Lig A 14.Hafta | SAMSUNSPOR 1-1 Karşıyaka

Başlatan ahmet, 13 Kasım 2006, 18:47:34

« önceki - sonraki »

bengülü

allah kahretsin o mühteşem taraftarı yazık ettiler yazıklar olsun ne güzel takım yeniyordu gene bizim moralimizi alt üst ettiler burda samsun yenilmedi
(bazıtaraftar) yenildi gerçekten çok üzücü olaylar inşallah dua edelimde malatya maçına saha kapatma cezası almayalım yoksa işimiz çok zor olur

piyanist

Alıntı yapılan: "bengülü"malatya maçına saha kapatma cezası almayalım yoksa işimiz çok zor olur

Geçen Sene Kayserispor Maçında Almamıştık.(Hatırlarsan Beraberdeik Timofte Sen Ve Ben.Ne Seyirci Vardı Dimi.O Gün Yine Tartışmıştık Ceza Alırmıyız Diye.)Bu Sefer De Alacağımı Sanmam.Ama Ajanlar,Muhbirler,Samsunspor Düşmanları Olupta (Geçen Seneki Gibi) Oyuna Gelirsek Şaşırmam.(Verilmeyen Penaltılar Felan)

tuzlalı

Çok kahredici bir skor gerçekten. Böyle zamanlarda futboldan öyle soğuyorum ki..

Taktik, teknik ,strateji yerin dibine batsın. Ayağındaki topu doğru dürüst kullanamayan, iki pası çeviremeyen futbolcuya hangi taktiği, futbol stratejisini uygulatacaksın. Bırakın Lig A maçlarını süper ligde bile futbol zekası olmayan, varsada kullanma becerisi gösteremeyen bir sürü topçu var.

Kendi sahanda binlerce taraftarının önünde, rakip kim olursa olsun pozisyon kısırlığı çekmeyeceksin. Ev sahibi avantajını kullanamıyorsan, rakibi sağlı sollu boğamıyorsan sezonluk iddialardan hedeflerden bahsetmeye de hakkın yok. Tesadüf başarılarla mutlu olalım yeter.

Türk futbolcusunda sorun kafa yapısında. İdmanda iyi, maçta kötü. Motivasyon sıkıntısı var. Yeteneği var futbol zekası yok. Futbol zekası var yetenek yok. Yetenek var futbol zekası var, bunu birleştirip kullanacak basiret yok. Hepsi var, konsantrasyon yok.
Dışarda kazan, içerde puan kaybet. İyi takımı yen, sıradan takıma rezil ol. v.s

Bu kadar puan kaybetmişken. Zorda olsa son haftalarda toparlanmış, kazanmaya alışmışken çok talihsiz bir maç ve gün. Üzülmemek elde değil.

kadir55ist

selam
hafta içerisinde maç yorumları yapılırken ,karşıyakanın deplasmanının iyi olduğunu söylemiştik en son deplasmanı malayyayla yine 1-0 geride götürdüğü maçı son dakika golü ile berabere bititrmişlerdi.
bizim maçtada aynısı oldu zaten 10 gol atıp 7 gol yemişlerdi bu skor geliyorum der gibiydi.
yinede bir puana üzüldük ama yinede belki bir puan ilerleyen haftalarda işimize yarayabilir.
son haftada belediyeyi yenmiştik futbolda böyle şeyler oluyor ama takım iyi giderken ve taraftarımız stadı doldururken bu maç bizi üzdü.
öncelikle stadı dolduran samsunspor taraftarına ve sahada 90 dakika mücadele eden futbolcularada teşekkür etmek lazım
stad olayları bizi çok üzdü bence beraberlikten daha üzücü ve yaralayıca bence tribün oılaylarıdır.
bir daha böyler olaylar yaşamamak için herkes üzerine düşen görevi yapmalıdır. stadımız dolmuşken bunların olması sanki bazı grupların oraya samsunspor umuzu desteklemeye değilde bir kaç arkadaş kendini yada grubu ön plana çıkarmaya çalışıyorlar.
neyse inşallah samsunumuz haftaya inanıyoruzki oftaş ı yenip haftaya bu üzücü olayları unutturacaktır.

Renato

Kadir55 İst Kardeş,Karşıyaka Amatör takım resmen.Bu  sezon seyrettiğim en zayıf takım.Serkan ÖZDEMİR'in yapmayı beceremediği ortaları takımın defans adamları bize pozisyona çevirdi.Ama biz üretken olamadık.Zaten üretken olabilmek için  takımın orta saha ve forvet oyuncularının normalin üzerine çıkması gerekiyor bildiğimiz gibi.Bizim takım üzerine biraz gidebilseydi 5 olurdu bu maç.Bu vaziyette bile direkten dönen bir topumuz ve net sayılabilecek pozisyonlarımız var.Adamların sallapati bir vuruşu gitti  gol oldu.

oğuzhan55

Doğrusu maç öncesinde yazdığım yorumumda da olduğu gibi fark beklediğim bir maçtı.Belki de bunun nedeni takımın son haftalardaki göz ardı edilemez form ve motivasyon artışıydı.Kanal A'da Ümit Aktan'ın sunduğu oldukça kaliteli bir program olan Haydi Maça'da maçın skorunu takip ettim.Stad bağlantıları falan yapılan bir program.Artık maçı kazandık derken Ümit Aktan Samsun'dan Atilla Cebeci'ye bağlanıyoruz dedi ve bende maçın bittiğini maçı kazandığımızın resmi olarak söyleneceğini bekliyordum.Ama telefondan buruk bir ses geldi ve son dakika golüyle Karşıkayaka'nın beraberliği yakalayıp maçın bu skorla bittiği söylenince tabiiki baya bir şoke oldum.Son dakika golü olması gerçekten çok üzücü bir durum.

Ama yine de hala haftalardır yenilmiyoruz bunun avantajını sürdürmeliyiz.Olabildiğince maksimum düzeyde puanları alarak yolumuza devam etmeliyiz.

hasselbaink

az önce D Spor'dan maçın özetini seyrettim. Ben, maratonda olduğum için maratondaki kalabalığı tam olarak görememiştim. Yazık olmuş valla.

veis

onlar oftaşı orada yener gelir kendilerini afffetdirirler merak etmeyin.büyük takımın oyuncusu olduklarını gösterecekler bize.

samet

Alıntı yapılan: "RenTinRen"KİMSE TAKIMA LAF ATMASIN ADAMLAR MAÇI İZLEMİYOR RUH YOK DİYOR..

bu maçta çok iyi oynadık 5-0 biterdi olmadı 1-0 giderken MEKANSIZLAR-SÖGÜTLÜ BAHÇE birbirine girdi sahaya atlayanlar oldu 10 dk fln kavga ettiler kale arkadasına taş yagdı bumudur samsunsporlu taraftar degil 2 grup girdi birbirine olan takıma oldu HELAL OLSUN SAMSUNSPOR HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK SAMSUN

DEFOLSUN SÖGÜTLÜBAHÇE DEFOLSUN MEKANSIZLAR
biz zaten maç izlemiyoz destek veriyoz...senin defolsun dediğin taraftar gurupları her deplasmana gelen guruplar defolsun demişin ozaman samsunspor sahipsiz kaldı çünkü başka deplasmana giden yok sende oradan konuşma sen ne kadar destek veriyon...