Fifa mı, PES mi ?

Başlatan cany, 27 Mayıs 2009, 19:37:17

« önceki - sonraki »

Ollivanders

Alıntı yapılan: yaman55 - 28 Mayıs 2009, 18:25:05
haran şhuri  kakaniii saydin duuuuü beckkım sağcan solabatar :D:D:D

super oyun ya edmondante abımde bılır oyunu az yenmedım onu:D:D

CeLL-O

Oflu

Hic biri, cünkü Samsunspor yok...  :(

**KaR6**

Alıntı yapılan: Oflu - 31 Mayıs 2009, 02:08:02

ben yaptım pes'te efsane Samsunspor'u, arma forma reklam filan mukemmel oldu :)

Tufan

Alıntı yapılan: **KaR6** - 31 Mayıs 2009, 02:19:48
ben yaptım pes'te efsane Samsunspor'u, arma forma reklam filan mukemmel oldu :)

bilgisayarda oynasam bende yapacam ama bilgisayarda sarmıyor oyun savei upload edebilir misin bizde oynayalım hazır konmuş olalım  :)

**KaR6**

Alıntı yapılan: TuFaN55 - 31 Mayıs 2009, 02:37:16
bilgisayarda oynasam bende yapacam ama bilgisayarda sarmıyor oyun savei upload edebilir misin bizde oynayalım hazır konmuş olalım  :)

valla neyi upload etmem gerekiyosa söyler harbisamsunsporlu kardeşim, ederim yarın ;)

Oflu

Mustafa upload bilgisayar icinse hemen yap, indirelim!

**KaR6**

bilgisayar tabi abi.. bana göre Samsunspor da oynamış iyi isimlerden bi kadro yaptım 23 kişilik, özelliklerini filan kafama göre ama gerçeğe uygun olmak koşuluyla ayarladım, hepsinin yaşı 17(master lig için :) ), formalar filan kafama göre ama reklam tadelle :) neresini upload etmem lazımsa yarın öğrenir hallederim..

germencisse

her zaman pes 9 senedir vazgeçemediğim tek oyun

KocumVolkan

pes ti ancak iyice abarttılar çalım işini ne kadar taktik oynatsan oyna adam af edersiniz elin yamyamı henry yi alıp tüm takımı çalıplayıp gol atabiliyor abartılmış çalım özelliği zaten frikiktende çok gol oluyor.. taktiksel zeka daha önemli yer tutsa güzel olucaktı ama herşeye rağmen forever Pes-WE

yaman55

Alıntı yapılan: Oflu - 31 Mayıs 2009, 02:08:02

we türkiye liginde var şirinler çarşambalılar

europe_55

Alıntı yapılan: AKYOL55 - 28 Mayıs 2009, 11:16:59
Grafik ve detay anlamında FİFA amaa oyunun zevkliliği ve zorluğu bakımından PES  ;)

Ollivanders

pes te gercekten abartılar bazı seyler ı mesela barcelona dunya ustu birtakım :)  yenmek cok zor  ayrıca bireysel olarak macı cok rahat dondurebiliyorsun . KAKA messi Henry  vs ama  soyle bir sorun varki fifada bana guzel gelmiyor

Varsa yoksa WİNNİNG ELLEVEN 4 !!!  hele onun introsu girisi yok mu :D ordaki zenci kaleciyi hep alluma benzetirdim :):)

Oflu

Alıntı yapılan: yaman55 - 31 Mayıs 2009, 22:51:39
we türkiye liginde var şirinler çarşambalılar

Internetten indirme gibi bir imaknimiz varmi?

yaman55

Alıntı yapılan: Oflu - 02 Haziran 2009, 01:30:07
Internetten indirme gibi bir imaknimiz varmi?

bende dvd var samsuna gelecekmisin  bu yaz