Nam-ı Diğer Timofte'yi Kaybettik!!!

Başlatan maço, 24 Ocak 2008, 19:31:46

« önceki - sonraki »

maraton

kardeşimin adını yaşatmak bizim elimizde ve artık en önemli görevimiz.. hatıra ormanı kurulacaksa ve bu samsunda olacaksa her türlü yasal prosedür ve izni ayarlamak ve maddi katkıda bulunmak benim için onurdur.. kampanya bitiminde iletişim kurulursa gerekli prosedürü en kısa zamanda yerine getirebiliriz.. ayrıca özellikle samsuni gibi edmonddante gibi teomanı yakından tanıma ayrıcalığına ulaşmış arkadaşlarımla hafta içi bir kontak kurmak istiyorum.. öncelikle ilk iç saha maçı için güzel bir pankart çalışması yapmalıyız.. bu konuda fikri olan veya yardıma ihtiyaç duyanlarda bu site üzerinden iletişime geçerse maça güzel kardeşimin şanına yaraşır bir pankart yaptırılmalı ve o hep maraton tribün de asılı kalmalı.. bir de cenazede konuşulan maraton tibüne kardeşimin adının verilmesi bence samsunspor camiasının herşeyi hak eden en iyi taraftarına bir küçük vefası olur.. yine bunun için ne gerekiyorsa yapmalıyız.. en son olarak ta samsunda sivil toplum örgütü gibi çalışıp kentin ilgisini takıma çekecek bir dernek - taraftarlar derneği kurmak isterdik te rahmetli ile en son adına karar veririz demiştik.. rahmetli ad sorununu hallettiğine göre onun mirasını yaşatacak ve öldükten sonra bile canından çok sevdiği takımına hizmet etmesini sağlayacak bu derneği hayata geçirmeliyiz diye düşünüyorum.. özelllikle yine samsuni ve edmondtdante ile bunu görüşeceğim ama diğer arkadaşların fikirleri ve desteği de kardeşimin anısını yaşatmakta önemli olacaktır.. şimdiden desteğiniz için sonsuz teşekkürler... kardeşimin dediği gibi '' bizdeki bu sevdayı ancak bu oynanan tiyatronun drama değil trajedi olduğunu bilenler anlayabilir..''

'' TERKETMEDİ SEVDAN BİZİ....''

ÇaÇa

Senin için kelimeler,ifadeler az gelir abi pek yazmakta gelmiyor be abi içimden mekanın cennet olsun..Ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum

SaMsUnSpOr 55

arkadaşlar timofte için büyük bir pankart yapalım ve o pankart stadtan hiç inmesin

ankaragüçl06

fanatik bir ankaragüçlüyüm ama herşeyden önce insanız samsunun tribün emekçisi merhum timofte kardeşimize allahtan rahmet kederli ailesine sabırlar diliyorum..bütün samsunsporluların başısağolsun...10 şubatta samsunspor-kocaelispor maçındayız ankaragüçlüler olarak..

körfez55

26 Ocak 2008, 18:13:53 #199 Son düzenlenme: 26 Ocak 2008, 18:45:57 körfez55
Alıntı yapılan: lucapicola - 26 Ocak 2008, 14:48:48
        Kardeşim benim ,nedir bu zamansız ayrılışın aramızdan. İsyan etmek gibi bir düşüncem yok ama kabullenemiyorum bu ayrılığı. Bir an olsun aklımdan çıkmıyorsun. Hep seninle geçirdiğimiz anlar zihnimde. Şİmdi bürosuna gidecem ve her zamanki gülümsemesiyle hoşgeldin diyecek...

bürosunda 3 ümüz oturuyoduk otogarın renklerinden şikayetçiydi...daha dün gibi aklımda inanmak çok zorr artık olmadığına.

GİDERKEN BIRAKTIĞIN BÜTÜN RENKLER SİYAH OLDU ABİCİM...

Atakumlu

TERK ETMEDİ SEVDAN BİZİ

TERK ETMEZ BU KALPLER SENİ

ozkan17

Alıntı yapılan: mustafasamsun5528 - 27 Ocak 2008, 00:07:48
                                             TERK ETMEDİ SEVDAN BİZİ

TERK ETMEZ BU KALPLER SENİ

Forvetim

Siteye bir zamandır girmiyordum gerek mağlubiyetlerin verdiği üzüntü gerekse işlerimin çokluğundan fırsatım olmadı. bu akşam açtım ve şok oldum tüylerim diken diken oldu resmen.  Kardeşimizi yüzyüze tanımak fırsatını bulamadım siteden tanışıyorduk. Güzel efendi terbiyeli seviyeli yazıları ile her zaman takdirimi toplamıştır. ne kadar olumsuzluk olsa da her zaman ümitvar yazılar yazmış, gergin bir ortam olsa yatıştırmak için üyeler arasında hep arabulucu olmuştur. hep ileriyi gören biriydi, yaşına göre çok olgun biriydi. Değerli kardeşim, Allah mekanını cennet eylesin inşallah. Herkese başsağlığı ve sabır diliyorum. Üzüntümüz çok büyük. Allah rahmet eylesin.

berusa55

hala kızı bir kez daha yıktın bizi yazdıklarınla. ve 27ocak bugün dogum günü bu nasıl acı! :'( of of

LEVONUN38AŞKI

27 Ocak 2008, 03:12:50 #204 Son düzenlenme: 27 Ocak 2008, 03:18:01 LEVONUN38AÞKI
SAMSUNSPORUN BASI SAOLSUN. MEKANIN CENNET OLSUN TIMOFTE. AILESININ VE YAKINLARININ BASI SAOLSUN KAYSERISPORLU LEVO

bregenz

hala kizi hepimizim basi sagolsun ...allahm nedir bu aci kac gün oldu kendimi toparliyamiyorum ...hey gidi hey bugn 30, yasina girecekdi martda yanima gelecekdi avusturyaya........allah rahmet eylesin....seni seviyorum teoman..herzaman kalbimdesin ABICIMMMMMMMMMMMMMMMMMM

kerem55

27 Ocak 2008, 12:27:24 #206 Son düzenlenme: 27 Ocak 2008, 12:29:04 kerem55
30 yaşımdan sonra bir daha böyle arkadaş bulamam. Bize Samsunsporluluğu o öğretti. Ordu'ya, Giresun'a birlikte gittik. Site caminin altın buluşup, yürüdük stada. Hayatım boyunca unutmayacağım Teo'yu. Namı diğer Timofte'yi.

Tatangakolik

Arkadaşlar  resimlere bakınca gözlerim doldu ne denir ki sözler  boğaza düğümleniyor Allah sizlere ve ailesine sabır versin.Arkadaşımız TİMOFTE'nin mekanını cennet  eylesin Samsunsporu seviyorum  neden  derseniz kaderimiz  aynı trafik  kazası  geçirdik aynı sizin gibi şimdi de siz timofte kardeşimizi kaybettiniz bizim Aykutumuzu kaybettiğimiz gibi ve sizde SS bizde SS ve sizin acınız bizimde ACIMIZDIR
         BAŞINIZ SAĞOLSUN SAMSUNSPOR.....

celebi

27 Ocak 2008, 12:56:54 #208 Son düzenlenme: 27 Ocak 2008, 13:00:53 celebi
Alıntı yapılan: Tatangakolik - 27 Ocak 2008, 12:47:11
         Arkadaşlar  resimlere bakınca gözlerim doldu ne denir ki sözler  boğaza düğümleniyor Allah sizlere ve ailesine sabır versin.Arkadaşımız TİMOFTE'nin mekanını cennet  eylesin Samsunsporu seviyorum  neden  derseniz kaderimiz  aynı trafik  kazası  geçirdik aynı sizin gibi şimdi de siz timofte kardeşimizi kaybettiniz bizim Aykutumuzu kaybettiğimiz gibi ve sizde SS bizde SS ve sizin acınız bizimde ACIMIZDIR
         BAŞINIZ SAĞOLSUN SAMSUNSPOR.....

SAĞOLASIN KARDEŞİM EVET TATANGALARLA IRTAK PAYELERİMİZ VAR.RABBİM KİMSEYE GÖSTERMESİN BU EŞKİLDE ACILAR.

tatanga88

Tüm Samsunspor camiasının başı sağolsun hayatını kaybeden abimize Allahtan rahmet yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyorum.Rabbim mekanını cennet  eylesin