Bank Asya 1.Lig 5.Hafta | Samsunspor'umuz - Güngören Belediyespor: 3-0

Başlatan bluegreen55, 21 Eylül 2008, 23:29:45

« önceki - sonraki »

eLLis

Alıntı yapılan: SADECE SAMSUNSPOR - 28 Eylül 2008, 22:54:57
öyle değildi ben tele kaydettim şöyleydi:

taraftarın yanında bağırıyor kolkola 1.lig aşkına süperlige çıksana ;)

Heh işte öyle bişeyler güzeldi yani bende bağırdım ama unutmuşum yeni bir tezahürattı sanırım serkan aykut tezahüratlarında stad resmen inledi  :)

Tufan

http://www.youtube.com/watch?v=QVIvfKyQzgc

biz kale arkasında susarken sampiyon samsun diye bağıran maratondakilere sahada mücadele eden topçularımıza girdiği gibi golünü atan krala kaledeki hasana başkana yönetime hocamıza mahalle arasında kırmızı beyaz samsun çeken çocuklara trafik canavarı dolmuşcuya kısacası bugün samsunsporu bi şekilde destekleyen herkese teşekkürler.. iyi bayramlar...

FaT1h

Alıntı yapılan: ILUVATAR - 28 Eylül 2008, 22:51:37
Agzina saglik be hocam . Ayni fikirdeyim...

aynı fikirdeyim hocam katılıyorum manisa macında görcez takımın gercek gücünü

Bordo Bereli-55

kuzey55

en büyük SAMSUN şampiyon SAMSUN bayramınız mübarek olsunnn... tezahüratı müthişti ayrıca maratonda süperdik bugün karşılıklı tezahüratlar harikaydı...herkewse teşekkürler...

Recep

Alıntı yapılan: kuzey55 - 28 Eylül 2008, 22:55:56
bu akşam kısaca kimsenin arkasından ağlamamak gerektiğini destek verildiği takdirde genc yetenekli ve yıldız oyuncularımızın peşinden gidip gülmek gerektiğini gördük...turgut eğer son vuruşlarda becerekli olsaydı en az 6 atardık ama olmadı.muhteşem bir oyun güzel bir 3 puan...bize manisa yolları göründü hadi bakalım...
çok haklısın eğer ki kişilerin peşinden koşmak gerekilse bile bu takımdan ne yıldız futbolcular geçti ama hepsi nostalji arşivimizde yerini aldı bundan sonra takımın kadrosunda bulunan arkadaşlara destek olmak lazım onların emeğine ayıp edipte başka takımın forması için ter dökenler için ağlamak futbolcularımız için haksızlık olur

mehmet yılmaz

Bırakın Samsunspor takımının kadrosunu, teknik heyetini bugün Türkiye'de kimi karşısına getirseniz, tek topun nasıl oynanacağının, son vuruşun nasıl yapılacağının ve golün nasıl atılacağının dersini verecek bir adam Serkan Aykut. Türk futbol tarihinin en büyük golcülerinden birisi ve çok da iyi bir Samsunsporlu, bu şehrin evladı... Şimdi sizin elinizde kariyeri, yeteneği kıyas kaldırmaayacak böyle bir futbolcu var ve siz onu 45 dakika ısındırıp, 90. dakikada dalga geçer gibi oyuna sokuyorsunuz. Ancak tam da o oyuna girerken etrafımızdakilerle düşündüğümüz şey oluyor, Kral topla buluşsa, vursa ve gol olsa... Belki basit romanlarda, düşük film senaryolarında olacak birşey bu ama aynıyla oluyor... Serkan Aykut dalga geçilir gibi son anda oyuna sokulduğu maçta, dalgasını geçiyor... Bize ise sesimiz kısılıncaya kadar Serkan Aykut diye bağırmak kalıyor.
Takım içinde bir iktidar savaşı var gibi görünüyor ama Serkan Aykut'suz bu iş olmaz; belki onu yeni tanıyanlar bilemeyebilirler ancak Serkan, göründüğünün aksine son derece kırılgan ve duygusal bir insan. Bu takımın kaptanı, hele ki Serkan'sa yedek soyunmamalı...

Nitekim, şayet Serkan hadi ilk onbirde düşünülmedi diyelim ama ikinci devre oyuna girse idi bu maç 3-0 değil 5-0, 6-0 biterdi.

Dün akşam sadece Serkan Aykut'tan ibaret değildi elbette. Takımımız, Antalyaspor maçındaki iyi oyunun da getirdiği moralle şahane bir futbol oynadı. Belki rakibin zayıflığı da etkendi denilebilir ama daha önce Güngören'den zayıf rakiplere ne puanlar kaptırdık biz. Sezon başında kaleci zaafı yüzünden tehlike olan her yan top, tribünlerce çok sevilen Hasan'ın ellerinde eriyor artık. Orta sahada özellikle ilk yarı Oktay yine iyi işler yaptı. Ama burada maçın asıl kahramanını unutmamak lazım; Murat Yıldırım. Bu çocukta kesinlikle iş var. Top taşıyor, topa basıyor, sürekli koşuyor ve daha ne yapsın derken gol de attı. Turgut'tan kanat adamı olmayacağını söylüyoruz sürekli, halen de aynı fikirdeyiz. Dün gece gerçekten son yılların en rahat maçlarından birisini seyrettik. Kale arkasındaki taraftar gruplarımızın birbirilerinin seslerini bastırmak yerine bir araya gelmeleri ve Samsunspor tribünün gerçek gücünü göstermeleri de en az galibiyet kadar anlamlıydı. İnşallah hep böyle devam ederler. Böylece maraton da elinden geldiğince ateşledi takımı.
Bayrama huzurlu ve mutlu girmemizi sağlayanlara teşekkür ediyorum. Taraftarlarımızın da dediği gibi; kırmızı, beyaz, en büyük Samsun, bayramınız mübarek olsun....

FaT1h

herkesin bayramı mübarek olsun samsunsporumuza teşk ederim güzel bir bayram hediyesi verdi bize emegi gecen herkese teşk. bu sevinci bize yaşatıgı için

eLLis

Birde bizim 3 4 gün önce oynadığımız 120 dakikalık maç var vallahi helal olsun.

Recep

sevgili Samsuni
her ne kadar biz seyredemesekte sahada gözümüz kulağımız sizsiniz
maçın yorumu için teşekkürler ama farkındaysan ist grbundan birileri olunca tirbünde bu takım farklı oynuyor bizim dualarımız futbolcuları ateşliyor çelebininde nefesi çok kuvvetlidir :)
neyse ki bu gün tutmuş oldumuz oruçlar boşa gitmedi ağzımızdan hep hayırlı cümleler döküldü :)

Sercan

serkan aykut 45 dk boyunca ısındırılıp küfür eder gibi oyuna sokulduğunda stadda bütün herkes aynı şeyi düşündü ve kral bir kez daha aklımızdan geçeni en güzel şekilde yaptı.Kırmızı beyaz en büyük samsun bayramınız mübarek olsun...

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: SADECE SAMSUNSPOR - 28 Eylül 2008, 22:43:13

Giresun maçında Hayrettin hocamızı istifaya çağaranlara kapak olsun.
...

Tuğberk böyle ifadelere gerek yok. Serkan Aykut'a yaptığı terbiyesizlik nedeniyle iyice gözümden düştü Hayrettin Gümüşdağ. Asıl Serkan'ın golü bir yerlere mesaj olmuştur. Şayet Serkan oynasa idi çok daha farklı bir galibiyet elde ederdik.

Alıntı yapılan: recep55 - 28 Eylül 2008, 23:09:19
sevgili Samsuni
her ne kadar biz seyredemesekte sahada gözümüz kulağımız sizsiniz
maçın yorumu için teşekkürler ama farkındaysan ist grbundan birileri olunca tirbünde bu takım farklı oynuyor bizim dualarımız futbolcuları ateşliyor çelebininde nefesi çok kuvvetlidir :)
neyse ki bu gün tutmuş oldumuz oruçlar boşa gitmedi ağzımızdan hep hayırlı cümleler döküldü :)

Maç sonunda CNN ve RAi1'e verdiğim çok özel beyanatlarda maçın asıl kahramanının cevşen-i kebir taktiğiyle Çelebi hoca olduğunu ifade ettim zaten.

Bu arada günün bombası
Oyun 1-0 iken, bizim çocuklar iki geliyor iki yalelele yalelele dedikleri anda, ben, "küfür edeni forumdan atarım" deyince sus pus oldular.  :)

Valla maç öncesi iftar, 8 kişilik grubumuzun maç içinde siteden katılımlarla yaklaşık 20 kişi olması, Kuzey55'in taşa çıkmak isteği ve "özhakikiçılgınsamsunsporbizliler" grubunun temellerinin atılması  :P oldukça önemliydi.

Recep

edmontdante
resimler için çok teşekkür maçı görmeden yaşamak çok zor ama en azında bir kaç foto bile
çok anlamlı oluyor

cembaba

arkadaşlar herşey harikaydı. cuma gunu ankara'ya geçiyorum. daha samsun maçı izleyemeyeceğim uzun bir süre.. :( o yüzden çok üzülüyorum.. taraftar harikaydı.. bu sefer şirinler ev sahipliği yaptı.. olaysızdı.. sorunsuzca maçımızı izledik.. desteğimizi verdik.. çok güzel oluyor böyle.. inş. diğer maçlarda aynısı olur.. her zaman böyle olsun.. çok güzel bir geceydi.. bir de serkan aykut u o kadar oyuna alması ıcın ısrar ettık demekki birşey biliyoruz.. ;) adam futbol un kitabını yazacak sen hala adamı oynatmıyorsun..! burdan hocaya bunları soylemek ıstıyorum.. birde murat yıldırım cok guzel oynuyor nazar degmesın dıger genclerımız ders alsın ;) ve benım ekledıgım fotograflar.. :)