Teşekkürler Potanın Prensesleri

Başlatan 34_55, 01 Mayıs 2009, 04:23:09

« önceki - sonraki »

34_55

01 Mayıs 2009, 04:23:09 Son düzenlenme: 31 Mayıs 2009, 21:35:59 samsuni
Evet bizler sezon başında küme düşmeyelim derken sizler bize yıllar sonra futbolda unuttumuz şampiyonluğun hayalini yaşattınız inanın bizler bir samsunlu ve samsunsporlu olarak çok ama çok üzüldük finale kalamadığımız için aslında finale kalamadığınız için size kızmıştık, hep beraber ama inanınki bu kızma çok iyi niyetliydi çünkü bizleri o kadar çok alıştırmıştınızki artık her maçta sizlerden galibiyet bekliyorduk mağlup gelincede işte size kızıyorduk ama dedikya bizleri o kadar çok alıştırdınızki galibiyetlere yenilince çok zorumuza gidiyordu, size nekadar teşekkür etsek azdır evet tekrar tekrar TEŞEKKÜRLER SEVGİLİ BAŞKANIMIZ HÜSEYİN TAYİNCİ,TEŞEKKÜRLER SEVGİLİ HOCAMIZ CANTUĞ KESKİNDEMİR,TEŞEKKÜRLER GÖNÜLLERİN ŞAMPİYONU ALTIN KIZLAR, SİZLERİ ÇOK  ÖZLÜYECEĞİZ, AYRICADA SİZLERİ ÇOK AMA  ÇOK SEVİYORUZ...(SBK)..55

eski55

emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler .bizlere muhteşem bir sezon yaşattınız.bu sene kaçırdığımız şampiyonluğu önümüzdeki sene yaşatacağınıza canı gönülden inanıyoruz.

sezgin

EMEĞİ GEÇEN HERKESE SONSUZ TEŞEKKÜRLER

berusa55

Teşekkürler bu müthiş heyecan için... Sizlerle gurur duyduk.

Kais

aynen Erlana ağlama sizinle gurur duyuyoruz :D

yaman55

jean

kadroyu umarim seneye koruruz tek istedigim seyde avrupa macina katilip benimde maca gitmem

europe_55

Insallah seneye hem avrupa´da oynayip hem de lig de sampiyonluk olacagiz...

Siz ilk sezonunuzda, "imkansiz" denilen seyleri basardiniz, SAMSUN sehrini Türkiye´ye bir kez daha hatirlattiniz.

HEPINIZLE GURUR DUYUYORUZ!!!

celebi

Pergani 55

ne kadar teşekkür etsek azdır sagolun varolun prensesler

cem and naz55

takımda çok değişiklik olacak seneye çıta dahada yükselecek ben facebookta tşk klibi yaptım kızlara onlar bunu hakettiler bizim öbür salaklarda böyle başarılara imza atsınlar onlarada yaparız ama bu kızların yaptıkları gibi bir başarı elde etmeleri için bizim kızlar kadar ruhları olmaları gerekir ama nerde
çok teşekkür ederiz bizlere yaşattığınız mutluluklardan dolayı bu şehir sizi unutmaz...

Sercan

Bugün antep sokaklarında kırmızı beyaz formalı adamlar gördüm.Sırtlarında 58 numaralar sanki 55 gibi geldi bana sivas gibi bir şehrin takımı nerelerde biz nerelerdeyiz.Çok içlendim gerçekten adamlar süper ligde şampiyonluğa oynuyor.Biz nerelerde sürünüyoruz yazık çok yazık.Bide gülünç olan sanki hepsi ezelden beridir sivassporluymuş gibi deplasmana gelmişler...

34_55

evet haklısın cem and naz 55 kardeşim kızlara her şey feda onlar bence baskette 20 sene önceki MENTEŞOĞLUNUN FUTBOL TAKIMI SAMSUNSPORU YENİDEN YAŞATTILAR bize tabiki baskette fark orada bi nebzede olsa çok mutlu olduk sağol SAMSUNUMUZUN BASKETBOLDAKİ(İMPARATOR HOCASI) TARAFTARIN AĞBEYİ , CANTUĞ KESKİNDEMİR.ayrıca sana bir kezdaha teşekkür ederimki galatasaray seni sezon ortasında çok büyük paralara istemesine rağmen gitmedin işte sendeki fark burada seni yetiştiren babanın ellerinden öperim sağol ,SAMSUNSPORUN EFSANE KAPTANI(TEMEL KESKİNDEMİR) böyle bir evlet yetiştirdiğin için...55

34_55

KARDEŞİM AYRIVA BİZ NASIL İZLİCEZ BU KLİBİ SEN EĞER MÜMKÜNSE BU KLİBİ STEDEDE YAYINLAYABİLİRMİSİN..55

Sadece Samsunspor

Hepsine bütün emeği geçenlere tüm Türkiye'ye Samsun adını duyurdukları için teşekkür ediyorum, ellerinden geleni yaptılar, 2.ligden 1.lige çıkıp ilk seneden final oynamaya kadar gelmek çok az takımın yapabileceği bir iştir, tekrardan teşekkür ediyorum onlara. Umarım takımımız dağılmaz ve gerekli yardımlarla her sene böyle başarılar imza atar.