Lig A 14.Hafta | SAMSUNSPOR - Karşıyaka

Başlatan Sadece Samsunspor, 12 Kasım 2006, 16:33:16

« önceki - sonraki »

O.YILMAZ

Karşıyaka maçında stadın dolacağına inanıyor ve bu maçıda fark atarak kazanacağımızı düşünüyorum.

Ayrıca İst.Bş.Bl.'nin yenileceğini ya da beraberlikle kurtulacağını ve GB.OFTAŞ'ın ise berabere kalarak bu hafta puan kaybedeceğini düşünüyorum.

veis

tugberk umarım ugur tutarda kaf kafada aynen tarife uygular bizim çocuklar efsane geri geliyor.tugberk bide karşıyakayıda yenersek senden ricaaam malatya maçınıda sen aç çünkü o maç diyorum başka bişey demiyorum.ÖLÜM YAŞAM SAMSUNSPOR.

lucapicola

1-0 olsun bizim olsun.Yukarısıyla farkı kapatmak için 3 puanlık seriye devam etmemiz lazım.Averajda yaparsak iyi olur tabiki.

kuzeykale

Maçın ilk yarısında rakibin direncini kırdıktan sonra ikinci yarıda büyük ihtimalle gol şov olabilir kanaatini taşıyorum . Takımın performansı bunu gösteriyor.Yine farklı skorla kazanacağız inşallah....

ARABESK__55

valla ben drımkı 1-0 olsun bızım olsun samsunsporumuzun gıdısatından cok memnunum ozllıkle serkan ozdemır ve genc yetenek sercan superler ALLAH yolunuzu acık etsen

beşnumara

inşaallah bu maçı da alacağız başka sonuç beklemiyorum mecburuz

cem 55

3 hafta önceki, deplasmanda oynadıgımız mardin macından önce bu karsılasmadan yenılgı almadan samsuna dönersek önümüzdeki 3 mac nispeten daha kolay rakiplerle, 9 puan cıkarır ve ankaradaki oftas macı karnaval havasında gecer demistim.Ve karnavala 1 hafta kaldı kanımca taraftarımızın büyük destegiyle karsıyakayı maglup edecegiz.Karsıyaka ilginc bı takım deplasmanlarda daha basarılılar ve 4 galibiyetlerinin 3 ünü deplasmanlarda elde etmisler d spordan yayınlanan maclarını takip edebıldıgım kadarıylada 2-3 tane skora etki edebilecek kaliteli oyuncuları var özellikle 53 forma numarasıyla oynayan Evren çok rahat adam gecebilen tehlikeli bi oyuncu ona önlem almamız gerekıyo.Ben bu macta takımımızda en cok kısa bı sure karsıyaka formasıda giyen gökhan kaba ya guvenıyorum.Bence artık kendisini buldu 2-3 sene önce ümıt milli takımımızın en onemlı oyuncusuydu artık patlama yapmasını beklıyorum.Allahın izniyle bu haftada macımızı kazanarak çıkısımızı sürdürecez ve haftaya ankarada takımımıza tribünden destek verecegiz. Skor tahmınım ise Samsunsporumuz:2 Karsıyaka:0

yusuf celebi

Karşıyaka maçı kolay maç olmayacak arkadaşlar.
Yeni hocaları kamuoyu önünde kellemi ortaya koyuyorum kesinlikle başarılı olacağız diye taahhütte bulundu.
Akıllı birine benziyor,dikkatli olmalıyız.

Karşıyaka takımı zaman zaman çok dirençli futbol oynuyor sezon başında Feyyaz uçar'a emanet ettiklerinde şimdi yandılar demiştim takımı darma duman etti ve gitmek zorunda kaldı daha önce başka takımda yaptığını yine yaptı yani.

Bu maç oftaş maçından önceki önemli bir sınav,ve kazandığımız maçların anlamını yitirmemesi için çok önemli bir maç.

Bu maçı kazandıracak olan taraftardır,karşıyaka bizim ayarımızda olmasa bile biz adımıza yakışır şekilde oynamalıyız.