Samsunspor sevdamız

Başlatan BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR, 18 Mart 2009, 23:29:00

« önceki - sonraki »

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Ne yüce ne büyük ne asaletlidir forman-kırmızısı şanlı bayrağımızdan beyazı hilal ayın nurundan-göğsünde duruyor önderimiz atatürk  arman-sen samsunsun mezara kadar bitmez sevdan-mekansızlar forza şimşekler ve şirinler-hepside tek yürek senin için canlarını verirler-şirin analar nuriler meteler muzafferler-timofteler hiçbiri ölmedi daima kalplerimizdeler-yine şahlanacaksın karadenizin hırçın dalgaları gibi-arka koltukları fenerliyeceğiz trabzonu yiyeceğiz hamsi misali-kartalın kanatlarını kırıp cimboma olacağız aslan terbiyecisi-boynu bükük durma nazlı samsunum sensin yine karadenizin incisi-davullarla zurnalarla atkı şovlarla marşlarla-büyüdük biz,çocuklarımızda büyüyecek samsunspor çoşkusuyla-çarşambadan bafraya termeden ladiğe havzaya-yürek yürek katılıyor herkes samsunspor sevdasına...(bu güzelim şehrimize ve samsunsporumuza oynanan oyunların aktörlerine samsun halkı olarak nerde tepki vereceğimizi unutmayalım..!)

ramcQ_55

Alıntı yapılan: BİR SEVDADIR SAMSUNSPOR - 18 Mart 2009, 23:29:00
bu güzelim şehrimize ve samsunsporumuza oynanan oyunların aktörlerine samsun halkı olarak nerde tepki vereceğimizi unutmayalım..!)

Tribün_ali

Sevgimi analatamam roman olur kısacası okuldan kaçtım.evden kaçtım.polisden dayak yedim.ist li döverkne çirtlikde kafama iki kez silah dayandı hep üzüldüm ama herşey samsunspor için başka aşk yok yaşama sebebimsin samsunsporum