FORZA ŞİMŞEKLER İlkadım'da

Başlatan FORZA ÞÝMÞEKLER, 27 Nisan 2009, 19:58:59

« önceki - sonraki »

FORZA ÞÝMÞEKLER

27 Nisan 2009, 19:58:59 Son düzenlenme: 27 Nisan 2009, 20:36:14 samsuni
Şimşekler'den Demirtaş'a ziyaret

Samsunspor Forza Şimşekler Dernek Başkanı Cüneyt Avar ve dernek üyeleri, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ı ziyaret etti. Ziyarette Başkan Necattin Demirtaş'a üzerinde dernek isminin bulunduğu duvar saati ve Samsunspor atkısı hediye edildi.

Dernek olarak Samsunspor yararına her alanda dernek olarak gönül neferi olarak çalıştıklarını kaydeden Samsunspor Forza Şimşekler Dernek Başkanı Cüneyt Avar, Samsunspor'a sahip çıkılması gerektiğini ve bu şehrin öz evladı her Samsunlunun bu şehre borcunu Samsunspor'u ayakta tutarak ödeyebileceğini söyledi.

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş ise Samsunspor'un şehrin kimliği olduğunu ve kimliği korumak için herkesin taşın altına elini koyması gerektiğini belirterek, "Samsunspor'a sadece Samsun'un öz evladı değil, bu şehirde yaşayan, bu şehrin havasını soluyan, bu şehirde ekmeğini kazanan herkesin 'Samsunluluk bilinci' ile hareket edip destek olması gerekir" diye konuştu.

Öte yandan, Samsunspor Forza Şimşekler Dernek Başkanı Cüneyt Avar, Gazi Spor Kulübü'nün isminin korunması ve spor kulübünün isminin Gazi-İlkadım Spor Kulübü olarak kalması önerisinde bulundu.

Başkan Necattin Demirtaş ise Gazi, İlkadım ve Yeşilkent Belediyelerinin birleşmesiyle oluşan İlkadım ilçesindeki spor tesisleri ile ilgili yapılandırma içersine girdiklerini ve konu ile ilgili çalışmayı detaylı bir araştırma neticesinde oluşan kanaat çerçevesinde şekillenebileceğini ifade etti.

yaman55

red_white

varda aslında nette ama yapışmamış sanırım buraya

Kais

mehmet yılmaz

Birkaç hafta önce de bir tiyatro etkinliği düzenleyen taraftar gruplarımızdan Forza Şimşekleri tebrik ederim. Samsunspor'un isminin gündemden inmemesi adına güzel hareketler bunlar.

AntZ

Alıntı yapılan: samsuni - 27 Nisan 2009, 20:37:23
Birkaç hafta önce de bir tiyatro etkinliği düzenleyen taraftar gruplarımızdan Forza Şimşekleri tebrik ederim. Samsunspor'un isminin gündemden inmemesi adına güzel hareketler bunlar.

ÇÇGH  ;)

veis

evet forza şimşekler çok çok güzel hareketlerine devam ediyor.

cuneytavar55

Seçim öncesi belediye başkan adaylarını tek tek görme ve çalışmalarını takip etme fırsatı buldum.Tabiiki SAMSUNSPORUMUZ için yaptığımız analizlerde geçmişe dönük sıkıntı çekilen en önemli konu adayların SAMSUNLU olmaması yada SAMSUNSPORLU olmaması idi.Dernek olarak aldığımız karar ise sadece SAMSUNSPORUN bayrağının altında bulunmaktı.Derneklerin siyasi manevralarla idare edilmesi SAMSUNSPORA zarar verdiği gibi Derneklerinde faaliyetlerini kısıtlayıcı bir takım oluşumlar ister istemez yer alıyordu.Sayın Necattin DEMİRTAŞA yapılan bu ziyaretin öncelikle SAMSUNSPORUMUZ ve sonrasında derneğimiz için  hayırlı  olmasını temenni ederim.
                                                                                        SAMSUNSPOR
                                                                           FORZA ŞİMŞEKLER TAFAFT.DERNĞ.BŞK
                                                                                          Cüneyt AVAR