Samsunspor Kitabı ( Kırmızı-Beyaz-Siyah )

Başlatan mehmet yılmaz, 22 Aralık 2008, 10:08:58

« önceki - sonraki »

beşnumara

vakit yaklaşıyor çok merak ediyorum kitabı.tabii ki adı samsunspor olan her şey güzeldir.ama benm elime biraz geç geçecek heralde.

Clint_Eastwood

Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum ve sabırsızlıkla bekliyorum...

kapalý

Tüm Türkiye'de çıktığı andan itibaren 1.baskı ve 2.baskı biter ;) tabi iyi bir tanıtım ve duyurugerek bunuda düşünmüşlerdir tabiki teşekkürler emğee geçen herkese

Meskenler

mehmet yılmaz

Bu da kapak; ona en çok yakışan adamlardan birisi var orada :(

Sercan

gerçekten harika bir kapak olmuş abi...

Recep

sevgili Samsuni şu kitabın bi kopyasını yollasanda bende 19 ocak tarihine kadar korsanını hazırlasam tezgahlara çıkarsam bak sonra geç kalacam baskı için :) :D :-*

Sempatik Bengülü

Sabırsızlıkla bu kitabın çıkmasını bekliyorum.Burdan başta Sayın Mehmet Yılmaza ve emeği geçen herkeze sonsuz teşekkür ediyorum.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: recep55 - 22 Aralık 2008, 21:02:25
sevgili Samsuni şu kitabın bi kopyasını yollasanda bende 19 ocak tarihine kadar korsanını hazırlasam tezgahlara çıkarsam bak sonra geç kalacam baskı için :) :D :-*

abi elinde kapak var

araya da sen yazarsın birşeyler
mustafa yazar
gönül yazar
ben bile yazarım
sür gitsin piyasaya  :D

Recep

Alıntı yapılan: samsuni - 22 Aralık 2008, 21:13:46
abi elinde kapak var

araya da sen yazarsın birşeyler
mustafa yazar
gönül yazar
ben bile yazarım
sür gitsin piyasaya  :D
neyse kapak elimde dediğin gibi
Samsunspor.biz arşivindeki yazıları kopyalarım :)
sende bi önsöz yazarsın Kar6 da son sayfayı yazar gerçeğinden daha iyi olur ya ;D ;D
gönül yazara gerek kalmadı inşallah diğer kitaba
çelebide okul kantininde kitabımızı sattırır

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: recep55 - 22 Aralık 2008, 21:23:29
neyse kapak elimde dediğin gibi
Samsunspor.biz arşivindeki yazıları kopyalarım :)
sende bi önsöz yazarsın Kar6 da son sayfayı yazar gerçeğinden daha iyi olur ya ;D ;D
gönül yazara gerek kalmadı inşallah diğer kitaba
çelebide okul kantininde kitabımızı sattırır

abi şu işin planmasını 2 yıl önce yapsaydın bu kadar zahmete girmezdim; aşk olsun. 3 İstanbul, 2 Ankara, il içinde bir sürü ziyaret, arşiv, görüşme, röportaj vs vs. Hiç gereği yokmuş valla... Offf Off...  :(

Bizim fotokopici Halit Dayı var, o da öğrenci fiyatından basardı kitabı... :)

**KaR6**

Geliyooor Geliyooor Kitap sonunda geliyooor ;D

samsuni abi, basladı mı uykusuz gecelerin ;D

istanbul da ki tanıtımında tarihi belli oldu, bakalım hangisine katılabilcem..

Nihayet okuyabilcez kitabımızı, tekrar tekrar tesekkurler.. En iyisi oldugundan hiç şüphem yok ayrıca..

samsunmania

Korsana hayır, yaşasın lisanslı ürünler. Kitabı dört gözle bekliyorum.

Kadir ÇELEBİ

Kitabımız daha önce Spor dünyasına kapak olmalıydı ama olsun gün bu günlermiş heycanla bekliyorum.. aslında Samsunda ve İstanbuldaki tanıtım organizasyonlarında ilk verilecek kitaplar açık artırmayla satılıp kulubumuze katkı sağlanabilir...

samsunmania

Alıntı yapılan: SamsunSpor_34 - 22 Aralık 2008, 21:53:18
Kitabımız daha önce Spor dünyasına kapak olmalıydı ama olsun gün bu günlermiş heycanla bekliyorum.. aslında Samsunda ve İstanbuldaki tanıtım organizasyonlarında ilk verilecek kitaplar açık artırmayla satılıp kulubumuze katkı sağlanabilir...

Güzel bir düşünce. İstanbul'daki Samsunlular da katkı yapabilirler kulübe belki.