Gemide Film [Samsunspor Muhabetti]

Başlatan ÇaÇa, 28 Ekim 2006, 16:18:56

« önceki - sonraki »

ÇaÇa

gemide filminin kamili samsunspor anısını anlatıyor.1980 yıllar 5-0 ;)

youtubede ilk denemem inşallah sorunsun bir linkdir. http://www.youtube.com/watch?v=Dpoe2NJR1Yk

34 SS 1965

heheheh hocam bomba olmus bu fılm ın adı neydı cd sını bulursam alcam :lol:  :lol:

Tribün_ali

hasselbaink

senaryo danışmanlığı çok sağlam değil anlattığı yıllar 85-87 arası olması lazım skorlar da 4-0 ama...

harbi süper olmuş bu!

bir de Kemal Sunal'ın Deli Deli Küpeli filminde vardı böyle bir sahne. o da çok güzeldi.

jean

iyi de hocam oyle bir mac yokki mac istanbulda degil 5-0 da bitmedi yinede samsunspor konusu ngeciyor guzel harbiden

MeL_55

vay be cok güzel olmus !!! gururlandim bee

ÇaÇa

Dizilerde Filmlerde istanbul yalakalıkların yapan öyle yönetmenler var ki...Samsunumuz adı geçmiş aslında küçük bişey gibi gelebilir çoğu arkadaşa ancak insan duyunca bi hoş oluyor bazı dizilerde göztepe formalı eses formalı karşıkaya tezahuratları olunca bile gururlanıyorum kendi açımdan yaşasın anadolu bazı dizi ve filmlerde yine samsun adını geçtiği sahneler var elime ulaşırsa sizinle paylaşırım tekrar :idea:

yönetici

Teşekkürler ÇaÇa diğer paylaşımlarını da bekleriz..

Tribün_ali

paşlayalım çaça insan izleyin gururlanıyor

gyuksel55

ben you tube de bişey izleyemeiyorum ne yapmam gerekir

HIRÇINLAR

NE yıllarmış ben 2-2 beşiktaş- SAMSUNSPOR maçına gitmiştim.beşiktaş 2-0 öndeydi.ikinci yarı maç 2-2 oldu lapa lapa kar yağıyordu 5 dakka daha olsa 3-2 olcak.ozaman inönünün yarısından fazlası SAMSUNSPORLU İDİ ben hatırlamıyorum ama abimin dediğine göre İSMAİL UYANIK ve arkadaşlarıda o maçtaymış.
                      www.hircinlar55.com.tr.tc

canocak160

youtube görüntü göndermek istiyorum nasıl yapabilirim arkadaşlar yardımcı olusanız sevinirim

canocak160

youtube görüntü göndermek istiyorum nasıl yapabilirim arkadaşlar yardımcı olusanız sevinirim