Lig A 17.Hafta | Gaziantep Bş.Bld. 0-0 SAMSUNSPOR

Başlatan Sadece Samsunspor, 03 Aralık 2006, 18:17:05

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

yazmayayım birşey diye tutuyorum kendimi ama olmuyor.

antep bld. maçı öncesi aklımda hep şu var. Sivaslı bir arkadaşım vardı ve ben onu kızdırırdım hep. "Siz bizim mahalle takımımızla oynuyorsunuz!" derdim. Çünkü o zamanlar Kadıköyspor 3. Ligdeydi ve rakiplerinden biri de Sivasspor'du. Burada da yenmiştik onları.

Şimdi ise biz Gaziantep'in Belediye takımıyla, G.Birliği'inin B takımıyla oynuyoruz. Zoruma gidiyor; kanıma dokunuyor. Hangi G.Antep? Bizim Çarşambaspor'la Çarşamba Yeşilırmak Stadında oynayıp da hem maçı kaybeden hem de taraftarının geldiğine geleceğine pişman olduğu G.Antep!

Eee... Ne diyeyim şimdi?
Ben utanıyorum; inşallah sorumluluk sahibi kişiler de utanıyorladır biraz.

ngonge

samsuni nin dediği gibi, bizim yöneticiler o kadar alıştı 2.lige, yakında rakiplerin çok zorlu olduklarından, deplasmanda alınan 1 puanın harikalığından falan bahsederlerse şaşmam.

berusa55

karamsar olmim olmim diyorum ama bu takımın bu sene bırakın süper ligi play-off a bile kalması artık mucize!bizi transfer falan da kurtarmaz!bir kocaelisporun neden hala 2,ligde debelendiğini simdi daha iyi anlıyorum!allah sonumuzu hayreylesin ne diyeyim!

piyanist

AlıntıSamsunspor hazırlıklarını tamamladı..

Cumartesi günü Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ile karşılaşacak Samsunspor bu maçın hazırlıklarını tamamladı..

Teknik direktör Levent Eriş gözetiminde Nuri Asan Tesisleri'nde bir çalışma yapan Karadeniz ekibinde idmana, sarı kart cezalısı Adnan ile sakatlığı devam eden Caner katılmadı.

Taktik ağırlıklı çalışma sırasında oyuncularını sık sık uyaran teknik direktör Eriş, daha gayretli olmalarını istedi. Yaklaşık 1.5 saat süren çalışmanın ardından Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçı hazırlıklarını tamamlayan Samsunspor, istirahate çekildi.

Bu akşam uçakla İstanbul'a gidecek olan Karadeniz ekibi oradan da Gaziantep'e geçecek.

Hakem

13.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor - Samsunspor: Uğur Söylemez

Serkan

artık haz duymuyorum heyecan kalmadı içimde içimdeki heycanı alan insnalara tşk ediyorum ..... ilk 2şansımız kalmamışş alalh belkanızı versin bizi bu duruma getirdiniz

piyanist

Alıntı yapılan: "FoRZa_AlviN"artık haz duymuyorum heyecan kalmadı içimde içimdeki heycanı alan insnalara tşk ediyorum ..... ilk 2şansımız kalmamışş alalh belkanızı versin bizi bu duruma getirdiniz

Alvin Kardeşim ilk önce teşekkür ediyorum sana.
Ya Sorma ya ilk iki şansımız kalmadı da ne demek?Daha ilk Yarı Başlamadan böyle diyorlar insanın şefkini kırıyorlar.Ben bunu Diyen Adamın Matematik ve Futbol Bilgisinden şüphe Ederim Daha 18 Maç Var Buda 18*3=54 Puan Yapar.Sen bütün maçlarını kazan bak nasıl ilk iki kalmamış gör.Sanki bitime 5 maç varmış gibi konuşuluyo canımızı sıkıyorlar.Bizim ilk 2 şansımız yok transfer yapmayacaz anlamındamı kullanıyorlar.Daha ilk yarı bitmeden bu sözleri söyleyen yöneticiyi kınıyorum.Size göre öyle ise gelmeyelim tribünlere sizde çıkmayın sahaya yatalım hep beraber.Beyler hedef koyun hedef.Hedef koyun derken realist olun.Daha lig başlamadan 25.haftada şampiyoduk hani?Dereyi görmeden kimseyi paçaları sıyırtmayın.Yoksa Kafadan sıyıracaz.Biz dereyi görmeden don paça soyunduk atladık havuza sonrada suyun olmadığını görünce baktık çakılmışız

Bu arada bu forum şu anda 6200 kere izlenmiş.İzleyen Yönetici Abiler yada varsa futbolcu kardeşlere seslenmek istiyorum.Bu Takım Amatöre düşsede destekleyecez.Sizler yeterki İnanın.Bakın Geçen Sene Kümeye Düşmedik Düşürüldük.Mücadeleler Verdik Böyle Olalım işi Salmayalım.Orduspor Maçında Görüşmek Dileği İle.Alaha Emanet Olun.hadi eyvallah

Rentboy

Meraklanma sen onur kardeş biz bu yaşımıza kadar her ne olursa olsun bu takıma destek verdik.Ama alvininde dediği gibi Samsunsporun şanlı mazisini bu kara günlerle kapatmaya çalışan trabrumluların ve onun yardakçılarının açıklamaları artık çileden çıkartıyor Samsunspor taraftarlarını.

Geçen sene biz bu takımı küme düşürmek için geldik dediler küme düştük şimdi de cevat efendi çıkıyor ilk 2 şansımız kalmadı diyor.Hadi yaa emice sen ne iş yapıyorsun orda?Samsunspor üzerinden rant sağlarken güzel ama birşeyler kovalamaya gelince yok biz havlu attık.Bir gün bunların hesabı sorulur Samsun halkı sormazsada YÜCE ALLAH sorar size bunların hesabını.

Ladikli

yenilmeden dönersek büyük başarı.bizim kadar kötü oynayan birkaç takım anca vardır.sahada neyaptığını bilmeyen,organize olamayan,şuursuzca ortalarda dolaşan neyaptığı belli olmayan birsürü adam.ilk altıya gireriz ama sonrası neolur belli olmaz.takıma kesinlikle 4-5 tane iyi oyuncu alınması şart.kadro dışı bırakılan,kulübünden kovulan oyuncuları gidip almayız yine umarım.kaç yıldır doğru dürüst bir transfer yapamıyoruz.inşallah yeneriz

piyanist

Alıntı yapılan: "Rentboy"Meraklanma sen onur kardeş biz bu yaşımıza kadar her ne olursa olsun bu takıma destek verdik.Ama alvininde dediği gibi Samsunsporun şanlı mazisini bu kara günlerle kapatmaya çalışan trabrumluların ve onun yardakçılarının açıklamaları artık çileden çıkartıyor Samsunspor taraftarlarını.

Geçen sene biz bu takımı küme düşürmek için geldik dediler küme düştük şimdi de cevat efendi çıkıyor ilk 2 şansımız kalmadı diyor.Hadi yaa emice sen ne iş yapıyorsun orda?Samsunspor üzerinden rant sağlarken güzel ama birşeyler kovalamaya gelince yok biz havlu attık.Bir gün bunların hesabı sorulur Samsun halkı sormazsada YÜCE ALLAH sorar size bunların hesabını.

Teşekkür ediyorum Rentboy Kardeş içinde bulunduğumuz Durumu İyi Özetlemişsin

Ladikli Kardeşede Hak veriyorum.Oynadığımız takımları görüp bunlara yenilincede ayar oluyorum vallahi billahi.Ladikli Kardeşin dediği gibi ^^bizim kadar kötü oynayan birkaç takım anca vardır.sahada neyaptığını bilmeyen,organize olamayan,şuursuzca ortalarda dolaşan neyaptığı belli olmayan birsürü adam^^

kadir55ist

selam
inşallah 1-2 kazannırız ilk yarıyı bari moralle ve üç puanla kapayabilsek.
antep evinde iyi değil biz deplasmanda daha iyiyiz gol atacak adam çıkarsa maçı alabiliriz.
ilk yarı bir an önce bitsede ikinci yarıdaki eriş hocanın fırtınasını (!) izleyebilsek.

yarın maçı takip edemeyebiliriz ama takip ettiklerimizden bir şey olmadı bakalım takip edemeyeceğimizden inşallah bir hayır olur.

maviay55

geçen hafta orduyu bana göre şikeyle yenen antep bld. yi de yenemezsek vay halimize :roll:

bence yarın maçı alırız güveniyorum samsunsporuma

hasselbaink

maçın başlamasına neredeyse yarım saat var ama forumda en ufak bir hareketlilik yok. bunun müsebbibi olanlara ne desek az...

öldürdünüz be içimizdeki heyecanı!

Amsterdamli

Alıntı yapılan: "samsuni"antep bld. maçı öncesi aklımda hep şu var. Sivaslı bir arkadaşım vardı ve ben onu kızdırırdım hep. "Siz bizim mahalle takımımızla oynuyorsunuz!" derdim. Çünkü o zamanlar Kadıköyspor 3. Ligdeydi ve rakiplerinden biri de Sivasspor'du. Burada da yenmiştik onları.

Sevgili Samsuni aynisini bende yapiyordum biliyormusun. Buradaki Sivaslilara siz benim mahallenin takimi ile oynuyorsunuz diyordum bir yandanda Samsunsporum ile gururlaniyordum.

Durumumuz artik ortada fazla yorum yapmaya gerek yok.

supporter

Alıntı yapılan: "canikli"maçın başlamasına neredeyse yarım saat var ama forumda en ufak bir hareketlilik yok. bunun müsebbibi olanlara ne desek az...

öldürdünüz be içimizdeki heyecanı!

dün halk gazetesinde yazıyordu; son çift kale maçta idmanda bile birbirlerine gol atamamış bizimkiler.. uşak maçındaki gibi golleri atabilip de kazanırsak devre arasında bir nebze daha moralli günler geçiririz..

piyanist

Maç Başladı Hadi Hayırlısı.İnternetten Talip Etmek İsteyenler Aşağıdaki Linki tıklasınlar

http://www10.sahadan.com/Canli/Canli.aspx