Serkan Aykut (KRAL)

Başlatan Sadece Samsunspor, 05 Nisan 2008, 22:42:36

« önceki - sonraki »

red_white

bencede kralın gölgesi yeter orduya 7 attığımız maçta kaç kişiyi çalımlamıştı be

celebi

bence biraz da kral kendi etti gibime geliyor.

Akyol

Genç takım yapma hevesi yüzünden Serkan Aykut gibi bir yıldızı kaybettik belki Kral'ın da hataları oldu bence takımda kalıp iyi bir abi olabilirdi artık önümüze bakıyoruz Serkan Aykut'un yeri apayrı o her zaman kral kalacak.

celebi

Recep

sefayı kazanıp tekrar oynatmak isteyenler kralı bir kalemde harcadılar
10 tane sefa 10 tane turguta bedel Krala bu yapılmamalıydı
hala aynı şeyleri söylüyorum turgutu alternatifsiz bırakmak için yapılmış ayak oyunuydu bu
kim olsa Serkanın yerinde bu haksızlıklara dayanamazdı ve küstürüldü
kitap gecesindede söylediği gibi başka takımlara elini kolunu sallayarak gider ve topunuda oynardı ama o kral ve Samsunlu doğduğu yerde kendine ne yapılırsa yapılsın sevgisinden futbolu orda bıraktı kalbi kırık bile olsa

celebi

Alıntı yapılan: recep55 - 02 Mart 2009, 10:58:19
sefayı kazanıp tekrar oynatmak isteyenler kralı bir kalemde harcadılar
10 tane sefa 10 tane turguta bedel Krala bu yapılmamalıydı
hala aynı şeyleri söylüyorum turgutu alternatifsiz bırakmak için yapılmış ayak oyunuydu bu
kim olsa Serkanın yerinde bu haksızlıklara dayanamazdı ve küstürüldü
kitap gecesindede söylediği gibi başka takımlara elini kolunu sallayarak gider ve topunuda oynardı ama o kral ve Samsunlu doğduğu yerde kendine ne yapılırsa yapılsın sevgisinden futbolu orda bıraktı kalbi kırık bile olsa

sana bazı konularda katılmıyorum abi.

Recep

Alıntı yapılan: celebi - 02 Mart 2009, 11:05:04
sana bazı konularda katılmıyorum abi.
normaldir çelebi
ama ben bu düşüncelerim sonuna kadar böyle birisi aksini ispat edinceye kadar

celebi

Alıntı yapılan: recep55 - 02 Mart 2009, 11:07:54
normaldir çelebi
ama ben bu düşüncelerim sonuna kadar böyle birisi aksini ispat edinceye kadar

görüşürüz o zaman inşaallah abi.bakarsın ikna ederim seni

Recep

Alıntı yapılan: celebi - 02 Mart 2009, 11:10:55
görüşürüz o zaman inşaallah abi.bakarsın ikna ederim seni
bu takımda turgut forma giydiği müddetçe hiç kimse ikna edemez kardeş

celebi

Alıntı yapılan: recep55 - 02 Mart 2009, 11:12:50
bu takımda turgut forma giydiği müddetçe hiç kimse ikna edemez kardeş

ben turgutu savunmuyorum. ama kralında sütten çıkmış ak kaşık olmadığını düşünüyorum

CeLiL_55

Serkan Aykut beklenilen futbolunu veremedi bir türlü bankasyada en azından gol kralı olur dedik ama çok yanılttı hepimizi ama Başkan İsmail Uyanık olmuş olsa idi Serkan Aykut canla başla oynardı kesinlikle 2006-2007 Sezonu içerisinde geçirmiş olduğu sakatlıktan sonra kendi toplamadı isteseydi kendisi gene golleri ile herkesi mest ederdi bu ayrı bi konu ama Serkan Aykut Celil gibi (Trabzonlu Yönetim) Tarafından Kurban edildi.

yaman55

02 Mart 2009, 14:01:10 #101 Son düzenlenme: 04 Mart 2009, 00:38:14 samsuni
şu fuat gitse serkan dönse ne güzel olacak

özkan

daha çok küçükdüm o zamanlar superllıgdeydık yaz tatılınde samsuna gıtmısdık kuzenle bırlıkde dedık hadı antrenmanı ızlemeye gıdelım.daha yenı cıkmıs o aralar kameralı cepo telefonları bendede var ısde dedım o klubun gırıs tarafındakı tellerın kenarında takım duz kosu yapıyodu serkan abiiiii bı resım cekınebılırmyıız dıye ''İstersen hic koşmayalım olum'' diyişini hiç unutmuyorum yawww ;D

o zamanlar o topculara dokunmak yanlarında olmak ne buyuk mutluluk kaynagıydı bızler ıcın..

kaptan 55

ercan taner ne güzel söylerdi kral attı samsunspor 1-0 önde..

kumköylü ahmet

Daha öncede söyledim daha futbolun icindeyken futbolu biraksin bence tam kariyerinde isde...
kral veda ediyor diyede soylensin ve futbol oynadigi muddetcede adina leke gelmesin.bu benim görüsum.
Bu saatden sonra ne kraldan biz nede kral bizden faydalanabilir en iyisi JUBILE