Lig A 17.Hafta | Gaziantep Bş.Bld. 0-0 SAMSUNSPOR

Başlatan Sadece Samsunspor, 03 Aralık 2006, 18:17:05

« önceki - sonraki »

oğuzhan55

İlk yarıdaki ligi bitirdiğimiz puan ortalamasına bakarsak ilk ikiye girme şansımız zaten gitmişti.Bence biz lig A'da ikinci yarı dönem dönem aralıklarla düşme hattıyla ilk altıya yakın bir yerlerde mücadele veririz.İlk altıda ne kadar süre oluruz bilemiyorum.İnşallah ikinci devre boyunca sürekli olarak sıralamada ilk altılık dilimin içersinde oluruz ama kaybettiğimiz bu puanlar istemesekte bizi sıkıntıya sokacak.

jean

anlamiyorum sene basinda kotu ortalarda iyi sonunda yine kotu bugunku mactan umidimiz yoktu zaten yenilmedik yinede artik 2.yariyi beklicez

since1965

yine ikinci yarı için güzle mesajlar samsunspor taraftarına layık mesajlar şampiyon olacaz onu alacaz bunu alacaz kongrede sanki lider takımın başkanı gibi demeçler yine boş demeçler bekliyor Samsunsporlular sizden hadi bakalım geç kalmayın :lol:  :lol:  :lol:

RenTinRen

dersler okul dershane derken unutmuşum maçı ümitliydim maçtan kesin alırız diyodum çok moralim bozuldu neyse inşallah düzeliriz

timofte

Senenin başından beri takımda bir oyun sistemi oturmuş değil. Birkaç maç üst üste kazandığımız dönemde izlediğimiz maçlarda dahi takımda bir organizasyon göze çarpmıyordu.

Gol atmadan maç kazanılmaz. Ve gol atmak için orta sahada paslaşmaktan daha fazlasına ihtiyaç var. Bunun için de sağlı sollu, ortadan hücum etmek gerekir. Yani "gerçek anlamda" futbol oynayacaksın. Topu ayağında tutmak ancak istatistiklere etki eder, sonuca katkı sağlamaz. Bu şekilde de maç kazanmak tesadüflere, mucizelere, defanstan gelip Adnan'ın gol atmasına kalır.

Şu an takımı sürükleyecek iyi bir golcü yok. Orta sahada da ne yaptığını bilen, şut atabilen ve oyunu yönlendirecek futbolcumuz yok. Eğer forvette Serkan Aykut bu şekilde oynamamaya devam edecekse bu takıma en az iki golcü alınmalı diye düşünüyorum. Altyapıdan yükselen Eren Üntürk yetenekli bir oyuncuydu ama ondan faydalanma yoluna gidileceğe benzemiyor.

Bunlar işin sahada görünen tarafları, bir de işin idari tarafı var. Samsunspor sevgisini öne çıkarmaktan ziyade, durumu idare etmeye yönelik davranışlar görüyoruz. Taraftarla duygusal bağ kurulmuyor. Aynı eksikliğin futbolcularla diyalogda da yaşandığını tahmin etmek zor değil. Zaten işin içine giren ancak birkaç yönetici göze çarpıyor. Diğerleri ortalıkta bile yok. Samsunspor'un, Samsunsporluluğun ne demek olduğunu bilmeden ve bunları futbolculara aktarmadan bu takımın başarılı olması çok zor.

samet

böyle olmaz forvet oyuncusuna ihtiyaç var aynı zaman da oturan kadro lazım yoksa play off şansımızda kalmaz bakalım göreceğiz...

King Of The North

2.yarı ne olacak takıma sihir mi gelecek.Arkadaşlar kimse elindeki değerli topçusunu devre arası satmaz,satan adan faydasız ya da sorunlu adamı satar onlar da bize gelince daha da bozulur zaten.O yüzden ben bu yıldan ümidi kesmiş durumdayım ligde kalma adına yapılması gerekenler yapılsın.Samsunsporumuz mazisini arar olmuş korkarım önümüz sene de bu ligde oynayarak üst üste 2 yıl 2.ligde oynama hakkını ilk kez kullanmış olacağız.Şehir sahipsiz,başkan,yönetim ve futbolcular inançsız.Sadece taraftar istiyor sanırım Süper Ligi gerisi vakit doldurup başka işler peşinde dolanıyorlar.Samsunsporluyum diyorum ama artık gururluyum diyemiyorum çünkü bize gurur yaşatacak başımızı dik gezdirecek hiçbir sportif başarı yok ne kendimiz üzerim bu saattten sonra ne de etrafımdakileri.