Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

Sol Açık

https://www.hurriyet.com.tr/gundem/taraftarlardan-onur-anitina-cirkin-saldiriya-tepki-bu-saygisizligi-asla-affetmiyoruz-41996641

Bu da paylaşılmadan geçilmesin dedim...

O heykel bir simgedir ve o simge armamızda durmaktadır!
Bu iş herhangi bir oyuncunun transferini veya sahadaki oyunu beğenmemeye benzemez; sahip çıkmamak yakışık almaz...

eprianu

Dün Samsun'da bugün Edirne'de. Bu olaylar tamamen kasıtlı yapılıyor. Onur Anıtı'nı yıkmak isteyen öyle ince bir iple mi gelir? Amaç yıkmak değil, sadece provokasyon. O anda bölgede bir tane bekçi olmaması ve mobeselerin bozuk/kapalı olması da çok ilginç.

Bu olaylara karşı Samsun'da olduğu gibi tepkinin kralını vermek lazım ancak provokasyona da gelmemek lazım. Bu olay, çok farklı yerlere gelebilir Allah korusun.

55.hakan

Bir şehrin reklamı yapılmak istense bu olayın yarattığı etkiden daha fazla olmazdı herhalde. Sırf anıtı görmek için birçok insan gelecektir. Bu, yapılan olayın aşağılık bir olay olduğunu değiştirmiyor tabi.

Sadece Samsunspor

Eyup cok saglam. Bakin devre arasi transfer boyle yapilir. Hataydan sag bek Popov. Orta sahaya alanya dan Ahmed Ildiz. Forvete umut un padibba nin ustune gsden Sekidika yi aldilar. Biz tallo mallo

eprianu

Seidika'nın adı bizle de geçti ama sakat değil herhalde. Yoksa alırdık. 😀

futbolcu

eprianu

1995 yılı Ümit Milli Takım maçı. Serkan Aykut, Celil...
Muhteşem bir video.

https://twitter.com/trtspor/status/1490233804056760320

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 05 Şubat 2022, 19:37:42Eyup cok saglam. Bakin devre arasi transfer boyle yapilir. Hataydan sag bek Popov. Orta sahaya alanya dan Ahmed Ildiz. Forvete umut un padibba nin ustune gsden Sekidika yi aldilar. Biz tallo mallo

Simdide gsden ogulcan i aldilar

Sadece Samsunspor

Su kendi takimini yerden yere vuran ozellikte twitterda coluk cocuk ve facebookta 50yas ustu amcalar beni deli ediyor. Yok cok kotu takim. Yok efendim bahattin ilyas kalsa daha iyi yerlerde olurmusuz. Yok bu hocadan bise olmaz. Pardonda salakmisiniz beyin ozurlumusunuz geri kafalimisiniz. Ulan insafsizlar bu takimin son 11 macina bakin 1 tane maglubiyeti var o da son dk istanbulspor deplasmani. Ayiptir gunahtir ya. Kendi takimini bu kadar b.klayan baska bi takim gormedim. Yemin ediyorum sosyal medya takip edilmese kafa goz girecem her yorumun altina.

Sadece Samsunspor

Simdi staddan cikiyorum. O hasan ile savicevic tam bir ruhsuz canli izleyince daha iyi anliyorsun

ercan0655

Cihan, savicevic, Hasan yerine bebeler oynasa bari tecrubesizler ama koşarlar.Ayni hataları onlarda yapar hiç olmazsa tecrübe kazanırlar. Belki ileride satar para kazanır patronlar.🤪
Elli yaş üstü amcaların tavsiyesi😂

5trawberry

Batı Altta bir kitle var. Utanmasalar Mustafa Demir'i de alkislayacaklar

GurbetciFanatik

Maçin önemi yok arkadaslar.
Yildirim Holding sonucta dünyada ilk 100 e girin tanidik bir şirketdir.

Ben ona bakarim
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Raqua55

Istanbul atti. Ethemiye helal olsun adam uzak koseye  tik birakti.Net bir vurustu. Bizimkilerde kale onunden topu diksin.

eprianu

12 Şubat 2022, 18:55:47 #48944 Son düzenlenme: 12 Şubat 2022, 19:01:20 eprianu
Bakın, üç senedir aynı senaryoyu izliyoruz. Açık ve net: Bu takımın içinde bilerek oynamayan futbolcular var. Ben artık iyi niyet aramıyorum. 2. Lig'de iken Bahattin, Savaş, Kubilay; geçen sene Gökhan Alsan; bu sene de Hasan, Savicevic, Yasin. Bursaspor maçında bu üç futbolcunun performansını kimse başka türlü izah edemez. Fofana orta sahadan top alacak, koşacak ceza sahasına girecek, topu Yasin'e çıkaracak ama Yasin bey topu tutmaktan aciz. Bir futbolcunun o pozisyonda o topu tutamamasını aklım almıyor.

Camia içi problemler olduğu kanısına artık kesin olarak varsın. Mesela spor camiası şu anda Ali Koç'u çok fazla takıma müdahale etmekle suçluyor. Bir başkanın şu taktik yerine şu taktik ile oynamalıyız demesini hiçbir teknik direktör kaldıramaz. Bizde de benzer sorunlar olduğunu düşünüyorum. Mesela ben Yüksel Başkanın takım ve futbolcular üzerinde bu kadar konuşmasını doğru bulmuyorum. En büyük sorunun da bu olduğunu düşünüyorum.

Yine başka bir örnek vermek istiyorum. Adam çıktı basının karşısına Yasin 4 milyon alıyor, parasında indirim yapıp sözleşme uzatmak istedik ama yanaşmadı diyor. Ya arkadaş, bunu sezon ortasında herkesin önünde açıklamanın manası ne? Çıkıyor televizyon karşısına futbolcusundan hocasına kadar her şeyi anlatıyor. Çok ciddi bir hata.

Farklı sorunlar da vardır elbet. Her sene aynı senaryoyu izlemekten sıkıldım artık ve bir değişiklik olmadan camia olarak başarılı olacağımızı da düşünmüyorum.

Tamam, başkan İsmail Uyanık'ı istemiyor. O zaman gitsin Önder Özen gibi bir futbol aklını takımın başına getirsin ve mali işler dışında hiçbir şeye karışmasın. Her şeyin ilginci ve tuhafı bize denk geliyor maalesef.

Yine taraftar ile takımı kucaklaştıracak bir basın sözcüsü ve taraftar sorumlusuna ihtiyacımız var. Bir kulüp 750₺ olarak belirlediği biletleri bir kesime 300₺'ye satar mı? Aşı olmadığım için maçlara giremiyorum ama aşım olsa da kombine almayacaktım. Taraftarız, keriz değiliz. Basın sözcüsü de felaket. Hiçbir camiada bu kadar az konuşan bir basın sözcüsü olmaz. Bir futbolcu maç kadrosuna alınmıyor ve maçtan 3 gün sonra hasta olduğunu hocadan öğreniyoruz. O zaman sen ne işe yararsın arkadaş?

Başkan "Parayı ben veriyorum, herkes dediğimi yapacak" zihniyetinden vazgeçmeli. Bırak basın sözcüsü işini yapsın, şeffaf olsun. Bırak taraftar sorumlusu işini yapsın. Stadyumu gezsin, eksikleri gidersin, mescit ve otopark sorununa çözüm bulsun. Velhasıl herkes kendi işini yapsın. Her konuda başkan çıkacak konuşacak da konuşacak. Ben Samsunspor ve Fenerbahçe dışında bu hataları yapan başkanlar görmedim.