Efsane kaptan; Emin Kar

Başlatan timofte, 28 Ekim 2007, 12:16:29

« önceki - sonraki »

emre

pazar günü Samsun'a gelirken kardeşim sürekli abi futbolcuları hiç göremiyorum,fotoğraf çekinmek istiyorum,murat yıldırım'ı görmek istiyorum falan diyordu.stadın orda indik atakum'a Teoman abiyi anmaya gitmek için.sağolsun Mustafa kardeşim(kar6) almaya geldiler bizi stadın oraya kadar.Duyunca Emin Abi'nin arabasına bineceğini sevinçten uçtu.kim takar daha murat yıldırım'ı dedi  ;D yanlız arabaya binince gıkı çıkmadı..  :D

sadece55

**KaR6**

zorla sövdurcen kendine dimi :)

babasamsunlu

totem yapın totem  ;D ;D

Erkuuuuttt     ;D ;D ;D ;D

**KaR6**

Kaya

Böyle koyarlar....... >l< >l< >l<

kalptenþimþek

samsunspor_x işte o yumruk.... >l< >l< >l<

Ollivanders

ali ihsan

İyi basmış kaptan ... samsunspor_x

mehmet yılmaz

04 Nisan 2011, 23:02:04 #129 Son düzenlenme: 05 Nisan 2011, 23:29:36 samsuni

Alıntıİstanbul'da oynadığımız bir Fener maçı vardı. Orada kaybettik ve gollerden birini bize Müjdat attı. Müjdat golden sonra gidip bizim taraftarın olduğu tribüne bir hareket yapmış. Maçtan sonra taraftarlar bana gelip "Emin, bunun acısını çıkarmalısın" falan dediler. Samsun'daki maçta 1-0 gerideydik ve ben golü atınca 1-1 oldu. Ben de gidip onların taraftarına hareket yaptım. Sonra ben oyundan çıktım ve daha maç bitmeden TRT'deki bir programa katılmak için apar topar yola çıktık. Çorum'da mola verdik ve maçın sonucunu öğrenelim diye bir büfeciye sordum. Dedim ki, maç kaç kaç bitti? Adam "hiç sorma ya, adiler yendi bizi!" Tabii adam Çorumlu olduğu için Samsunspor'u tutuyordur zannettim ve golleri kim attı dedim. Bizim golü Rıdvan attı; Samsun'un ikinci golünü Mustafa attı dedi. İlk golü de i..enin biri attı deyince; ben tanınmamak için hemen çıktım!

Emin abi böyle anlatmıştı o golün hikayesini :)

kalptenþimþek

06 Nisan 2011, 21:42:58 #130 Son düzenlenme: 06 Nisan 2011, 22:25:27 kalptenþimþek
büyük kaptan

O Bu Dünyanın En Büyük Kaptanı...

binikalamadım

ARKADAŞLAR,
SAMSUNSPOR'UMUZUN TRAFİK KAZASINDA YARALANARAK FELÇ OLAN EFSANE KAPTANI EMİN KAR'IN EŞİ DE,DÜN GEÇİRDİĞİ BİR TRAFİK KAZASI SONUCU BOYNU KIRILARAK YARALANMIŞ OLUP ŞU AN DA TIP FAKÜLTESİNDE YOĞUN TEDAVİ ALTINA ALINMIŞTIR.
EMİN'E VE EŞİNE GEÇMİŞ OLSUN DER,ACİL ŞİFALAR DİLERİM....

Atakumlu

haydaaa  :( KAR ailesine buyuk gecmişler olsun...

Musti

Allah acil şifalar versin. :(

ahmetsefa55