Lig A 17.Hafta | Gaziantep Bş.Bld. 0-0 SAMSUNSPOR

Başlatan Sadece Samsunspor, 03 Aralık 2006, 18:17:05

« önceki - sonraki »

Serkan

hasselbaink

gol atamayan bir takım nasıl maç kazanabilir ki? en fazla alacağı skor budur işte 0-0

bir buçuk ay kafamı dinleyeceğim, kanser ettiniz beni. hayatımda seyrettiğim en kötü Samsunspor takımıydı bu ilk devredeki.

bu sonuç, bu tablo, bu rezalet, bu küskünlük, bu utanç hepsi senin eserin yönetim ve uzantıları!

lucapicola

0-0 Sevinsem mi üzülsem m anlamadım !!!!

piyanist

Gol atamıyoruz 0-0 Bitmesine Sevindeim desem yalan olmaz.Allahım ne günlere kaldık yarabbim yaaa.Şimdi çıkar bi yönetici takımı kutluyorum derse şaşırmayın.Yeter yaa ne dir bu rezillik.

Sadece Samsunspor

maç bitti bence yinede 1 puan iyidir eksikler vardı 1 puanada şükretmesini öğrenmemiz lazım artık bu sezonun ilk yarısı bitti 2.yarıda çok puanlar almamaız lazım bari transfer edeceğimiz oyuncular iyi olsun

veis

ya deplasmanda iyiyiz de içeriye bakarmısın malatya altay kocaeli karşıyaka kasımpaşa hepsine puan ve puanlar verdikaz akıllı olsakda içeride hepsinde berabere kalsak şimdi 4.çüydük içeride anlamsız baskı yapıyoruz.

mehmet yılmaz

AlıntıAntep'ten gol sesi çıkmadı..

Türk Telekom Lig A'da alt sıralardan kurtulmak isteyen Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ile son 2 haftada 2 mağlubiyet alan Samsunspor'un mücadelesinden gol sesi çıkmadı ve taraflar puanları paylaştı..

9 Aralık 2006,   15:23

-GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR: 0 - SAMSUNSPOR: 0

Stat: Gaski

Hakemler: Uğur Söylemez xx, Ömer Faruk Yeşil xx, Ergin Şahinoğlu xx

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor: Eser xx, Bilal xx (Dk. 89 Zahit x), Veysel xx, Ömer xx, Aydın x (Dk. 66 Ali Sakal x), Ali Küçükbayrak x, Hakan xx, Süleyman xx, Osman x (Dk. 74 Ali Keleşoğlu x), Serkan xx, Sezgin xx

Samsunspor: Akın xx, Tufan xx, Evren xx, Kenan x, Serkan Özdemir xx, Gökhan xx, Barış xx, Sercan x (Dk. 46 Fatih x), Mustafa x (Dk. 80 Turgut x), Sinan xx, Serkan Dökme xx (Dk. 72 Emin x)

Sarı kartlar: Dk. 30 Sezgin, Dk. 39 Veysel, Dk. 85 Ömer (Gaziantep Büyükşehir Belediyespor)

supporter

Yazık ya sene başında bu takımı kuran Engin Uzun'un hala Adnan Ölmez in gazetesinde reklamı yapılıyor onu istifaya davet edenlere ise birilerinin adamı denildi. biz Samsunsporun adamıyız. birilerinin adamı olanlar herhalde herkesi kendisi gibi sanıyor. yaptıkları takım ortada. parayla olmuyor işte. önce adam olacaksın önce Samsunsporlu olacaksın. ruhsuz insanlar. içimiz yanıyor yazıklar olsun hepinize.

ender

su puan tablosundaki takimlara bakiyorum ve bizim durumumuza.insan ici kan agliyor.tarihimizde yoktur boyle rezillik.kabus gibi gercektende.insanin inanasi gelmiyor.

Tamer55

sevinelim arkadaşlar 1 puana,  pollayana yı bilirmisini her olaya iyi yönünde bakardı onunun için  olayalar karşınızda iyi yönünüden bakmaya pollayanacılık oyunu denir nasılmı şöyle samsunspor l puan aldı gol yemedi bu iyi yandan bakmatır ligi bu sırada bitirsek pollayana cılk yapıp küme düşmedik ya işin bu tarafına bakın diye teselli olacağız anlaşıldıki bu sezon sizi billmem ama ben hep pollayanacılık oynıyacağım dikkat ederseniz yöneticilerde bu oyunu oynuyor

O.YILMAZ

Maçı izlememe rağmen takımın çok iyi oynadığını sanmamakla birlikte gol yemediğine göre defans görevini yapmış olduğu anlaşılıyor. Orta saha hakkında ise bir yorum yapmaya gerek yok. Ne yaparlarsa yapsınlar gökhan kaba olduğu müddetçe gol atamazdık zaten. Alınabilecek en iyi puanı çıkarmışız. Keşke Maksicle başlasaydı hoca. Belki bir iki gol atabilirdik.  :lol:

ngonge

deplasmanda alınan 1 puan ligde kalmak yolunda çok önemliydi.. sağolun çocuklar.. çok duygulandım şimdi.

piyanist

Allahım sen akıl fikir ver bana ya ne hallere düştük ..yerinde şu halimize bi bakın yaw.Bu takımı bu hale kim getirdi ya sıyırcam kafayı bana akıl verin.2 sene önceye kadar İstanbul takımlarını yeniyorduk şimdi düştüğümüz hale bakın  bana biri rüyada olduğumu söylesin bu gerçek Samsunspor değil kafayı yedim bunların sorumluları ortaya çıksun yoksa iyi olmaz
Alıntı yapılan: "ngonge"deplasmanda alınan 1 puan ligde kalmak yolunda çok önemliydi.. sağolun çocuklar.. çok duygulandım şimdi.

Arkadaş ne kadar doğru laf demiş.G.antep Belediyeden 1 puan çıkarttık sevinelim pu 1 puan bizi lig b ye düşürmez bu puana sevinen yönetici varmı acaba merak ediyom

Serkan

ulan diorum acaba yöneticilerdemi iddaa filan oynuyooo rakibe verip yeniliyoz filan : ) ya neler üretmeye başladık poaynacılıklar filan ulan samsun gençlimizi tükettin be

kadir55ist

selam
hayırlısıyla ilk yarıyı bitirdik .
elde var 20 puan daha ortada 51 puan var ,ilk 2 ortalama 60-65 puanla tamamlayacak demekki ilk yarı aldığımız puanların iki katı puan almamız gerek.
ikinci yarıyı ilk yarıya göre daha zor olacağı için 40 puan çok zor ama iyi transferlerle birazda hala sevgimizden dolayı iyimser yaklaşımımızla ilk 6 olur inşallah.
gol atamadan toplanan 20 puan 15 at 20 ye 20 puan al pek fena sayılmaz.
ikinci yarı 35 gol atsak zaten az yiyoruz gibi iyi bir yerde bitirebiliriz.
hakkımızda hayırlısı olsun diyelim hesap kitap bitmez, tüm dileklerimiz  süper lig için ...