İsmail Uyanık ( Büyük Başkan )

Başlatan bengülü, 07 Mayıs 2006, 13:32:20

« önceki - sonraki »

edmontdante

Şu kadroya bak.Oturanlardan ortadaki Recep'i kaç kişi hatırlar.Şu anki kadromuzda Recep'in tırnağı olabilecek  kaç kişi var acaba

ali ihsan

29 Ekim 2009, 00:22:40 #106 Son düzenlenme: 29 Ekim 2009, 00:26:28 edmontdante
Alıntı yapılan: edmontdante - 29 Ekim 2009, 00:16:28
Kimler topçu olamadı kimler  Timofte'yi,Ertuğrul'u,Osman'ı,Kaptan Ercan'ı görüp "Lann sen kimsin ki topçu olacaksın " diyerek kendine.Örnekleri yürekli adamlardı,gerektiğinde sahada tekmeye tekmeyle karşılık veren,gerektiğinde delilik yapan adamlar.Timofte'nin sertliği,Kaptan Ercan'ın korkusuz oyunu tarif edemediğim bir güven verirdi bana sanki futbol maçına değilde  yanımdaki arkadaşlarımla  kavgaya gidiyormuşum gibi.Kasım bir tane  kafa topu bırakmaz,İmdat o kısacık boyuyla kendinden onlarca santim uzun adamların sırtında gezerdi,sağ taraftan bir orta gelip cezasahasının köşesinden sola doğru gittiğinde bilirdik ki İsa mermi gibi vurmaya geliyordu,yada fb li Emre biraz pislik yapmaya kalktığında Ertuğrul'un yumruk göstermesiyle tırsıp geri kaçardı.Bünyamin'i,Rahmetli Müjdat'ı,Osman'ı,Vural'ı hepsi ayrı birer efsaneydi.Bunlar varken biz kimdik ki futbolcu olacaktık.Onlar insanüstü şeylerdi bize göre.

Şİmdi düşünüyorum Sercan,Sefa,Turgut,Burhan vs vs.Hiçbirşey yapmadıkları halde hala yıldız  olarak gösterilen ,havalarından geçilmeyen,takımın kaderi ellerine bırakılmış oyuncular.Evet sadece oyuncular.Bunlara futbolcu demek yukarıda saydığım isimlere hakaret olur

Abi kazma yaşar'ı bile mumla arar oldum.Bunlar yıldızsa Korhan'ın ,Serdar'ın ne günahı vardı 3.liglerde sürttüler ...

edmontdante

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 29 Ekim 2009, 00:22:40
Abi kazma yaşar'ı bile mumla arar oldum.Bunlar yıldızsa Korhan'ın ,Serdar'ın ne günahı vardı 3.liglerde sürttüler ...

Şu yukarıdaki kadro şimdi süper ligde olacaktı ki!!

Nuri Asan

Engin abim güzel yazmışsın;

Yine biz iyi kötü şeyler çocuklarımıza anlatabileceğiz bir şeyler.Allah'a çok şükür o günleri gördüm Şampiyonluğa oynadığımız yılları hayal meyalde hatırlasam,yinede diyebileceğim ki;o zaman maça gitmeyenler ayıplanırdı,her evin balkonunda bayraklar olurdu,İlkokul 1.sınıftayken o kazayı,Gülsüm Samide okurken Ambulansların acı acı silenler çalarak geçmesini...Tomaç yönetiminde düşmemizi,sonra yeniden çıkmamızı...İlerleyen yılarda Keza İsmail Uyanık,Timofteler zamanını...

iyide olsa kötüde olsa anlatacak bir şeylerimiz var ya bizden sonraki gelecek ne anlatacak.Benim 4 yaşındaki oğlum bana demeyecek mi;

Baba sana yazıklar olsun takım neymiş ne hale getirmişsiniz,sahip çıkamamışsınız...
O zaman Engin Abi ben nederim?

AntZ

29 Ekim 2009, 00:24:52 #109 Son düzenlenme: 29 Ekim 2009, 00:26:24 Ant55
Alıntı yapılan: edmontdante - 29 Ekim 2009, 00:16:28
Örnekleri yürekli adamlardı,gerektiğinde sahada tekmeye tekmeyle karşılık veren,gerektiğinde delilik yapan adamlar.Timofte'nin sertliği,Kaptan Ercan'ın korkusuz oyunu tarif edemediğim bir güven verirdi bana sanki futbol maçına değilde  yanımdaki arkadaşlarımla  kavgaya gidiyormuşum gibi.

Şimdi bu ruhsuzların sahada gezdiğini , toptan kaçtığını, oynuyormuş gibi yaptığını ve hala sırtlarının sıvazlandığını gördükçe İsmail başkanın "Benim Serdar'ım sahada dişlerini bırakırken...." le başlayan sözleri aklıma geliyor.

ali ihsan

Alıntı yapılan: edmontdante - 29 Ekim 2009, 00:23:44
Şu yukarıdaki kadro şimdi süper ligde olacaktı ki!!

Sivas'ın şampiyonluk kaçırdığı kadroya içerde dışarda 3 atardık bu kadroyla ...

babasamsunlu

29 Ekim 2009, 00:31:28 #111 Son düzenlenme: 29 Ekim 2009, 00:31:49 babasamsunlu
sivasın şmpiyonluğa oynadığı sene kadar güçsüz olsaydı bu bizans tohumları o sene biz en az 10 puan fark atardık adilere...zaten dalavereyle aldılar elimizden...neyse ...

Ollivanders

Nereden nereye. O yılları gormek icin herseyimi verirdim :(

55cem55

ismail başkan okuyomudur ve bu klibide izlemişmidir merak ettim doğrusu...

ben havaalanında karsılastığımda tk da uctuğum için bana biletle ilgili bişeyler sormustu tabi ben onun işinden çok hemen sorulara baslamıstım baskan nolcak samsunsporun bu durumu bişeyler yapmayı düşünmüyormusunuz diye acelesi vardı tabi...birazda samsundakiler ilgilensin onlar düşünsün birazda demişti o an umudumu yitirmiştim yani..ve bu tür soruları duyunca sanki baskıdan dolayı sıkılmış sanki hatırlarsanız onun telefonuna mesaj kampanyası olmustu yerel gazete tarafından yine dönüş yapmamıştı...keşke dönse adım gibi eminim herşey para değil geri dönsün onun karizmasıyla iş bitiriciliğiyle süper lige çıkartır takımı..kesinlikle suçlu ortalığı şerefsizlere bıraktığı için

holigan5565

büyük başkan uyanık geri dön artık

serkancengiz

Dön artk başkanım. bu kan emici kuduz köpeklerden kurtar bizi

germencisse

dillere destan bir başkanımız vardı...mehmet abi yazdığı yazıda başkanımızı çok iyi anlatmış..

sezgin

Başkan suçlusun bize o günleri yaşatıp şimdi bu halde bıraktığın için biz o günleri tekrar yaşamak istiyoruz o yüzden geri dönmelisin

emoh55

arkadslar buyuk baskanızın donmesı ıcın ne gerkyosa yapalım fıkır yurutelıjm bu konuda