Serkan Aykut (KRAL)

Başlatan Sadece Samsunspor, 05 Nisan 2008, 22:42:36

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: TANJU - 28 Aralık 2010, 20:02:08
TAbikide Galatasaray ve Samsunsporluyum.
Bunda saklanacak ve aciklanmasi  yasak sa sayet silebileirim yaziklarimi
ben en icten duygularimla buray yazmaya calsitim
yani icim disim ne ise o  herkesin zevlekri ve regönül verdigi renkleri  tabikide tartisimaz öylede olmasi gerekmez mi isnanlar özgürdür ancak konuyu yanlis yerde yazdimsa cok haklaisniz onun icin tüm hemserilerimen özür dilerim
yapmacik olmayi hic sevmedim  özüm neyse o oldum ki öylede bilri beni  taniyan insanlar (büyük harf kücük harf konusunda  ) haksisniz  zira ben büyük kücük harfin ne eme ettigini bilmiyorum sadec oldugu gibi yazdim sayet yine yanlsim varsa yine özür dilerim
TABIKIDE SAMSUNSPORU SEVMESEM GECENIN BIR VAKTI  4-5 SAAAT BURDA VAKIT GECIRIP ARASITRMA YAPMAZDIM
EVET SAMSUNSPOR VE GALATASARAY LIYIM IKISINDEDE INADINA
EN DERIN SAYGIALRIMLA

galatasaraylıysan burda işin yok guzel abıcım.bız sadece SAMSUNSPOR'luyuz.sen hangı hıslerle SAMSUNSPORumuzu geseye tercıh ettın bılmıyorum ama bız burda baska takım taraftarlarını desteklemeyı bırak onların ısmını duymaya bıle dayanamıyoruz.cunku bız SAMSUNLUYUZ bu memlekette dogduk buyuduk yada burayla bır kan bagımız var ve bız ekmek yedıgımız yere ıhanet etmıyoruz.hayatımızda hıc gormedıgımız bı yerın takımını,bır semtın takımını nıye tutalım kı ? bız SAMSUNSPOR'umuzun sehıtlerıne ıhanet etmıyoruz.mazısıne ıhanet etmıyoruz.sen eger hala ben geselıyım hemde samsunsporluyum dıyosan burda işin yok. saygılar  ;)

TANJU

28 Aralık 2010, 20:11:12 #256 Son düzenlenme: 28 Aralık 2010, 20:25:58 samsuni
Alıntı yapılan: samsuni - 28 Aralık 2010, 19:04:18
@tanju ( ilyas Bey )

Resim doğru yerde ama siz yanlış yerdesiniz.
Tanju Çolak, GS'ye gidince sizin inadına Samsunspor'da kalmanız lazımdı. Neticede o bir profesyonel ama biz taraftarız! Sanırım siz Tanju'yu tutmuşsunuz, Samsunspor'u değil...

Biz sadece Samsunsporluyuz; o güzel özlemleriniz ve hislerinizle birlikte sizi de bu duyguya bekleriz!

Basta yanlis yerde oldugum Özür dilerim.
gecenin bir vaktinde yayinaldim elimdeki arsivlerimeden bi kare
sitede henüz yeni oldugum icin neyin nereye gelcegini bilmedigimden  buraya yayinladim.
ayrica yaklasik 150 den fazla arsiv var elimde yayinlanmaya hairhale gelmis  neyse  kismetse  yainlanir,

evet  tabikide ben samsunsporda kaldim biraktim diye bir kelime yazmdaim ki yazigim  yazilar icersinde
Acaba memleketimizde kac milyon  insan var memlekteinin takimini tutupda diger bi takimi tutan veya aksine tutmayan?????
bunu cok merak ediyorum.
TANJU bizim ve bizlerin yasiniz kac bilmem ama bizim kusagin  idolü olmustur  yani tanju´yu  yazmamin sebebi  futbolu onlarla taidim diye ilk yazimda yazdim
sevilip sevilmemesi önemli degil  futbolu seven her inan tabikide bir kac futbolcu sever
aksini söyleyen yalan söyler cünkü futbol onlarsiz olmaz
takra yanlis yerde oldugum icin özür dilerim
o zaman nerde ne yayinlaycagima dikkat edim ona göre yayinlarim tabiki adminlerden izin olursa samsunspor arsivi yayiblamamiza
saygilarimla......

ahmetsefa55

kardesım yayınladııgın fotonun yerınde sorun yok.senın bu sıtede olmanda bı sorun var.cunku bız sadece SAMSUNSPORluyuz.samsunda kac kısı kac takımı tutuyo bızı ılgılendırmıyo.eger bu sıte herkesı kabul etseydı sımdı 10 bınlerce uyesı olurdu.bı daha yazıyorum.burası sadece SAMSUNSPOR'luların sıtesı.bı gun ben sadece samsunsporluyum dersen o zaman yıne gel basımızın ustunde yerın var.ama sımdı kımse sana saygısızlık yapmadan git guzel abıcım ;)

Ollivanders

Yoruldum artık uğraşmaktan...

TANJU

Alıntı yapılan: Serkan - 28 Aralık 2010, 20:04:15
ama burası iki takımın sevgisini yüreğinde taşıyanlar için değil..'BAŞKA DİYE SORANLARIN İNADINA SAMSUNSPOR' diyebilenlerin mekanı

tamam kardes hata benim cok erken  davranmisim gerek yazi gerekse resim yayinlamada haklisniz ben burda diger takim payalsimi yapmaya geldemim sadece
samimi  ve gercekci dugularimla....
diger tutgum takimi yazdim
evet
samsun ve samsunsporluyum 
sadece samsusna olan sevgimden dolayi
fazal yazmiyacagim
sizlere basarilar dilerim bu güzelim sayfada

TANJU

Alıntı yapılan: Serpico55 - 28 Aralık 2010, 20:15:31
Yoruldum artık uğraşmaktan...

konu benimle alakalaiysa
saygilar sayfada basarialr dilerim

Serkan

biz senin resim yayınlamanamı birşey diyoruz; sadece bu sitenin amacı yüreğinde SAMSUNSPOR'dan başkasına yer olmama üzerine kurulu...

Ollivanders

Sadece seninle ilgili degil aslında. Tek takımlılık ve sehrinin degerlerine sıkı sıkıya baglılık duygusunu bir turlu kabul ettiremiyoruz. Halbuki yanlıs bir şey soylemiyoruz. Başkaları nasıl takımına sahip çıkıyorsa bizde Samsunluyum diyenlerin çogunlugundan bunu bekliyoruz. Çünkü mazimiz bunu hakediyor.

TANJU

Alıntı yapılan: Serkan - 28 Aralık 2010, 20:17:57
biz senin resim yayınlamanamı birşey diyoruz; sadece bu sitenin amacı yüreğinde SAMSUNSPOR'dan başkasına yer olmama üzerine kurulu...

tamam kardes ifade ettim erken davrandim
yani kural hatasi yaptim
sayfada  ve üyelikten cikiyorum
cünkü yüregi güzel gerecek samsunsporllara  saygisizlik yapmam haddime degil
saygilar

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: TANJU - 28 Aralık 2010, 20:19:50
tamam kardes ifade ettim erken davrandim
yani kural hatasi yaptim
sayfada  ve üyelikten cikiyorum
cünkü yüregi güzel gerecek samsunsporllara  saygisizlik yapmam haddime degil
saygilar
eger bı gun sadece SAMSUNSPOR'luyum dersen beklerız. saygılar  ;)

Serkan

ya bırak bize yaş zırzavatlarını ?

Geliyorsun Tanju ile Gs'lı oldum diyorsun yaşına hürmet insanlar sana abi çekiyor hala bıdı bıdı yapıyorsun..

Sadece Samsunspor diyebiliyorsan başımızın üstünde yerin var yok ikisini birden tutucam ben diyorsan hadi yolun açık olsun...

mehmet yılmaz

Hemşerim yanlış yerdesin derken sayfa olarak değil, duruş olarak yanlış yerdesin demek istemiştim.

Samsunspor'u çok sevdiğine eminim, zaten öyle olamsa burada işin olmazdı ancak Samsunspor, Samsunspor gibi tutulur! Kaç kişinin sadece Samsunsporlu olduğunu bilmiyorum ama bu sitedekileri sadece Samsunsporlu olduğunu biliyorum...

Unutma, o dediğin İstanbul takımının sana ihtiyacı yok ama Samsunspor'umuzun bir kişiye bile ihtiyacı var; inşallah bir gün sadece Samsunsporlu olarak yeniden dönersin aramıza...

berusa55

28 Aralık 2010, 20:31:24 #267 Son düzenlenme: 28 Aralık 2010, 20:36:05 berusa55
Samsunspor varken niye başka takım özentiliği vardır bunu hiçbir zaman anlayamadık İlyas bey. Hassasiyetimiz de bundan. Samsunspor'umuz varken diğer takımlar bizim için sadece ezeli rakiptir o kadar. Bir kalpte iki sevdaya yer yok.

cany

geçende biri daha girdi foruma aynen böyle hem gsli hem Samsunspor'lu...bi de normal bi şeymiş gibi ne var bunda falan diye bahsediyolar hayret yaa

kalptenþimþek

Tanju abi takma herşeyi..tarihimiz ve nostalji köşesinde açacağın bir başlık altında arşivlerini dilediğin gibi paylaşabilirsin..Ama resimlerdeki şu ilyas ceylan imzan oldukça büyük!köşeye bir yere koysan daha güzel olacak..bekliyoruz ne varsa elinde..