Kasım Çıkla

Başlatan mehmet yılmaz, 25 Mayıs 2008, 14:27:32

« önceki - sonraki »

kalptenþimþek

08 Kasım 2010, 21:23:09 #30 Son düzenlenme: 08 Kasım 2010, 21:33:50 kalptenþimþek

mehmet yılmaz

21 Ocak 2011, 02:08:13 #31 Son düzenlenme: 21 Ocak 2011, 04:20:46 samsuni
20 Ocak 2011 anma programının en güzel hareketlerinden birisi

Kendisine takdim edilen Mete Adanır formasını öpüyor; büyüksün Kasım Abi!..

Kaya

Bugün bir kez daha gönüllerimizi fethetti..  >l< >l< >l<

gurbet

Adam gibi adamdır. Kasım Çıkla. Kıymetini bilelim. Bize Şampiyonluk yaşatan adamdır. Samsunspor-Karagümrük maçı ve attığı o zımba gibi kafa golü hiç unutamam. O gün tüm kahvelerde onu konuştuk. Sağolsun varolsun. Geçen gün TRT'de izledim. Kazayı anlattı. özlerim doldu. Ölenlere rahmet geride kalanlara sağlık diliyorum. Ama işte Kasım geride kaldı Samsunspor camiası olarak ona ve diğerlerine ne yaptık lütfen sorgulayalım. 

mehmet yılmaz

Sioux

kasımdan o kafa topunu alabilmesi için kesin faul yapmıştır siyahlı futbolcu! baska türlü hayatta vermez kasım.

elexir

Çoçukluğumun kahramanı 10-11 yaşlarında maçlara giderdim evimizin yanındaki stada öyle futbolu ve futbolcuları çok bilmiyorum izliyorum bir adam var 4 numara bu adam benim adamım diyorum arkadaşa toplara öyle zıplıyorki altındaki adama 1 metre fark atıyor cengaver, savaşcı, Kasım Cıkla onun gibi yürekli futbolculara çok ihtiyacımız var bu günlerde.....

cany

Stoper olmasına rağmen senede 10-15 gol tane atıyomuş

mehmet yılmaz

Fotoğraftaki siyahlı A Milli Takımın hocası Abdullah Avcı sanırım...

Bu arada Kasım abi, bizde yardımcı hoca olarak görev yapıyor. Doğru bir şey...

Kaya

Onu hep 4 numarası ve müthiş insanlığı ile hatırlarım,taa ki 20 Ocak anma gecesinde formayı öpüp alnına koyduğu zamana kadar..Orda zaman durdu sanki ve her şey baştan yazıldı kafamda.İnsanlara saatlerce anlatamayacağınız,sizin için ne denli önemli olan bir değerin tek harekette izahıydı yaptığı..Kasım abii iyi ki varsın..Teknik direktör olduğun günleri de görürüz inşallah..

gurbet

Kaya kardeşim; evet müthiş insandır o Kasım ÇIKLA. Gösterişsiz, beyefendi, yardımseverdir. Bunlar onun insanlık yönleriydi... Birde futbolculuk günleri varki;     Hele hele samsunda Karagümrük maçında son saniyede attığı gol ve 3 hafta sonra gelen şampiyonluk, harikaydı. Birde unutamadığım Ankarada ankaragücüne attığı golden sonra trübünlere koşarken ayağı kayıp düşmesi bir başka unutamadığım anıdır. O benim kalbimde KAVAKLI KASIM olarak kalmıştır. Hakikaten biz KAVAKLILARIN gururudur o. 25 sene önce KAVAKLILARIN neler yapabikeceğini o göstermiştir biz KAVAKLILARA....