Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

tyyaman

TFF'nin kulüp sayfasında kulübün adı Samsunspor A.Ş. olarak değiştirilmiş, önceden Yılport Samsunspor yazıyordu. Ad sponsorluk anlaşması bitti de yenilenmedi mi acaba.

Stoper

Erzurum kampı sona erdi.

Üç günlük iznin ardından ikinci etap için takımımız 18-29 Temmuz tarihleri arasında Bolu'nun Gerede ilçesinde kampa girecek. Takımımızın kamp süresi boyunca yapacağı hazırlık maçları takvimi ise daha sonra paylaşılacak.

Ayayorgi Tekfuru

Yeni sezon fikstürü hayırlı uğurlu olsun. Yolun sonu şampiyonluk olsun. 😁😆

jean

Kume dusme korkusu yasamadan bitsin su lig insaallah

Stoper

Sivas maçıyla düşmüştük, Sivas maçıyla başlıyoruz. Hayırlı uğurlu olsun yeni fikstür. Sezonun sonunda iyi bir konumda bitiririz umarım.

Raqua55

Çok erken gelen şampiyonluk sonrası biraz heyecandan uzaklaşmıştım.Şimdi fikstür sonrası heyecanım tekrardan geri geldi Fenerbahçe maçına Allah'ın izni ile uçak bileti alıcam. Ya Allah bismillah başlıyoruz. Başkan transfer!

Sol Açık

Değişim içerisindeki Sivasla ilk haftadan, havalar sıcakken ve deplasmanda oynamak bence fikstür açısından iyi olmuş. Çok büyük değişim geçiren Fenerbahçe ile de başlarda, hem de iç sahada oynamak bence iyi. Peşpeşe gelen zor maçlar da yok, zorluk derecesi yüksek maçlar sezona makul dağılmış. Açıkçası fikstürü beğendim...

_SoN_

Taraftar gruplarına 1.000 tl den kale arkası biletleri kombineleri veriliyormuş, burada bilgisi olan varmı? Böyle bir durum varsa neden ss.biz olarak, bizde faydalanamıyoruz?

brigand

Böyle bir bilgimiz yok. Varsa da aleni olarak yapılmış bir şey değil demek ki. Ancak ne böyle bir talepte bulunuruz ne de başka bir konuda talepkar oluruz. Çünkü burası bir taraftar grubu değil. Taraftarların buluştuğu bir platform.

_SoN_

"Taraftarın buluştuğu bir plartform" dediğinizde bir grup bir oluşumdur zaten, ne kadar iyi yönetildiği tartışılır, ama bu üst perdeden olaya bakma şekli ile ancak bir sen bir ben paslaşırız burada. Mesele bu şekilde olaylara bakmak değil bence, bir grup, oluşum olarak beraber hareket etmek, devamlı azalmak yerine çoğalmaktır, zamanında biz reklam vs yapmayız deyip yine böyle bir uslup kullanmıştınız bana karşı ki, benim o zamanda dediğim reklam değil bu oluşum için çalışmaydı, burası bir gruptur ve bu tarz imtiyazlar varsa üzerine gidilmelidir, sorgulanmalıdır. Sizin tek başınıza forum adınıza konuşmanız normal yöneticisiniz, ama tek başınıza aldığınız bu kararlar ve uslubunuz doğru değil, böyle sizin tabirinizle "Taraftarın buluştuğu bir plartform" ilerleyemez.

brigand

Alıntı yapılan: _SoN_ - 08 Ağustos 2023, 14:58:03"Taraftarın buluştuğu bir plartform" dediğinizde bir grup bir oluşumdur zaten, ne kadar iyi yönetildiği tartışılır, ama bu üst perdeden olaya bakma şekli ile ancak bir sen bir ben paslaşırız burada. Mesele bu şekilde olaylara bakmak değil bence, bir grup, oluşum olarak beraber hareket etmek, devamlı azalmak yerine çoğalmaktır, zamanında biz reklam vs yapmayız deyip yine böyle bir uslup kullanmıştınız bana karşı ki, benim o zamanda dediğim reklam değil bu oluşum için çalışmaydı, burası bir gruptur ve bu tarz imtiyazlar varsa üzerine gidilmelidir, sorgulanmalıdır. Sizin tek başınıza forum adınıza konuşmanız normal yöneticisiniz, ama tek başınıza aldığınız bu kararlar ve uslubunuz doğru değil, böyle sizin tabirinizle "Taraftarın buluştuğu bir plartform" ilerleyemez.

Bu sitenin kurulduğu 2004 yılından bu yana teması, biçimi ve amacı açık. Halihazırda değişen hiçbir şey yok. Bu nedenle tek başına alınmış bir karar da yok.
İlerlemeden kastınız ne bilmiyorum ama kimsenin böyle bir derdi tasası yok. Düşünceleriniz kendiniz için geçerli ve elbette kendi fikirleriniz saygı duyuyoruz. Ancak sürekli olarak bu siteyi kendi kapsam ve amacı dışında değerlendirmeye son vermenizi diliyoruz.

_SoN_

Alıntı yapılan: brigand - 08 Ağustos 2023, 16:57:11Bu sitenin kurulduğu 2004 yılından bu yana teması, biçimi ve amacı açık. Halihazırda değişen hiçbir şey yok. Bu nedenle tek başına alınmış bir karar da yok.
İlerlemeden kastınız ne bilmiyorum ama kimsenin böyle bir derdi tasası yok. Düşünceleriniz kendiniz için geçerli ve elbette kendi fikirleriniz saygı duyuyoruz. Ancak sürekli olarak bu siteyi kendi kapsam ve amacı dışında değerlendirmeye son vermenizi diliyoruz.

En az sizin kadar bu sitenin "temasına, biçimine ve amacına" hakimim emin olabilirsiniz, 2004 yılından bu yana gelişim sürecinide yakından tecrübe ettim, ediyorum. Benim anlatmaya çalıştığım bu sitenin kapsam ve amacı dışında hiçbir zaman olmadı, olamaz da. Bu amaçları sadece siz "Yönetici"ler değil, buraya yıllarını vermiş üyelerde bu zamana kadar anlamıştır.

Sadece Samsunspor

10 Ağustos 2023, 01:48:40 #49258 Son düzenlenme: 10 Ağustos 2023, 01:51:47 Sadece Samsunspor
Samsun valiligine mugla valisi Orhan Tavli atanmis ordulu. Samsun valisi Zulkif dagli corum a atanmis. Insallah hayirli olur.

Dipnot akbelen ormanlariyla ilgili tum muglada vali gorevden alinsin diye tepkiler vardi 1 haftadir. Kendisi simdi Samsun a atandi

fanatik samsunsporlu