içindeki neyse haykır!!!

Başlatan gül, 24 Mayıs 2008, 22:46:01

« önceki - sonraki »

Serkan

boşverin kavga hiç bir  şeyi çözmüyor.

özkan

şiddet bazen en medeni çözüm olabilir ! Woouuwww :D:D:D

CurvaSs

bu an içimden tek bir şey geçmiyor ki..!

vizeler bitti, rahatım. memlekete gidip, ordu deplasmanı ve güngören maçını izleyeceğim.. vizeler bitti rahatım derken; not olarak iyi durumda olmayacağımı bildiğim halde rahatım. durum bu iken, şemsiye modeli yapmak farzdır.

eski sevgilim, yeni sevgilisinden ayrıldığı için, yeniden bana sarmaya başladı. ama sorun var yoldaşlar. ben onu sevmiyorum; ben başkasını seviyorum.. :D

o sevdiğim kişiye açılmam lazımdı, ama SAMSUNSPOR aşkı daha önce geldi. tam açılacağım zaman 10 günlük samsun turuna çıkıyorum. bu da olayların nasıl gelişeceğini izlemem için güzel bir fırsat.

denizli deplasmanındaki polis kamerası neden beni çekti? hala anlamadım.. ulan, sanki sahaya torpili atan benim. ben amme hizmeti olarak torpili yaktım, td'den bi' arkadaş sahaya attı. :D şuçlusu ben mi oldum yani? tamam, biraz yavşaklık olabilir ama devletin kurallarını çiğneyecek kadar da düşmedik. :D

sigara konusunda kendime çeki düzen vermem lazım. en azından sigara içerken farklı triplere girmekten vazgeçmeliyim. düşünürsem, sigaradan çıkan duman ile karşıdaki fabrikanın bacasından çıkan dumanın simetrisini hesaplamaya çalışacak kadar psikopatlaştım.

ben neden bu saatte ayaktayım? bilgisayarımdan alkol-sigara-bunalım müziği üçgeni ekseninde şeyler çalıyor. -ki baktığımızda o kadar da kötü durumda değilim. :s en fazla sigaram bitti diye bunalıma girebilirim.. ama bitmedi ki; daha 5 dalım var. ee o zaman bu neyin davası derseniz? bi' satır alta bakmalısınız..

evet, bugün de saçmalama potansiyelimin dibine vurdum ve sizin kafanızı şişirdim. aslında yazabilecek bi' ton şey içinden bir kısmını yazmak nasip oldu..

ilerleyen günlerde içimden bi' şeyler geçmemesini diliyorum.

saygılar;

kendinize iyi bakın;

allaha emanet olun;

beni öldürmeyen şey, güçlendirir; (özlü söz olsun, kafamız güzel olsun.. bu kadar takılmayın beyler.)

Kaya

Ne kadar başarıya endeksli seyirci(taraftar değil) varsa nefret ediyorum..Ama görsellik ve maddiyat açısından öylelerine de ihtiyacımız olduğu da aşikar... :-X >:( :o

masbene

Alıntı yapılan: iak5529 - 22 Nisan 2011, 04:26:36
   Ne kadar başarıya endeksli seyirci(taraftar değil) varsa nefret ediyorum..Ama görsellik ve maddiyat açısından öylelerine de ihtiyacımız olduğu da aşikar... :-X >:( :o
iki maça geliyor veya sadece başarı bekliyor diye sırf görsellik adına böyle bir beklenti içinde olmak da doğru değil ama.

Kaya

Görsellik açısından beklenti içinde olmak ile ilgili bir şey söylemiyorum..Stadın full olması itibar ve kulübün bundan maddi anlamda kazançlı çıkmasını sağlamasıyla ilgiliydi.Bu nedenle o tip seyirciye ihtiyaç var..Anlaşılmıştır umarım..

masbene

Alıntı yapılan: iak5529 - 22 Nisan 2011, 15:49:16
   Görsellik açısından beklenti içinde olmak ile ilgili bir şey söylemiyorum..Stadın full olması itibar ve kulübün bundan maddi anlamda kazançlı çıkmasını sağlamasıyla ilgiliydi.Bu nedenle o tip seyirciye ihtiyaç var..Anlaşılmıştır umarım..
O halde onları sevmek gerekir dimi? nefret etmişsiniz de..

Musti

@curvasmurfs

yaşadıklarının hemen hepsinin bir türevini de ben yaşıyorum. :( hayat çok garip vapurlar falan :-\

CurvaSs

Alıntı yapılan: Musti - 22 Nisan 2011, 16:28:23
@curvasmurfs

yaşadıklarının hemen hepsinin bir türevini de ben yaşıyorum. :( hayat çok garip vapurlar falan :-\

aynen, çok garip cidden.. :) ama o zaman benim gibi bi' yandan mutlu, bi' yandan düşünceli, bi' yandan şüpheci, bi' yandan duygusalsın.. :D

eee bunlar da iyi şeyler be dostum. :) kafaya takmaya değmez.

Ertuğrul Sağlam

Padişah ve Dalkavuk
Padişah ördek avında... Av uşakları çevredeki ördekleri
kışkırtıp,kralın önüne getiriyorlar.
Sonunda Padişah hazret önünden geçen bir ördeğe ateş ediyor,
heyecanla dalkavuğuna soruyor:
- Nasıl? Vurdum mu? Vurdum mu?
Dalkavuk:
- Padişahım zavallı ördeğin hayatını bağışlamak
alicenaplığında bulundular.

Dünün Dalkavukları bugünün Yalakaları ''Siz gözüme b...ktanda iğrenç gözüküyorsunuz. Allah insanları sizin şerrinizden korusun....

kabacevizli55

22 Nisan 2011, 18:28:26 #520 Son düzenlenme: 11 Mayıs 2011, 17:28:24 kabacevizli55
off ulan offffffff of be

Burak

forumumuzda diş doktoru adayları var onlara sor özellikle kıdemli var bir tane dur bakim kimdi o  :-\ :-\ :P :P

babasamsunlu

ŞAAAAAAAAAAAAAAAAAMMMMMMMMMMMPİİYOOOOOOOOOOOON   >l< >l< >l< >l< >l<

babasamsunlu

25 Nisan 2011, 12:17:52 #523 Son düzenlenme: 25 Nisan 2011, 15:19:01 babasamsunlu
İçimden öyle şeyler geçiyor ki... Bu site ve bu siteyi yaşatanlar ile ilgili..
Sanırım nasıl bir cümle kurarsam kurayım  değerleri karşısında aciz kalır..
İşbankasının önünde kombine mi almak ve parasını vermek için Mehmet Hocamla tanışmam ile  başlayan bu güzel ortam beni her daim mutlu etti..
Ve her zaman başıma güzel şeyler getirdi..

Burdaki güzel insanların Alayından,bu temiz insanların bir araya gelmesine vesile olan ve bu ortamı kuran Başta Rahmetli Kardeşimiz Teoman olmak üzere emeği geçen herkesten ve bu ortamı yaşatmak için hayatlarının önemli kısımlarını buraya harcayanlardan Allahım razı olsun..

Ve herşeyin temeli,birbirimizi sevmemizin ve tanıyor olabilmemizin en büyük nedeni büyük aşkımız Samsunsporumuz..
Sen çok yaşa....

**KaR6**

geçen gün basket oynuyorum yıllar sonra, 14 yaşında bi çocuk var, makarasına oynuyoruz işte, maç yapıyoruz 5-6 kişi.. çocuk idmanlı ama kulube filan gidiyomuş, gözüne kestirdi beni, üzerime oynuyo :) boy da 1.50 1.60 filan, ters bir şey yapmayayım da sakatlanmasın diye zıplamıyorum bile.. gel üstüme gel, blokla beni diye kışkırtıyo beni bi de terbiyesiz :) neyse gitme vaktimiz geldi, akşama doğru maçı bitirelim de bi iki yüklendik, ben bunu geçtikçe yumruk atıyo karnıma hırstan :) kazandık maçı bitti ama o hallerine baya güldüm çocugun..

bi de diğer türlüsü var, yaş büyüdükçe aportta bekleyip böyle ezikliğini türlü fırsatlarda gösterenler, onlara da aynı o çocuga güldüğüm gibi gülüyorum ;D