Samsunspor Kitabı ( Kırmızı-Beyaz-Siyah )

Başlatan mehmet yılmaz, 22 Aralık 2008, 10:08:58

« önceki - sonraki »

Sempatik Bengülü

Mehmet Abiciğim birkezdaha seni yürekten kutluyorum.Emeğine yüreğine ve eline sağlık abi

jean

keske bide 1.ligde olsaydik o zaman daha cok reklam olacakti

kartal55

SAMSUNSPOR kitabı çok başarılı olmuş bence daha yarısını okuyarak söylüyorum bunları. geneline bakacak olursak biraz eksikler var gibi. kitap çalışmasına katılan ve yardımcı olan herkese gönülden teşekkür ediyorum. benim gibi o altın yılları yarım yamalak hatırlayan herkesi sagdan soldan samsunspor hakkında bilgi alma adına rahatlatmış oldu. bir not daha eklemek istiyorum inanın okurken bazı yerlerde tüyleriniz diken diken oluyor bazen derin bir ah çekiyorsun. bu kitabı okuyan her spor sever başka bir sempatiyle bakacagına inanıyorum samsunspora.

kartal55

Alıntı yapılan: jean - 29 Ocak 2009, 13:08:07
keske bide 1.ligde olsaydik o zaman daha cok reklam olacakti

aslında burda bizlerede görev düşüyor diye düşünüyorum reklam bizim elimizde. gercek hayat yada sanal ortam.ben şimdiden samsunsporlu olmayan bir kişiyede aldırdım samsunspor kitabını  ;) ben kitabı metrolarda otobuslerde herhangi biyerde tanıtma fırsatı buluyorum bile gögüsümü gere gere kapagını göstererek okuyorum.belki haberi olmayan çok kişi ve samsunlu vardır diye düşünüyorum.

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: kartal55 - 31 Ocak 2009, 00:23:43
SAMSUNSPOR kitabı çok başarılı olmuş bence daha yarısını okuyarak söylüyorum bunları. geneline bakacak olursak biraz eksikler var gibi. kitap çalışmasına katılan ve yardımcı olan herkese gönülden teşekkür ediyorum. benim gibi o altın yılları yarım yamalak hatırlayan herkesi sagdan soldan samsunspor hakkında bilgi alma adına rahatlatmış oldu. bir not daha eklemek istiyorum inanın okurken bazı yerlerde tüyleriniz diken diken oluyor bazen derin bir ah çekiyorsun. bu kitabı okuyan her spor sever başka bir sempatiyle bakacagına inanıyorum samsunspora.

Kitabın yarısını okumuşsun, umarım tamamını bitirince nickini ve şu e-mail adresini de değişitirirsin! Çünkü Samsunspor rezerv takım değildir... Samimi olduğun belli ama yakışmıyor hiç!

Recep

Alıntı yapılan: kartal55 - 31 Ocak 2009, 00:30:41

aslında burda bizlerede görev düşüyor diye düşünüyorum reklam bizim elimizde. gercek hayat yada sanal ortam.ben şimdiden samsunsporlu olmayan bir kişiyede aldırdım samsunspor kitabını  ;) ben kitabı metrolarda otobuslerde herhangi biyerde tanıtma fırsatı buluyorum bile gögüsümü gere gere kapagını göstererek okuyorum.belki haberi olmayan çok kişi ve samsunlu vardır diye düşünüyorum.
çok güzel yazmışsında ne nickini beğendim(istanbulun 3 ezik takımından birisinin amblemi)nede mail adresini kral çarşı diye mail adresin var, ya bizleri kandırdığını sanıyorsun yada kendini kandırıyorsun her zaman her yerde tek kral var oda Samsunspor gerisi hikaye çarşıyı kral görüyorsan yanlış yerdesin

Sercan

Alıntı yapılan: recep55 - 31 Ocak 2009, 00:35:55
çok güzel yazmışsında ne nickini beğendim(istanbulun 3 ezik takımından birisinin amblemi)nede mail adresini kral çarşı diye mail adresin var, ya bizleri kandırdığını sanıyorsun yada kendini kandırıyorsun her zaman her yerde tek kral var oda Samsunspor gerisi hikaye çarşıyı kral görüyorsan yanlış yerdesin

Salıpazarı in,sıçarşı out...

mehmet yılmaz

Arkadaşım, birşeyler yapmak istediğin aşikar ama gömleğin ilk düğmesini yanlış iliklemişsin zaten, gerisi de yanlış olacaktır. Senin gibi kitabı okuyan, okutan ve okuduğunda duygulanan bir adama hiç yakışmamamış doğrusu o nick ve hele de mail adresi...

berusa55

31 Ocak 2009, 00:39:56 #293 Son düzenlenme: 31 Ocak 2009, 00:45:10 berusa55
@kartal55

kartal55@kralcarsi.com

Bu kullanıcı adın ve e-mail adresin nedir bir açıklar mısın bütün burdaki arkadaşlarımıza! Emin ol bu duruşunla sitemizde hiç şansın yok sevgili kardeşim!

celebi

bu ne ya bu akşam paso çift takımlılarla uğraşıyoruz

Kaya

Alıntı yapılan: samsuni - 31 Ocak 2009, 00:37:51
Arkadaşım, birşeyler yapmak istediğin aşikar ama gömleğin ilk düğmesini yanlış iliklemişsin zaten, gerisi de yanlış olacaktır. Senin gibi kitabı okuyan, okutan ve okuduğunda duygulanan bir adama hiç yakışmamamış doğrusu o nick ve hele de mail adresi...

katılıyorum süper yorumlamışsın abi inşallah özüne dönersin kardeşim çünkü burası sadece ve sadece SAMSUNSPOR luların bulunduğu bir site

samsunmania

Bugün amma böyle arkadaş yazdı siteye. Niyetleri çok iyi ama arada kalmışlar. Yardımcı olmalıyız kendilerine.

Sercan

Arkadaşım benim ve bikaç arkadaşım gibi büyük takımların sevinçleriyle mutlu olmaya alışmış olabilirsin.Ama SADECE SAMSUNSPORLULARIN sitesi burası buraya gelmeden önce sende bu lanet olası takımlardan kurtul lütfen...

çarþamba55

demekki arkadasımız<okudugunu anlamamıs, çünkü tek kral samsunspor

kartal55

bazı şeyleri bilmeden görmeden tanımadan insanları yargılamakta sizlere yakışmıyor arkadaşlar. 89-97 sezonları arasında her samsunspor macında sögütlübahçelilerle tribündeki yerimi almışımdır. benim samsunsporluluguma  inanmayan yadırgayan hatta küçümseyen arkadaşlara sesleniyorum inşallah güngören macında tanışma fırsatı buluruz ve yüzyüze konuşuruz bunları. çünkü burası tartışma alanı degil bana göre sizleri bilmem.