Nam-ı Diğer Timofte'yi Kaybettik!!!

Başlatan maço, 24 Ocak 2008, 19:31:46

« önceki - sonraki »

yönetici

Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.
Taş Ailesine Allah sabırlar versin, çok zor bir durum.
Yapabileceğimiz birşeyler olursa paylaşalım.

Seni çok özlüyorum Timofte... :(

istanbuldan

Gerçekten bu güzel organizasyonlarda emeği geçen herkese ne kadar teşekkür etsem az... Sonuçta abim karşılıksız birşeyler yaptıSamsunspor ve Samsun için. Ve yine karşılığını karşılık beklemeyen güzel insanlardan aldı. Hepinizi çok seviyorum.Acımızı hafiflettiniz. İyiki varsınız.

Sadece Samsunspor

bugünün en güzel hatırası mehmet yılmaz abicim ile tanışmam oldu  :D

bengülü

emeği geçen bütün arkadaşlarımızı başta organizeyi  yapan değerli sayın samsuni arkadaşımıza ordu dan , ankaradan , antalyadan gelen tarafatarlarada sonsuz teşekkür ederiz ayaklarına sağlık olsun .

bugün takım sahaya çıkınca seni asla unutmayacağız  teoman taş pankartını   görünce maç önce çok duygulandım ben hep maç sonrası  kardeşim teomanı arardım maç hakkında bilgi alırdım inanınki bu gün arayasım geldi..
ÇOK ÖZLEDİM TEOMAN KARDEŞİM SENİ

Sempatik Bengülü

okadar zorki sensizliğe alışmak teoaman abi.

beşnumara

keşke olmasaydı ama ne yapalım allah bu durumla imtihan edecekmiş bizi rahat uyu abi :(

mehmet yılmaz

bregenz

teoamn seni böyle mi görecekdik 19 mayisda , oysaki ne guzel maclari beraber izlemisdik..simdik sen yoksun uzaklardasin resimlerinle dolmus 19 mayis :'( :'( :'( :(

edmontdante

youtube da eklenen videolar yakıyor bizi.Kardeşimin o resimleri, çoğunu ilk kez görüyorum.Resimlerin bir tanesinde dahi yokum diye vahlanıyorum.KIRMIZI-BEYAZ çubuklu formanla oturduğun yerde  elini yüzüne koymuşsun,üzgünsün.Takım yine üzmüş seni,koskoca Kadıköyü karşına almışsın.Heyy gidi BÜYÜK SAMSUNSPOR'lu.

Tek bir resmim var onunla Kurban Bayramında yaptığımız halısaha maçından.Keşke daha çok beraber olabilseydik üstad.Deplasman yapabilseydik bir kaç kez.SAMSUNSPOR sohbetlerimizi daha sık yapsaydık keşke.Keşke daha önce tanışabilseydik.Yanyana dururken bu kadar zaman bribirimizi tanımadık.Ama olsun üstad  biliyorum ki benim seni sevdiğim kadar sen de beni seviyordun.En azından ben buna erişebildim.

Çotanakların dediği gibi CENNETİN TİMOFTE'si

Nuri Asan

O gün bir kaç resimde ben çekmeye çalıştım,müsadenizle ekleyim...

Kahvaltı yapılacak yerin önündeyiz,Ordu'dan gelen kardeşimiz

Klübün önündeyiz

Stada giderken

Giriş kapılarına giderken

Şirin Anamız ve Ustamız için İstanbul Grubunun yaptırmış olduğu pankartın karşı  tribünden görünümü

aSi

ALLAH'dan Rahmet €ylesin Makanı Cennet oLsun

Tribün_ali

Timofte abinin mekanı cennet olsun yazılan yazıları onun için yapılan tezavratları görüyordur ve kendinden gurur duyuyordur

Timofte atkısı var mı arkadaşlar hatıra olarak saklasam onu ileride allah nasip ederse cocuklarıma gösterir ve anlatırım teoman abiyinin nasıl bir samsunsporlu oldugunu varsa rıca ediyorum yolarmısınız

Nuri Asan

13 Şubat 2008, 15:49:32 #298 Son düzenlenme: 14 Şubat 2008, 00:13:57 PiyanistOnur
Giresunsporluların Teoman Usta için yapmış oldukları pankartın videosu.Teşekkürler Giresunspor

http://www.cnnturk.com/VIDEO/index.asp?pn=1&vid=3752

Sevgili Admin resimleri editledim,kalabalık yapmayalım

((Genç çotanaklar))derbo

evet tekrardan basımız saolsun terketmedi sevdan bizi bur icinde yat timofte