Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

eprianu

10 Nisan 2023, 05:01:02 #49185 Son düzenlenme: 10 Nisan 2023, 05:20:31 eprianu
Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 09 Nisan 2023, 21:59:44Melis hanim cok da guzel vekillik yapardi Samsunumuza. Yazik yani muhalefet bi isi beceremiyor.

Bu olay özelinde tüm partiler için konuşuyorum: Yani tabanın ve halkın görüşlerine hiç mi önem verilmez? Kadın İhsan Kalkavan'ın kızı yani halk babasını iyi biliyor. Sosyal medyayı aktif kullanıyor. Samsun'da yaşıyor ve iyi bir Samsunsporlu. Bildiğim kadarıyla yönetimde görevi de var. Yani bu kadını 1. sıradan aday gösterip oyları süpürmek varken listeye bile yazmıyorlar. Kadının aday gösterilmesi için Nobel ödülü falan mı alması lazım? Daha ne yapması gerekiyor?

Neslihan Hanımın aday gösterilmemesi de skandal. Çarşamba'daki zehir santraline direnen nadir insanlardandı. Samsunsporlu ve neredeyse her maça geliyor. Sen bu kadını nasıl ve hangi kafayla liste dışı bırakırsın ya?

Böylesine önemli iki insanı aday göstermek varken 2 ve 3. sıraya Trabzonlu ve diğer parti adaylarını koyuyorsun. İyi o zaman, oyu da onlardan istersin.

Ondan sonra yok efendim 10 seçimdir neden kaybediyoruz. Neden acaba?

evolution55

kendi kişisel fikrimi söyleyeyim, milletvekilliğinin şu sistemde hiç bir katkısı olmadığını düşünüyorum. herkes kukla mecliste. seçimden sonra mevcut iktidar değiştiğinde de bu sistemin hemen değişmeyeceği bir gerçek. önümüzdeki 5 yıl geçiş süresi olacak. bu süreçte de devlet kademelerinde çok fazla kadro değişikliği olacak ve de çok fazla liyakatli insana ihtiyaç var. mutlaka buralarda değerlendirilecektir diye düşünüyorum.

melis hanımın ben de listeye gireceğini düşünüyordum en azından babasının hatrına olabilirdi ama olmadı, hayırlısı olsun

Raqua55

Bugün gençlerbirliği kazanırsa matematiksel olarak süperlige çıkmamız kesinleşiyor mu ?Çok farklı bir puan tablosu var 3 takım olduğu için arkamızda pek çözemedim durumu

emre

Alıntı yapılan: Raqua55 - 12 Nisan 2023, 12:02:01Bugün gençlerbirliği kazanırsa matematiksel olarak süperlige çıkmamız kesinleşiyor mu ?Çok farklı bir puan tablosu var 3 takım olduğu için arkamızda pek çözemedim durumu

İkili averajlarda üstün olduğumuz için Gençler kazanırsa garantileniyor diye hesapladım bende.

jean

Genclerbirligi eyupu sakaryada rizeyi yenerse garantileriz zor bir ihtimal gibi duruyor yinede eyup 57 de kalir sakarya 58 olur rize 54 te kalir maci eksik onu alsada 57 olur yani garantilemis oluyoruz dedigim gibi biterse

Sol Açık

Alıntı yapılan: emre - 12 Nisan 2023, 12:10:17İkili averajlarda üstün olduğumuz için Gençler kazanırsa garantileniyor diye hesapladım bende.

Evet arkadaşlar. Şöyle ki:
* 72 puan veya üzerine ulaşma olasılığı olan tüm takımlarla ikili, üçlü, dörtlü averajlarda üstünüz.
* Bu takımlar ve maksimum puan olasılıkları Eyüp ve Rize 75, Sakarya 73 ve Pendik 72.
* Dolayısıyla, Pendik'in de bizi geçme olasılığı kalmadı. Geriye 3 takım kaldı (Eyüp, Rize, Sakarya).
* Yarın Rize-Sakarya maçı var ve her sonuçta bu 2 takımdan birisinin daha bizi geçmesi yarın itibariyle imkansız hale gelecek. Yani yarın itibariyle bizi geçme olasılığı olabilecek takım sayısı 2'ye inmiş olacak (Eyüp ile Rize veya Sakarya).

Dolayısıyla, bugün Gençler kazanırsa, Eyüp'ün de bizi geçme şansı kalmaz ve her türlü Süper Ligi garantilemiş oluruz...

Raqua55

Alıntı yapılan: Sol Açık - 12 Nisan 2023, 13:25:38Evet arkadaşlar. Şöyle ki:
* 72 puan veya üzerine ulaşma olasılığı olan tüm takımlarla ikili, üçlü, dörtlü averajlarda üstünüz.
* Bu takımlar ve maksimum puan olasılıkları Eyüp ve Rize 75, Sakarya 73 ve Pendik 72.
* Dolayısıyla, Pendik'in de bizi geçme olasılığı kalmadı. Geriye 3 takım kaldı (Eyüp, Rize, Sakarya).
* Yarın Rize-Sakarya maçı var ve her sonuçta bu 2 takımdan birisinin daha bizi geçmesi yarın itibariyle imkansız hale gelecek. Yani yarın itibariyle bizi geçme olasılığı olabilecek takım sayısı 2'ye inmiş olacak (Eyüp ile Rize veya Sakarya).

Dolayısıyla, bugün Gençler kazanırsa, Eyüp'ün de bizi geçme şansı kalmaz ve her türlü Süper Ligi garantilemiş oluruz...

Bilgi için teşekkürler.Çok güzel açıklamıssınız.

ugurozkan

gençler, eyüp karşısında devreye 1-0 önde girdi. bir saat sonra süper ligde olabiliriz.

Sadece Samsunspor

Haydaa harbiden 1 saat sonra superligde olabiliriz ama boyle zevkli olmadiki :D

_SoN_

Geliyor gelmekte olan.

ugurozkan

gençler 3 yaptı. son 25 dakika.
gol vardan döndü. 2-0 devam ama 25 dakika sonra süper ligdeyiz inanıyorum.

defansif orta saha

Gençler 3-0 yaptı 😎😎😎

Haydaaaa var'dan döndü, 2-0 😁

Sol Açık

12 Nisan 2023, 21:59:11 #49197 Son düzenlenme: 12 Nisan 2023, 22:03:40 Sol Açık
0-3 oldu ve çıktık.

BAY geçtiğimiz hafta daha başlamadı. Belki o haftada da şampiyonluğumuz kesinleşir, belli mi olur...

Hakkaten, ben yazarken VAR'dan dönmüş. Ama farketmez, bu Eyüp kalan sürede 2 gol bulamaz gibi...

_SoN_

Burdan dönmez arkadaşlar eyüp yer atamaz gibi, çıktık artık, bundan sonra daha buralara düşmeyi inşallah görmeyiz, son düştüğümüz maçı dün gibi hatırlıyorum bu maçta tarihe not düşsün, artık dakikalar kaldı, gençler burdan bırakmaz.

ugurozkan