Şırnaklıyız, Samsunsporluyuz...

Başlatan mehmet yılmaz, 05 Ağustos 2009, 13:14:47

« önceki - sonraki »

silopilimuhsin

slm ben muhsin bordoğan sevgili samsunsporlular kısa sürede yazdığınız bu onure edici sözlerinizden dolayı size çok teşekkür ediyorum.

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: mubord - 05 Ağustos 2009, 14:34:52
slm ben muhsin bordoğan sevgili samsunsporlular kısa sürede yazdığınız bu onure edici sözlerinizden dolayı size çok teşekkür ediyorum.

Hoşgeldin Muhsin Abi, vallahi bizleri çok duygulandırdın helal olsun sana , Senin Allahına gurban ..

Baskent_Samsunspor

Daha sonra Emrah Öztürk diye bir arkadaş bana e-mail attı. Resmi siteye bir şeyler yazmıştım. Sağ olsun o da ilgilendi... Bir forma ve atkı gönderdi bana.

emrah arkadaşımızı da tebrik etmek lazım

Alıntı yapılan: Baskent_Samsunspor - 05 Ağustos 2009, 13:49:34
Seninde Allahına kurban

emoh55

Alıntı yapılan: Baskent_Samsunspor - 05 Ağustos 2009, 14:41:46
Daha sonra Emrah Öztürk diye bir arkadaş bana e-mail attı. Resmi siteye bir şeyler yazmıştım. Sağ olsun o da ilgilendi... Bir forma ve atkı gönderdi bana.

Hepimizin qörevi , Samsunspor'umuz için bir nebze emeğim geçtiyse ne mutlu bana

AntZ

05 Ağustos 2009, 14:49:53 #34 Son düzenlenme: 05 Ağustos 2009, 14:51:55 Ant55
Alıntı yapılan: mubord - 05 Ağustos 2009, 14:34:52

Alıntı yapılan: Baskent_Samsunspor - 05 Ağustos 2009, 14:41:46

Alıntı yapılan: emoh55 - 05 Ağustos 2009, 14:25:31
helal olsun sana bıremı en kısa zamanda samsuna beklıyoruz o  kutsal forma sana helal olsun

Emrah ÖZTÜRK

Musin kardeşim aramıza hoşgeldin, sen zaten aramızdan biriymişsin ama yeni haberimiz oldu. Helal olsun sana.

Emrah kardeş te sanırım yeni üye olmuş sitemize, hoşgeldin Emrah kardeş sana da helal olsun.

Sempatik Bengülü

Alıntı yapılan: 35ama55 - 05 Ağustos 2009, 14:55:42
Vay bee Şırnaklı bir Samsunsporlu heaa .. Nasıl buldular abicim seni , Allah'ına kurban senin baboo  :D

Kentte 7 göbekten Samsunlu olduklarını iddia edipte , Samsunspor diyince burun kıvıranlara inat SADECE SAMSUNSPOR !

Bu abimizi kim bulmuşsa ona da helal olsun .. İnşallah hayali gerçekleşir Samsun'a gelebilir .. Gerekirse bi organizasyon yapalım abimizi Samsuna getirelim ..

King Of The North

"Şırnaklı Samsunsporlu" insanın buna pankart bile yaptırası geliyor.Havasının,suyunun,toprağının,coğrafyasının farklı olduğu bir ortamda Samsunspor sevdalısı birinin varlığının olmasından ötürü gönül verdiğimi takımımıza ne büyük bir aşkla bağlı olduğumuzu şimdi daha iyi anlıyorum.

ali ihsan

Adında büyük namında büyük Samsunsporum ...

Şırnaklı kardeşimize selamlar ...

safak.gedikoglu

Dünyanın neresinde bir SAMSUNSPORLU var ise bizim için çok ama çok değerlidir.Sevgili mehmet kardeşim bu arkadaşımızın telefonunu bana verirsen eğer kendisine bir telefon açıp kutlamak ve kendisini Samsun'da oynayacağımız bir maça tüm masraflarını karşılanmak üzere davet etmek isterim..hepinize sevgilerimle..

FaTiH_HaN

helaaal olsun!okurken tuylerim diken diken oldu. Sirnakta boylesine Samsunspor sevgisi besleyebilen bi kardesimizin olmasindan gurur duydum.

fanli03

okurken tüğlerim diken dken oldu gerçekten sadece helal olsun abiciğim valla helal olsun...

fanli03

abi yorumu yazdım siz yazarken biri daha yorum yazdı dedi bende tekrar gönder dedim adaşım aynı yorumu yapmış aynı saniyelerde:)

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: safak.gedikoglu - 05 Ağustos 2009, 16:15:09
Dünyanın neresinde bir SAMSUNSPORLU var ise bizim için çok ama çok değerlidir.Sevgili mehmet kardeşim bu arkadaşımızın telefonunu bana verirsen eğer kendisine bir telefon açıp kutlamak ve kendisini Samsun'da oynayacağımız bir maça tüm masraflarını karşılanmak üzere davet etmek isterim..hepinize sevgilerimle..

Abi, şimdi gördüm mesajını, ulaşıyorum sana...

Samsunspor'u büyük yapan şeylerden birisi de Muhsin kardeşim gibi, Şafak Abi gibi , Teoman Taş gibi taraftarlarıdır...

Muhsin kardeşimle görüşüyorum zaten, kendisi çok duygulandı davetimizden ötürü. Allah nasip ederse Karabük maçında misafirimiz olacak Samsun'da...

Sercan

Alıntı yapılan: samsuni - 05 Ağustos 2009, 16:32:20
Muhsin kardeşimle görüşüyorum zaten, kendisi çok duygulandı davetimizden ötürü. Allah nasip ederse Karabük maçında misafirimiz olacak Samsun'da...

İnşallah...

Ertuğrul Sağlam

Negüzel duygu gerçekten çok mutlu oldum zate orda Samsunspor'lu olsa bukadar güzel olmaz onun anlamlı olması orada tek olması güzel olan. ;)