Serkan Aykut (KRAL)

Başlatan Sadece Samsunspor, 05 Nisan 2008, 22:42:36

« önceki - sonraki »

brigand

Samsunspor da kralda bitmez yıldız a yeterki herşey yerli yerine otursun su kötü günler atlatılsın..bende özlüyorum Serkan Aykut' u

Nuri Asan

Fenere firikikten çaktığı golü unutamam.
Video olan varsa paylaşalım,o staddan nasıl ses çıktığına bir daha bakalım

Sadece Samsunspor

Serkan,Celil artık kendilerine bi antrenörlük belgesi falan almalı, ilerki yıllarda takımımızın başına geçebilirler, şahsen ben çok isterim..

Kral SAMSUN

CeLiL ZaTen Diyodu iLeRDe SAMSUNSPOR'a BaşKaN OLacam Diye Ama KoDeS..

jean

cikalim yeniden yeterki olmasada olur yerimiz super lig olsun eskisi gibi

gurbetçi55

Alıntı yapılan: cgr - 26 Nisan 2010, 00:24:17
Sende vatan gibisin be kardesim... Ne dedigin anlasılmıyor.Bi nokta , virgül bisey koy su cumlelerine...
:D :D :D

jean

vaktimiz yok kardes gurbet ellerde hafta sonu hafta ici calisiyoz bu kadar yazdigimiza sukrediyoz

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: jean - 26 Nisan 2010, 22:46:12
vaktimiz yok kardes gurbet ellerde hafta sonu hafta ici calisiyoz bu kadar yazdigimiza sukrediyoz

yazdığına sen şükrediyorsun da jean, biz kahrediyoruz be birader...  :D :P

kumköylü ahmet

serkan geri gel be abi senden baskasi yalan oldu be

Gorkem

erken bıraktın kral serkan, 37-38de veda edenler var

Burak

lise de sürekli ismini defterime karalardım :D geçmişe dair bir futbolcu forması istersem bu serkan aykuttur şüphesiz

babasamsunlu

Sadece futbolu değil.Hayatıda erken bırakmış bir görüntüsü var Serkanın..Allah yardımcısı olsun..

samsunmania

Serkan özel problemleri ve profesyonellikten uzak yaşam tarzı yüzünden erken yaşta futboluna nokta koydu. Düzelmeyen sakatlıklarının nedeni de budur. Yazık etti bize ve kendine.

celebi

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 07 Haziran 2010, 23:27:27
Serkan özel problemleri ve profesyonellikten uzak yaşam tarzı yüzünden erken yaşta futboluna nokta koydu. Düzelmeyen sakatlıklarının nedeni de budur. Yazık etti bize ve kendine.

Burak

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 07 Haziran 2010, 23:27:27