içindeki neyse haykır!!!

Başlatan gül, 24 Mayıs 2008, 22:46:01

« önceki - sonraki »

Samsun55ramazaN

bu degildi ya.. yinede tesekkürler

orucreis

atarsa mehtap 19 bekle güzel memleketimin güzel şehri....

ugurozkan

Alıntı yapılan: Samsun55ramazaN - 16 Temmuz 2011, 17:22:27
Selamin aleyküm arkadaslar

ya iki saatdir bi türküyü ariyom bulamiyom.. buraya bi sorayim dedim

TVda reklamda duymustum.. Beyazitin kubatla beraber yaptiklari reklamda kubat bi türkü söylüyor.. beyaz sarki diyo ya hani, biliyomosunuz o reklami ? gurbetle alakali bi türküydü

yardimci olun lütfen...

dostum dostum

http://fizy.com/#s/1aipuo

kalptenþimþek

binikalamadım

al_sana Rakın Kökünüze Kibrit Suyu  al_sana Daha Dün 13 Şehit Verdik ...Festival Bizim Neyimize ... :x((

kabacevizli55

düzenleyende oraya gidinde haindir

Serkan

Biz çocukken; Yollar Bozuk, Musluklar Bozuk, Ziller Bozuk, Paralar Bozuk Ama Adamlar Sağlamdı!

Lusage

Uzun zaman sonra ilk defa CM 01/02 yi diğer takımlara bulaşmadan oynayayım dedim onda da yapay zeka çıldırttı. Minimum Database ile oyunuyorum. İlk sezon bitti. Ortasahanın ortasına oyuncu arıyorum. Kasada 15 M $ var. Listemde kaliteli yerli/yabancı 20 nin üzerinde ortasaha var. Arkadaş 1 tanesi bile gelmez mi ya. Takım kabul ediyor oyuncu gelmiyor. Yada takım kabul etmiyor. 700 değeri olan Uğur İnceman'a 7.5 M $ verdim yinede bırakmıyorlar. Sezon başladı. Ortasahada çer çöple uğraşıyorum. Yeter artık.. Çıldıracağım.  :rulet: :rulet:  :kafa: :kafa:

beşnumara

Ula sıfır  numara olduk on numara olduk şimdi de son numara olduk ;D Demek ki neymiş ne oldum değil ne olacağım mı diyecekmişim :deli:

babasamsunlu

senin ne olacağın belli sıfır numeroooo  :evet: :evet: :evet: ;D ;D ;D ;D :suslen: :suslen: :suslen:

SAMSUNLU ORUMA 55

Bir sabır iki sabır üçüncü'ye vur yatır

cembaba

YILLARA MEYDAN OKURKEN ANİDEN, GÜNLERE Mİ ESİR DÜŞTÜK SAHİDEN?

babasamsunlu

her günüm gamlı gece........  :rulet: :rulet: :rulet:

Serkan

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 25 Temmuz 2011, 23:06:00
her günüm gamlı gece........  :rulet: :rulet: :rulet:

özledin sen özledin  (=

orucreis

mehtap atarsa 6
bu arada yeni dağıtım yeri İSTANBUL vatana millete hayırlı olsun :D :D  ;D ;D