimi bilemiyorum şu an. Olumsuzlukların üst üste geldiği, üzerimize kabus gibi çöktüğü şu günlerde "Şişşt ne oluyor beyler bakın Şırnak'lı kardeşiniz bile var Samsunspor'lu" deyip umutlarımızı yeniden yeşerttin varlığınla. İnanır mısın gözlerim doldu benim de sitedeki birçok arkadaş gibi. Karabük maçında burda olman ve tanışmak dileğiyle.

samet_55

helal sana muhsın kardeş..samsunsporun buldozer gibi herkesi devirdigi zamandan bahsetmişin..samsuna gelirsen,ki gelecen büyük ihtimalle.bende  seni tanımak isterimm..

silopilimuhsin

kayacan

Helal olsun.Bunu görüpte Samsunlu olup Samsunda yaşayıp bu takımı tutmayanlar utanırlarmı bilinmez...

55Bafra55

Ne güzel.
Samsunspor sevgisi gerçekten bir başka...

SamsunluReis

harbidenn helal olsun yaa ulann samsunlu olupta SAMSUNSPORU tutmayanlar utansın yerindibinee girsinler bee harbidenn helal olsun

Kais

aramızda imece yapsakta bu abimizi ilk maça Samsun'a getirsek?

AntZ

Alıntı yapılan: Kais - 05 Ağustos 2009, 19:12:52
aramızda imece yapsakta bu abimizi ilk maça Samsun'a getirsek?

http://www.samsunspor.biz/forum/index.php?topic=6483.msg213878#msg213878

Alıntı yapılan: safak.gedikoglu - 05 Ağustos 2009, 16:15:09
Dünyanın neresinde bir SAMSUNSPORLU var ise bizim için çok ama çok değerlidir.Sevgili mehmet kardeşim bu arkadaşımızın telefonunu bana verirsen eğer kendisine bir telefon açıp kutlamak ve kendisini Samsun'da oynayacağımız bir maça tüm masraflarını karşılanmak üzere davet etmek isterim..hepinize sevgilerimle..

alperen

ilk maç tam şölen havasında geççek şırnaklı abimizde gelcek.bide inşallah iyi bi başlangıç yaparız karabük maçında.BAŞKA DİYE SORANLARA İNAT YANLIZCA SAMSUNSPOR...

Oflu

Arkadaslar futbolculara söyleyin, Karabük macinin önemini kavrasinlar. Muhsin abimiz ta $irnaktan gelecek insallah-ü teala, ona göre oynasinlar.

Laubalilik yok, adam gibi top oynayip yensinler Karabükü.

AntZ

Alıntı yapılan: Kais - 05 Ağustos 2009, 19:19:13
oh çok sevindim ya.teşekkür ederim.

Şafak abimize de çok teşekkür ederiz  ;)

pisaloji

05 Ağustos 2009, 19:39:36 #58 Son düzenlenme: 05 Ağustos 2009, 19:41:24 pisaloji
Şırnak nere Samsun nere .. Vay be sevgiye bak hele..

Bir Samsunlu'nun yolu Şırnağa düşer mi pek bilinmez ama , kardeşimizin yolu  Samsunspor ile kesişmiş. Fazla imrendim , Karabük maçında görüşmek üzere mubord ..

mubord , benim de senden ayrıca özel bir isteğim var . Ben 23.Jandarma Sınır Tümen. K.lığı / Şırnak'ta vatani görevimi yaparken çok aramıştım ve bulamamıştım Şırnakspor atkısı . Eğer birileri ile irtibata geçip bulup getirebilrsen bana bir Şırnakspor atkısı süper olur . (Hoş amatör kümeye düştü takım , Bulamassan herangi bi yöresel bir takımın atkısı da olabilir. )  

Kusuruma bakma belki yüzsüzlük yapıp istedim ama , maalesef bende bir atkı koleksiyonu hastalığı var.. 3 valiz atkı mevcut evde ..

Kais

abimize birde getirebilen Samsunspor'la ilgili birşeyler getirsin.mesela ben bir içinde Samsunspor amblemi olan etiketli bir çerçeve vermeyi düşünüyorum.