Lig A 13.Hafta | Uşak 1-4 SAMSUNSPOR

Başlatan Sadece Samsunspor, 05 Kasım 2006, 19:16:47

« önceki - sonraki »

jean

evet osman ozkoylu orada eskiden bizde oynayan zaten yaslandi farketmez her turlu alamamiz lazim maci

kadir55ist

selam
arkadaşlar osman özköylü bize de hizmet etmiş türk futbolunun tanınmış yüzlerinden ama bizim maçta büyük ihtimal cezalı olduğu için oynayamayacak.
en güvendikleri isim benimde geçmiş yıllarda yıldız olacak diye beklediğim ama cenkler yusuflar ceyhunlar ilyaslar gibi kaybolan yusuf a çok güveniyorlar .
ama kadro olarak iki gömlek üsteyiz. tek sorun kendi sahalarında iyi kapanıyorlar 6 maç 3 atıp 3 yiyorlar enteresan .
inşallah biz de üç tane atıp döneriz...

ngonge

tamamdır eyvallah sağolun, benim akıl biraz fazla eskiye gitmiş.

bir de osman özköylü o kadar az oynadı ki bizde, hatırlamıyacaz yakında ismini bile.

veis

evet ngonge osman özköylü ama tecrübeliler.gömlek olarak çok üstünüz tabiki artık puan kaybına tahammülümüz olmadıgı için hafif bi korkum var hepsi o.gerçi 6 hafta önce bu soru sorulsaydı banko uşak derdim ama samsunum coştu bikere.

veis

bu maç öyle bi maç olacakki samsunspor bu maçı alırsa kesin ilk altı degil ilk 2 bizi bekliyor çünkü iç sahada korkmuyorum.o yüzden futbolcularımızda bizim kadar isterse 1.ligi bu maçı almaları gerekiyor.antep uşak sebat karşıyaka bunlardan deplasmanda kesin galibiyet gelmeli hedef çıksın ortaya.allah utandırmaz inşallah.

sezer-55

Keşke Osman oynasaydı.Uşaktan başka takımda da oynayamazdı heralde.

atakum

maca samsundan gelecek olan var mı? ben ıspartadan maca gıdebılırım takımımızı desteklemeye...

RenTinRen

:o osman oynarsa uşak maçında garanti 3 puan alırız :D bu kazma kendi kalesine gider gol atar :D

ngonge

g.oftaş-malatya     2-1
a.sebat-diyarbakır  0-1

kötü oldu, diyar ın yendiği, malatya da keşke berabere kalsaydı.. ilk 2 zorlaşıyor gittikçe...

berusa55

zor diye bir sey yok!daha köprünün altından ne sular akar!yeter ki kayıpsız gidelim!daha 22mac var!

Sempatik Bengülü

bencede samsun uşak maçını alır arkadaşlar ve çıkışımız devam eder inadına illede samsunspor sonuna kadar.

Sadece Samsunspor

bence kazanırız ama uşak zorlar biraz ilk dakikalarda eğer ilk 20-25 dk gol yemezsek bu maçı alırız banko SAMSUNSPORUMUZ

bluegreen55

emel55

inş. alırız bu maçı da kazasız belasız
arkadaşlar nası takip etcez biz bu maçı? forumdan canlı anlatım kalktı mı  :roll:

yönetici

Alıntı yapılan: "emel55"inş. alırız bu maçı da kazasız belasız
arkadaşlar nası takip etcez biz bu maçı? forumdan canlı anlatım kalktı mı  :roll:

haber alabilirsek ileteceğiz kesinlik olmadığı için bir duyuru olmadı..